Лежащи мами - 43

  • 32 399
  • 706
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 660
Бях я видяла когато се роди колко много е пораснала Kissing Heart

# 691
  • Мнения: 196
Леле колко много е пораснала Мария...колко много се е променила....бравооо...Да расте жива и здрава...сладка пухкавелка 😘...
А за зацапването и аз имах в началото на бремеността,дори не знаех че съм бременна мислех ,че цикъла ми идва и на 10тия ден от зацапването разбрах че съм бременна,бях в 5г.с.+2 дни...пиех дуфастон и ми биеха инжекции и за 2 дни спря зацапването....
Не мисля ,че зацапването ти е от лекарството,в началото си полежи докато отмине зацапването,след това можеш да се разхождаш,но Не трябва да се уморяваш. Моя доктор каза ,че не е здравословно от толко рано да се залежава ,въпреки размерите на шайката ми....
Не се притеснявай всичко ще бъде наред 😊

# 692
  • Мнения: 2 050
Бамболинке да и нагризеш бузите ❤️Момичета тези дни започнах да излизам от блатото 😩 Операцията мина и замина, но се оказа че има сраствания от първото секцио,  неправилна позиция на вътрешни органи. Та се наложи ремонт. Взехме стволови. Та от тук доста кръвозагуба и спад на хемоглобин с повече от 30. Болките бяха потресаващи, но пък в болницата обезболяваха стабилно. На 3 ден исках да се гръмна, но мина. Изписаха ни. У дома сме и се надявам като се успокоя да нормализирам кръвно, да вдигна хемоглобина и да спрат болките. Продължавам с болкоуспокояващо на 8 часа.
Марина е с жълтеница. Едва хапва и спинка. Но днес у дома дойде педиатър кара и каза, че е нормално.
Прекрасна е. За нея всичко си заслужава. Толкова обич ❤️
Благодаря ви за всичко. Трудно е, но пък живота те учи на търпение.
Момичета, кураж! Чакам хубави новини съвсем скоро ❤️

# 693
  • Мнения: 196
Много е хубаво,че вече сте си вкъщи всички заедно Лоли...
Живи и здрави сега мисля ,че е ред на Лейла да ни зарадва и след това аз 🤗....
Вече имам придърпване ,пипам си корема високото е мек ,но по средата и ниското е бебето и там ми е твърд....
От няколко дни съм по активна и мисля ,че шийката вече ми е омекнала тъй като имам бяло течение по-силно....също така като се изправя да хода усещам нещо Като боцкане ниско в корема и от време навреме ме опъва....дано не е решила моята малка принцеса да излиза през тази седмица...🙏😊😋

# 694
  • Мнения: 354
При мен за момента няма индикации, че скоро ще започне раждане 🙄 Получавам си от време на време подготвителни контракции, не са болезнени, но понякога са доста дискомфортни 😖 Нощем пък през час ставам до wc и едвам се наспивам... Нощите наистина са много тежки. Едвам се движа от болка и напрежение от пълния мехур. През деня обаче съм по-добре и си върша някои неща.
Днес бях на тонове, добри са, другата седмица пак и тогава ще имам преглед, вероятно за разкритие. Стискайте палци 🍀

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 23:08 от Layla_D

# 695
  • Мнения: 775
Лайла, ти си уникален случай ...😃🤗😘😘😘 голям късмет си имате 🤗

# 696
  • Мнения: 203
Layla, Господ праща изпитания на силните, добри и чисти хора! Макар вече да не съм лежаща бъдеща мама, пълниш ми сърцето с оптимизъм и положителна енергия! Заслужаваш всичко най-добро! Скоро ще получиш и най-голямата награда, както всички вече станали мами от тази тема! Дръжте се момичета, попивайте от хубавите истории тук и вярвайте, че и при Вас всичко ще бъде наред ! 

# 697
  • Мнения: 354
Много ви благодаря за милите думи, момичета! Вие също сте силни и изключителни личности! Доказвате го всеки ден с търпение и борбеност!
Сигурна съм, че на всяка от нас усилията ще се възнаградят подобаващо рано или късно 💕
Стискайте ми палци да си гушкам скоро бебка и всичко да мине леко и така, както съм си го планирала🤱🎈🍀

# 698
  • Мнения: 251
Здравейте и аз се присъединявам към вас, макар че не лежа засега! Със скъсена шийка и серклаж в 14гс в момента съм в 18 гс. Имам въпрос към момичетата със серклажи, как са приемали утрогестана? Аз го пия 2*2, но съм объркана тъй като единия гинеколог ми казва да го приемам  орално за да не хвана гъби или бактерии, а другия да го слагам вагинално.

# 699
  • Мнения: 2 571
Аз съм на кринон гел . ( още отрансфера ми ...спрях го в 11/12 г.с и сега пак го започнах от 26та)Скъпо излиза , но поне може да си спестиш тези неприятности с гъбичките.

# 700
  • Мнения: 251
Благодаря Rosse! И аз до 8 гс бях на кринон гел, но той ми дразнеше шийката и го замених с утрогестан орално.

# 701
  • Мнения: 433
След серклаж в 21-2 г. с винаги си слагах Утрогестана вагинално, заради локалния ефект - не ме караха да го пия, винаги МБ са ми били абсолютно чисти. Спрях го в 32-33 седмица, защото ми казаха, че вече не е нужен и няма смисъл от него Simple Smile

# 702
  • Мнения: 464
Приемах го орално. Така ми каза лекарят, който ми прави серклажа. Лекарката, която ме следеше каза да го слагам вагинално, но аз предпочетох да послушам първият. Общо взето ще срещнеш и двете мне ния ☺ и ще трябва или да послушаш док, или сама да решиш.

# 703
  • Мнения: 251
Благодаря за  отговорите! Ще го слагам вагинално и дано нямам проблем.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 338
И аз го слагам вагинално.

Общи условия

Активация на акаунт