Лежащи мами - 43

  • 32 391
  • 706
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Това детенце, не знам, думи нямам .... Да не би да е имало някакви други проблеми детенцето, инфекции или нещо? Искрено съжалявам ...
Лолиии, ела кажи как сте с Марина!
Другите мами, да не изброявам по именно, как сте?
Някой ще помисли ли за нова тема, ако има желание?
Предлагам да сложим малка Бамболинка, за талисман на темата ни, ако Бамболинка позволи Simple Smile

# 676
  • Мнения: 196
Аз съм добре,от време навреме ме придърпва нещо ниско дол в корема,но вече не ме е страх в 36 г.с. 😋...дано стои до 37г.с. де ...
Вече започнах едно по едно да купувам....
Мисля за шишетата на др.Браун да си поръчам,защото по търговските обекти ги няма вече ,спряли са им вноса...
Бебка си ме рита, понякога много силно и живи и здрави във вторник съм на СФ на преглед ....моля се всичко да бъде наред 🙏😊
Радвам се ,че шийката ми издържа до прилични седмици....желая на всички мами  моя късмет ☺🤗😘

# 677
  • Мнения: 775
Изи, много се радвам!!! Знам какво облекчение, спокойствие и радост усещаш в момента:)
Ние сме добре! На 18 ставаме на един месец и вече сме почти 5 кг, похапваме доста, но се роди голямо бебче. Още свикваме заедно. Милото го мъчат колики и не спим много, но това е най-сладкото безсъние❤
Успех на всички бъдещи мами!

# 678
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,
Честито на всички появили се малки сладки дечица.
При моята последна фетална морфология всичко беше наред с плода.
При мен има данни за отлепена плацента, която е и много ниско разположена.
Но усещам движенията на бебчето много силно, голям дискомфорт ми е.
При някой било ли е така. В 23 г.с.
Моля се всеки ден да идържа фронта.

🙂

# 679
  • Мнения: 196
И при мен по това време плацентата беше ниско,но докторите казаха че до 28г.с. се вдига и така и стана....
Не се притеснявай ,важно е че бебето ти е добре 😊
Аз постоянно с това се утешават,че бебето е добре...🙏😊

# 680
  • Мнения: 4 660
Всяка сутрин след като сложа Утрогестан получавам кафеникаво зацапване през деня изчезва. Може ли зацапването да е от лекарството или от лекото отлепяне което имам.За лежане няма как да лежа сега съм в 6 сед +1 ден , в петък съм за сърчице. Дали ще го чуя не знам и как ще протече тая бременност идея си нямам.Frowning1

# 681
  • Мнения: X
Pipi и Isabel, много ви се радвам и ме мотивирате с постовете си! Yellow Heart
Нека всички достигнем вашите седмици Flowers Four Leaf Clover

# 682
  • Мнения: 891
Всяка сутрин след като сложа Утрогестан получавам кафеникаво зацапване през деня изчезва. Може ли зацапването да е от лекарството или от лекото отлепяне което имам.За лежане няма как да лежа сега съм в 6 сед +1 ден , в петък съм за сърчице. Дали ще го чуя не знам и как ще протече тая бременност идея си нямам.Frowning1

Kikair,при мен беше така точно преди да чуя сърчицето.Даже преди да знам,че съм бременна.2-3 дни и изчезна.Бъди спокойна и слагай утрогестана

# 683
  • Мнения: 2 513
И аз ви се радвам мами, че сте стигнали толкова далеч! Прегледът ми е в сряда, дано шийката не се е скъсила (беше 2.5 см преди 10 дни), или поне не много. В 34гс съм, надявам се да устискам до 36+. Не ми се получава много лежането, макар че на крак съм общо 1-2 часа на ден, не излизам, не чистя, чат пат сготвя нещо набързо и ставам по малката.
Успех на всички бъдещи и настоящи мами!

# 684
  • Мнения: 775
Елси, не се притеснявай! С тези размери в тези седмици ще си преносиш:) като влезеш в 9я месец хич недей да лежиш, наслади се на последните седмици❤

# 685
  • Мнения: 2 513
Елси, не се притеснявай! С тези размери в тези седмици ще си преносиш:) като влезеш в 9я месец хич недей да лежиш, наслади се на последните седмици❤
Благодаря Пипи, дано наистина е така. Kissing Face

# 686
  • София
  • Мнения: 1 323
Това детенце, не знам, думи нямам .... Да не би да е имало някакви други проблеми детенцето, инфекции или нещо? Искрено съжалявам ...
Лолиии, ела кажи как сте с Марина!
Другите мами, да не изброявам по именно, как сте?
Някой ще помисли ли за нова тема, ако има желание?
Предлагам да сложим малка Бамболинка, за талисман на темата ни, ако Бамболинка позволи Simple Smile

Оо, Арвен , благодаря, много мило Hug  
Разбира се, че нямам нищо против Simple Smile Наистина ще се радвам малката Мария да бъде стимул за лежащите мами и да йм дава сила и кураж, че няма невъзможни неща !

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 14:25 от Bambolinka11

# 687
  • Мнения: 775
Ох, сладка бузанка❤ Прекрасна е малката! Да бъде силна и борбена като майка си!

# 688
  • Мнения: 2 571
Пу , пу пууу 💗 Прекрасно създание 💞

# 689
  • Перник
  • Мнения: 726
Бамболинка, прекрасна е 😍 и какви бузки е заформила... Само за мачка е!

Общи условия

Активация на акаунт