Любители на Котки - Тема 130

  • 33 003
  • 757
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 15 326
Мирa, и кaквa стaнa тя, погледa кaзвa: "И сегa зa кaкво отвaряш, a !?!". Joy
Чуднa пухкaвелкa е Късметкa. Heart Eyes

Ох, ние зaкусихме, подремнaхме и сегa бесувaме и вършеем.

# 166
  • Мнения: 21 280

Стискаме палци и лапичка за Наско Hug

# 167
  • София
  • Мнения: 1 338
Моя Хари чуе ли да се отваря миялната и е първа писта😂

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 439
Оф, аз пък открих нещо странно на тумбака на Мади. Тя, нали е преживяла няколко операции, и има някаква мрежа/платно срещу херния. На пипане се усеща като бабунки под кожата. А нещо, което ми изглеждаше като брадавица, отгоре на кожата е, а не отдолу, днес видях, че има в средата нещо синьо като пластмасово.  Crazy Отначало се паникьосах, че е от мрежата, обаче както казах, е отгоре. Дали пък не е изостанал от някога шев ли, конец ли...? Не ми се ще да я развявам в студа по лекари, мисля да я наблюдавам известно време...

На нашата служебна маца кастрацията мина преди месец и половина. На мястото още й стои кончето, явно външния шев. Прилича на корда пласмасова. Питах в кастрационния център и ми казаха, че нямало нужда да се маха. Не знам дали до сега не трябваше да падне.
Може и вашето да е такъв външен конец.
Ето я

# 169
  • Мнения: 1 485
Тук е голям студ и вчера не се престраших да хващам автобус да храня моите калпазани. Бях им оставила достатъчно храна, пак не са я изяли цялата суха, а е много хубава. Днес ме чакаха освирепели. Доста са наядени, ама не са и заслабнали през седмицата. И днес е доста студено.

# 170
  • София
  • Мнения: 3 483
Много снимки, много радост за окото и душата Heart
Благодаря, че ги споделяте!
Да ви покажа "пазачът на съкровището" Joy

# 171
  • София
  • Мнения: 2 092

Лелеее... С тоя поглед все едно ти казва: ТАЯ ПА.  newsm78

# 172
  • София
  • Мнения: 13 159
Благодаря за стиснатите палци!  Hug

Обадиха се от клиниката. Не е имало усложнения. Събудил се е. Олекна ми! Сега се моля и да спре да маркира! Знам, че няма да спре изведнъж, но да не му стане като навик. Sad

# 173
  • София
  • Мнения: 9 561
Браво на Наско! Кога ще може да си го вземеш?

# 174
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Много добра новина! Дано не маркира.

# 175
  • София
  • Мнения: 13 159
Браво на Наско! Кога ще може да си го вземеш?

Искаха да го оставят за през нощта, но се спазарихме да си го вземем преди да затворят клиниката.

# 176
  • Мнения: 1 880
Преди няколко дни научих за смъртен случай на котка в следствие на вътреболнична инфекция в Ултравет Варна.
Обикновено там водя котките си, преди време съм водила и в ОВК.
Въпрос: за кастрация на котарак коя клиника бихте препоръчали? Имам приятелка, която иска да го кастрира, но скоро се премести във Варна и все още не може да се ориентира с клиниките.

# 177
  • София
  • Мнения: 9 561
Браво на Наско! Кога ще може да си го вземеш?

Искаха да го оставят за през нощта, но се спазарихме да си го вземем преди да затворят клиниката.

Тъкмо ще му е по-спокойно на момченцето в уюта на дома му. Purple Heart
Спомних си за кастрацията на предишния ни кот. Той рядко позволяваше гушкане и обикновено позволяваше само на малкия ми брат и на мен. Но точно когато го кастрираха на мен ми се наложи да пътувам служебно и не бях вкъщи. Брат ми беше поел всичко около кастрирането.  Когато се върнах от командировката котьо вече беше кастриран и напълно възстановен, но спря да се гушка в мен. Сякаш ми беше сърдит, че в труден момент не съм била до него.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Преди няколко дни научих за смъртен случай на котка в следствие на вътреболнична инфекция в Ултравет Варна.
Може ли малко повече подробности, защото това е нашата клиника и искам да знам сигурно ли е това и какво и кога точно се е случило или е просто някой казал на някого?

# 179
  • Мнения: 1 880
Преди няколко дни научих за смъртен случай на котка в следствие на вътреболнична инфекция в Ултравет Варна.
Може ли малко повече подробности, защото това е нашата клиника и искам да знам сигурно ли е това и какво и кога точно се е случило или е просто някой казал на някого?

При вас съм лекувала и двете си котки, винаги сте били безупречни. Ще ви изпратя на лично повече инфо по този случай, за да разберем каква е истината.

Общи условия

Активация на акаунт