Любители на Котки - Тема 130

  • 33 163
  • 757
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Извинявам се, не съм лекар. Просто това са нашите ветеринари и коментарът ме разтревожи доста, още повече че преди месец и половина моята котка беше оперирана там.

# 181
  • Мнения: 3 732
Не може ли да коментирате тук?
Не вярвам само двете да сте варненки в темата.

# 182
  • Мнения: 1 882
Не може ли да коментирате тук?
Не вярвам само двете да сте варненки в темата.

Не считам за правилно да коментирам информация, която не съм проверила и не е мое лично мнение.

# 183
  • Мнения: 15 380
И друг път съм чувaлa лоши отзиви зa Ултрaвет. Имa много доволни, но и недоволни. Aз избрaх дa не водя Мaя тaм.

# 184
  • Мнения: 583
Не може ли да коментирате тук?
Не вярвам само двете да сте варненки в темата.

Не считам за правилно да коментирам информация, която не съм проверила и не е мое лично мнение.

Не може да се коментира, но се казва с твърдост "научих за смъртен случай", някъде ми бяга логиката... В крайна сметка форумът е за информация, не може да се пусне бомба и после "ама то не е проверено, ама аз не знам"...
Ние не ходим в Ултравет, но досега съм чувала само хубави неща за тях и съм ги препоръчвала на приятели с животни заради добрите отзиви, които съм чела, все пак групата е за взаимопомощ, всяка информация може да е полезна...

# 185
  • Мнения: 3 248
Много се радвам за Наско!

# 186
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 262
Таня, браво на момчето.
Вчера си дадох сметка, че предстои кастрацията на Нала и ми стана тревожно. Уговарям дъщеря ми да ми я остави за няколко дни да си я гледам, мънка ми нещо.

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 16:26 от Котьо

# 187
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Браво на Наско, много се радвам, че всичко е ок.

Ето го "дебелото", вече така му казваме. Joy


Току-що се беше събудил и го щракнах, иначе не дава, търчи след някаква играчка сега...

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364

Много хубави котета показвате!
Забавлявам се истински темичката тук.
Фиби яде консерви на Шезир, nuevo и Феринга...+ гранулата си разбира се.
Позаформи се и тя...цели 2 600:)))

# 189
  • Мнения: 583
Ивекс, уникален сладур е този Ушатко Heart Ще му изям ушите Grinning

# 190
  • Мнения: 21 282
Ах,Фиби е колкото Тути.
Моля,предложете хубава четка.
Елизабет започна да се скубе.
Или пък да й взема витамини? 

# 191
  • София
  • Мнения: 9 651
Пухкави красоти! Heart Eyes Ама на мен Ушатото и Фиби не ми приличат на дебели, поне на снимките. Само за мачкане са всички! Blue Heart

И Елза вече много се скубе. Но не дава ресане и част от проблема е в това. Като си прекарам ръката върху козината й и я изтръскам се вижда как от ръката ми излитат  мноооооооого котешки косми.

# 192
  • Мнения: 15 380
Ивекс, ох, кaкъв е пуФкaФ Ушaтко. Слaдурченце.

Херa, Фиби е истинскa крaсaвицa.

И нaшa Мaя е около 2.500 - 2. 600кг., но е дългичкa и не и личaт. Нa мен все слaбичкa ми се струвa, a си е бaш добре животинкaтa. Жизненa, игривa и кaкви високи скокове взе дa прaви, чaк почнaх дa се плaшa. Скaчa кaто кенгуру. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 193
  • София
  • Мнения: 6 219
Стана топло и свалят зимния кожух гадинките... у нас всичко е в косми и пух... 😥

# 194
  • София
  • Мнения: 242
Таня67, много се радвам за Наско!!! При моите момчета кастрацията подейства като бутон. Сякаш някой го натисна и маркирането приключи от този момент натам. Вярвам, че и при Насето ще е така! Съветвам те да си го вземеш. Само много го пази да не скача на високо, че ще е замаян от упойката и може да се нарани.
Интрига, и ние мием чинии:)


Хора, обожавам котаците ви! Няма да изреждам, защото всички са приказни гушльовци!

Общи условия

Активация на акаунт