Тича, скача, пее вече, ОКТОМВРИйското човече! - Тема 15

  • 34 308
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 462
Няма перфорация но са възпалени и изписа Аугументин и капки за ушите. От това ще да е температурата. Поне сега съм по спокойна като знам къде е проблема. Отделно ни изписа и капки за нос, че хремата стана жълто-зелена. Абе пълен набор от гадости

# 586
  • София
  • Мнения: 18 699
Като при Елени,но тя беше с перфорация.7 дни ли аб?Какви капки за ушичките?

# 587
  • Мнения: 462
Незнам колко дни АБ. Каза на петия ден пак при него на преглед и ще прецени. А капките са Отирелакс

# 588
  • Мнения: 1 716
Теди, бързо да се оправяте!

# 589
  • Мнения: 462
Да ви питам че сега се сетих. Да давам ли някакъв пробиотик, че да не ми се разстрои от АБ

# 590
  • Мнения: 35 110
И да дадеш не мисля, че ще е излишен.
Аз ако съм, бих дала .
А фенистил капки не спомена ли? Редовно ги изписват против алергии

# 591
  • Мнения: 1 639
Задължително пробиотик,и Стани беше така Ноенври,темп без видими неща и се оказаха ушите,защо не им ги гледат на прегледите,не знам. Аз затова вече всеки път си искам да му видят ушите. Joony,разсмя ме с това по месец седят и пак със зелени сополи се връщат:) Абсолютно е така:) Големия му изписаха пулмикорт и вентолин,някакъв вирус с кашлица. Сега мъничкия го чакам и него,обаче ако до петък не е отекъл мисля да си отидем на Хисаря както е по план и ако нещо стане сама ще си изпиша пулмикорт и вентолин. Вече направо се чудя за какво ги водя на лекар като кашлят като едно и също им изписват всеки път,на изуст и дози и времетраене ги научих:)

# 592
  • София
  • Мнения: 18 699
Елени не искаше пробиотика да го пие.Нямаше промяна в изхожданията от аб.

# 593
  • София
  • Мнения: 5 617
Аз бих давала пробиотик. Даже наскоро пак имаше много газове и го болеше корема и взех "новия" (вече стар) био баланс бебе с вит Д.

# 594
  • Бурса
  • Мнения: 647
Теди бързо оздравяване, Ема и на Илия също! Айде пък дано малкия го пропусне тоя вирус поне 😉
Пробиотик си давам винаги с антибиотик, и малко след това. Аз давам и разни имуностимуланти. Гледам доста от вас не дават или са на мнение че имунната система трябва сама да се справя. Ама незнам аз си мисля че не е лошо да се подпомага. В различен момент и с различна продължителност съм давала и биозин и коластра на аквасорс, пробиотици, витаминен сироп wellbaby, марсианци, хомеопатия, клеева тинктура, пчелно млечице, екомер; и изопринозин по лекарско предписание когато са били болни. И разбира се на двете съобразно възрастта нали, малката не е дъвчела марсианци 😉 А и чай пият всеки ден.



Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 15:44 от telly

# 595
  • Мнения: 18 447
У нас опитите за летене продължават. Както беше позабравила да се катери, днес откри как да се качва по столовете, от там се прехвърля на масата или на столчето за хранене. И защото е нещо ново, днес го направи 100 пъти. Ако столът е изместен да не ѝ е удобно, няма никакъв проблем, добутва си го в удобна позиция.

# 596
  • София
  • Мнения: 18 699
Ужас е с това катерене,и я оставям да пада и пак продължава.
Тия кълбата старите със стълбите вътре нали ги знаете,влиза и до горе и се хили като ряпа.

# 597
  • Мнения: 1 639
О,Попи,това страхотно нещо Стани го откри преди месеци,сега вече ни го прави на пук:)

# 598
  • Мнения: 1 872
И Анди бута напред-назад столове. Ония ден един падна отгоре му. Те са доста обемни. Не се разплака, та май е успял да задържи стола с ръце, докато се катурва назад.

Миналата седмица се покатери на едно доста високо шкафче, изправи се и започна да се оглежда самодоволно (явно се почувства висок).

# 599
  • Мнения: 1 716
При нас предстои този период :Д

От къде взимате обувки на малките? Търсим маратонки/гуменки някакви, леки, подметката да не е камък. Предишните ни бяха на ГАП бейби много яки, но нямам спомен къде съм ги взела.

Общи условия

Активация на акаунт