На какви разкрасителни процедури ходите

  • 15 148
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 272
Страхотен пролетен маникюр. Браво!

# 166
  • Мнения: 596
Какво представлява вакуумният масаж?
Честито на всички поглезили се. От мен днес само разкрасяващ сън;)
Ами дано го обясня добре , защото съм руса Stuck Out Tongue Winking Eye
Шегата настрана ,облича се нещо като трико и с уред който лично на мен ми прилича на прахосмукачка се прави масаж с засмукване.Аз бях страшно критична ,но ефектът е повече от добър ,и мисля след 10 дни пак .

# 167
  • Мнения: 5 341
Заинтригува ме, ще го потърся и аз.
А синини след това има ли?

# 168
  • Мнения: 596
Заинтригува ме, ще го потърся и аз.
А синини след това има ли?
Не ,само мускулна треска Joy

# 169
  • Мнения: 3 439
Заинтригува ме, ще го потърся и аз.
А синини след това има ли?
Не ,само мускулна треска Joy
Щом си доволна, би ли споделила къде ходиш?

# 170
  • Мнения: 2 587
Аз ходя само на маникюр и фризьор за постригване. Joy Епилирам се вкъщи, боядисвам се вкъщи, педикюр вкъщи също и маски си правя. Какви са тези шпатули дето имате?
И аз съм така.

# 171
  • Мнения: 596
Заинтригува ме, ще го потърся и аз.
А синини след това има ли?
Не ,само мускулна треска Joy
Щом си доволна, би ли споделила къде ходиш?
Ами не става въпрос за София ,ходя при приятелка козметичка ,но не се съм се интересувала каква марка е апарата ,мога да я попитам Blush

# 172
  • София
  • Мнения: 16 691
Колко струва този вакуумен масаж и той против целулит ли е или за отслабване?

# 173
  • Мнения: 596
Мисля че се води комбинация ,и за отслабване и против целулит.Не съм сигурна за цената , защото си взех ваучер за 4 терапии ,но реално мисля че е около 20 лв Blush

# 174
  • Мнения: X
Аз си правя антицелулитен масаж със силиконови вендузи /на ръце, дупе, корем, бедра/ като предварително мажа антицелулитен гел от Ейвън.

# 175
  • Мнения: 3 743
Аз си правя тонизиращ антицелулитен скраб : кафе, зехтин и морска сол. Страхоооотно мирише, но много цапа, аз го правя винаги преди да чистя баня иначе трябва пак. После с какаово масло и кожата става мека като коприна.

# 176
  • Мнения: 3 439
Аз си правя тонизиращ антицелулитен скраб : кафе, зехтин и морска сол. Страхоооотно мирише, но много цапа, аз го правя винаги преди да чистя баня иначе трябва пак. После с какаово масло и кожата става мека като коприна.
Чувала съм и аз за остатъците кафе от машината, че я ползват и кожата става мека. Май е крайно време да пробвам.

# 177
  • Мнения: 3 743
Да точно, с остатъците, така дори и е почти без пари. Само имай предвид, че се вкисват, ако стоят прекалено дълго. Аз като си направя кафе и максимум до няколко часа го ползвам за скраб. Ако направиш с ново кафе си издържа с дни. Много е готино и като идея за подарък за някой кафеман. 😊

# 178
  • Мнения: 580
На фризьор ходя само за подстригване , боядисвам се вкъщи. Ходя допълнително на маникюр, козметик за триъгълника и за веждите.

# 179
  • Мнения: X
Много е добър и пелезен скраб с остатъците от кафе в машината, но като пием само капсули или нес кафе няма как да ползвам, варианта е да сваря в джезве и да прецедя.

Общи условия

Активация на акаунт