СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 2

  • 35 048
  • 743
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 368
Блгодаря на всички, които ми отговориха.

# 421
  • Мнения: 379
 И  аз благодаря, може би наистина трябва доста по=леко да я карам и бавно със стократното изкачване на стълбите до второ ниво на офиса ни. А пиете ли някакви добавки? Аз си взех Jameson, но мисля, че получих обрив от тях, имате ли някакви наблюдения?

# 422
  • Мнения: 148
А пиете ли някакви добавки? Аз си взех Jameson, но мисля, че получих обрив от тях, имате ли някакви наблюдения?

И аз си бях взела Prenatal на Jamieson, пих ги около седмица с 300 зора, тъй като таблетките ми идват много големи и трудно ги преглъщам. Това, което тотално ме отказа беше, че започнах да повръщам от тях малко, след като ги изпия. Мъчих ги още 4-5 дни, но продължих да повръщам непосредствено след приема им и ги спрях. Сега наблягам на разнообразното хранене и от време на време взимам дъвчащи желирани витамини (общо взето ако се сетя).

# 423
  • Мнения: 3 256
Аз също не пия витамини, моя лекар ми каза, че не е необходимо, ако се храниш разнообразно.
maniuni - например, в клиника надежда правят 4-ри и втората е 16-17-та, трета - 20-22-ра, четвърта 28-32-ра.

# 424
  • Мнения: 426
Витамините, които пия са femibion. Не съм усетила странично действие / дискомфорт.

# 425
  • Мнения: 44
Привен мами! Днес най-накрая бях на БХС в 12+4 г.с. Simple Smile Всичко е наред с бебчо, но ме пооплаши това, че пъпната връв не е централно на плацентата, а е в единия край. Дали има някой с подобна диагноза? Има възможност да бъде проблем за недохранване на бебчо в по-късните месеци и вероятно при раждането плацентата ще излезе на 2 части.. Малко съм наплашена, чакам останалите резултати до 3 дни Simple Smile

# 426
  • Мнения: 379
А пиете ли някакви добавки? Аз си взех Jameson, но мисля, че получих обрив от тях, имате ли някакви наблюдения?

И аз си бях взела Prenatal на Jamieson, пих ги около седмица с 300 зора, тъй като таблетките ми идват много големи и трудно ги преглъщам. Това, което тотално ме отказа беше, че започнах да повръщам от тях малко, след като ги изпия. Мъчих ги още 4-5 дни, но продължих да повръщам непосредствено след приема им и ги спрях. Сега наблягам на разнообразното хранене и от време на време взимам дъвчащи желирани витамини (общо взето ако се сетя).
М да спирам ги, явно и аз от тях, защото също ги връщах в началото.

# 427
  • Мнения: 6
Блгодаря на всички, които ми отговориха.
Всъщност ти нали питаш за БХС, а мисля, че момичетата са отговорили за ФМ, ранния БХС е препоръчителен, не е задължителен, според мен е добре да се направи, мисля че трябва да попиташ док 🤗

# 428
  • Мнения: 368
Блгодаря на всички, които ми отговориха.
Всъщност ти нали питаш за БХС, а мисля, че момичетата са отговорили за ФМ, ранния БХС е препоръчителен, не е задължителен, според мен е добре да се направи, мисля че трябва да попиташ док 🤗
Ще я попитам, но на следващият преглед, тогава ще съм в 14г.с и мисля, че ще е късно.

# 429
  • София
  • Мнения: 348
Блгодаря на всички, които ми отговориха.
Всъщност ти нали питаш за БХС, а мисля, че момичетата са отговорили за ФМ, ранния БХС е препоръчителен, не е задължителен, според мен е добре да се направи, мисля че трябва да попиташ док 🤗
Ще я попитам, но на следващият преглед, тогава ще съм в 14г.с и мисля, че ще е късно.
Пробвай да звъннеш и да я питаш.
Ти искаш ли да правиш ФМ или само БХС? Ако имаш желание и възможност - направи ги. БХС в Майчин дом в момента е безплатен, плаща се само за ехографа. За мен ранната ФМ е задължителна и е пропуск, че не са те попитали или напомнили да я направиш. Нямаш много време за чудене, обаче Simple Smile Късмет, каквото и да решиш.

# 430
  • Мнения: 6
Блгодаря на всички, които ми отговориха.
Всъщност ти нали питаш за БХС, а мисля, че момичетата са отговорили за ФМ, ранния БХС е препоръчителен, не е задължителен, според мен е добре да се направи, мисля че трябва да попиташ док 🤗
Ще я попитам, но на следващият преглед, тогава ще съм в 14г.с и мисля, че ще е късно.
Пробвай да звъннеш и да я питаш.
Ти искаш ли да правиш ФМ или само БХС? Ако имаш желание и възможност - направи ги. БХС в Майчин дом в момента е безплатен, плаща се само за ехографа. За мен ранната ФМ е задължителна и е пропуск, че не са те попитали или напомнили да я направиш. Нямаш много време за чудене, обаче Simple Smile Късмет, каквото и да решиш.
И според мен трябва да се обадиш и да попиташ лекарката си, тези изследвания са важни и се чудя как може лекар да пропусне да ти каже точно за БХС и ФМ, които се правят в определени седмици...Успех 🤗

# 431
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета.
Аз също от много време ви чета, но най- накрай събрах кураж да се включа. На 26 години съм и ми е първа бременност, в 13г.с. , минах феталната морфология, но доктора каза ,че все още е рано да се каже какъв е пола.
Терминът ми е 24.09.

# 432
  • Мнения: 368
Блгодаря на всички, които ми отговориха.
Всъщност ти нали питаш за БХС, а мисля, че момичетата са отговорили за ФМ, ранния БХС е препоръчителен, не е задължителен, според мен е добре да се направи, мисля че трябва да попиташ док 🤗
Ще я попитам, но на следващият преглед, тогава ще съм в 14г.с и мисля, че ще е късно.
Пробвай да звъннеш и да я питаш.
Ти искаш ли да правиш ФМ или само БХС? Ако имаш желание и възможност - направи ги. БХС в Майчин дом в момента е безплатен, плаща се само за ехографа. За мен ранната ФМ е задължителна и е пропуск, че не са те попитали или напомнили да я направиш. Нямаш много време за чудене, обаче Simple Smile Късмет, каквото и да решиш.
Искам да правя и двете Simple Smile работата е там, че няма как да ги направя в града в който живея защото е малък и няма къде. Най - близо на 120 км, може би за това е пропуснала ранните? Нямам идея🙄

# 433
  • София
  • Мнения: 348
Mimi96, това усложнява положението. А къде би могла да ги направиш, в кой град? Пробвай да си запазиш някъде час, но ще е сложно, особено, ако не става въпрос за София или (донякъде) Пловдив. В другите градове специалистите са малко и часовете са заети с поне месец напред обикновено.
Ако сега не успееш, задължително отрано си запази час за втората ФМ.

# 434
  • Мнения: 368
Mimi96, това усложнява положението. А къде би могла да ги направиш, в кой град? Пробвай да си запазиш някъде час, но ще е сложно, особено, ако не става въпрос за София или (донякъде) Пловдив. В другите градове специалистите са малко и часовете са заети с поне месец напред обикновено.
Ако сега не успееш, задължително отрано си запази час за втората ФМ.
За Стара Загора става въпрос. Ще го имам напредвид, благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт