Частни училища - информативна тема 25

  • 40 015
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 140
Май и сега е 30% отстъпката в ОТ, но не мога да гарантирам на 100%.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 885
Хъм, че то за 2рото дете идва доста изгодно така... Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 396
Приятно изключение е "Петко Славейков", където отстъпката за второ дете е около 30%

Петко Славейков не беше ли и кандидат за държавната субсидия? Намалиха ли цените заради нея знаете ли?

# 18
  • Мнения: 3 978
Говорих с Кл.Охридски. Малката е приета. Човека ми се извини сигурно 20 пъти и не може да повярва, че не ни се е обадил.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 276
Говорих с Кл.Охридски. Малката е приета. Човека ми се извини сигурно 20 пъти и не може да повярва, че не ни се е обадил.
Много се радвам! Това е дребно провинение, случват се и такива работи Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 3 978
Да, случват се. Важното е, че има места все още и сега трябва да вземем решение. Лошото е, че още не знаем дали е приета на другите места, които сме избрали.

# 21
  • Мнения: 3 916
Поздравления! Кои други училища чакате?

# 22
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 731
БШ имат също 10% отстъпка за второ дете, мислех, че е стандартно (градината ни също е така)

# 23
  • Мнения: 6 269
Йоана, струва ми се, че КО е един прекрасен избор. Много добро училище, в което сериозно се учи и имат много хубави постижения.

Не знам кои са другите училища, които чакате, но ако не са Питагор и СС, според мен няма какво да се чудите за КО. Много по добро е от...да не изреждам имена, че някой ще се засегне. От другите без Питагор и СС.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 276
КО е с доста компромисна материална база. Ако това може да се преглътне (както и задължителното училище с английски през юни), всичко е 6!

# 25
  • Мнения: 17
Разтърсих старите теми за Меридиан 22 но почти няма инфо. Толкова ли е зле това училище, а е добре според класациите на МОН.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 885
КО е с доста компромисна материална база. Ако това може да се преглътне (както и задължителното училище с английски през юни), всичко е 6!
Това за базата е кофти, но едва ли е болка за умиране, дето има една дума, нали знанията и резултатите са важни. Не пращаме децата на лунапарк. ...
Пък това за юни месец може и да е положително... аз скубя коси 3 месеца и половина лятото къде и що да ги записвам ....май ще ходя на опашките за "лято в Зоопарка" като почне запиването   ... хем имаше размяна на юмруци на тази опашка миналата година ( това на шега, но родителите са изнервени около дългата ваканция ) Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 700
Артис вдигнаха таксите също...
4700 евро при плащане на цялата такса и 4800 евро при плащане на 4 равни вноски.  
За текущите ученици на училище „Артис“ предлагат 10% отстъпка (4230 евро/4320 евро)

И в търсене на ново училище за моето дете...Те ме разочароваха много. И поредната смяна на директор

# 28
  • Мнения: 6 269
И аз се чудя лятото 3 месеца какво ще правим. Дайте някакви идеи. Хубаво е да не учи, разбира се, да има почивка, но пък на спортни лагери на детето няма да му хареса, не обича да ходи на спортни занимания, обича само да си спортува - да кара колело, тротинетка, да тича, да се катери, но не това да е организирано занимание.

Жозефа, колко ти е голямо детето?

# 29
  • София
  • Мнения: 700
Сега е първи клас, но определено не е нашето място...Класът е прекалено голям за частно училище или поне за мойте представи за частно училище - 22

Общи условия

Активация на акаунт