Раздялата

  • 8 300
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Здравей.Момичетата във форума ти дават много добри съвети..."Късай" и махай всяко нещо ,което ти напомня за него..вкл. и вещи,дрехи и т.н..Те ти носят спомени,а носят ли няма лесно да се откъснеш.....Ако връзката ви е била толкова токсична,колкото казваш...ликувай.Отървала си се.Сега не го осъзнаваш, защото явно в теб има любов за даване към/на някой...и този някой в момента те е изоставил и си нещастна от това....Всеки човек има избор...И ти трябва да разбереш,не защо искаш да си с този мъж,а защо НЕ ИСКАШ.....И когато не само разбереш това,но и го приемеш вътре в себе си....душата ти ще намери покой.......И ще си щастлива и доволна,че си се отървала..А и най-важното,давай воля на емоциите ти в момента.Плачи ,тръшкай се,викай, удряй и т.н(схвана какво имам предвид),защото така разочарованието и болката ще излязат от теб и освободеното място ще се появят.....нови и по-хубави чувства, било към себе...било към човека, появил в точното време на точното място.

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 20:41 от Capi

# 61
  • Мнения: 27
Много благодаря за подкрепата! С времето нещата започват да се поуталожват и вече не съм толкова отчаяна, колкото бях преди 2-3 месеца. Глупаво ми е, че на такава възраст съм сама, но гледам да не мисля за това. Осъзнавам колко много този човек е взел от мен и какво ми е причинил. Сега се чувствам свободна и с нови сили да продължа напред.

Общи условия

Активация на акаунт