Раздялата

  • 8 286
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 263
Като има друга, прав им път! По-добре така, отколкото да те мота и лъже...! Знам, че на думи е лесно, в действителност - не чак толкова, но, както казах, и това ще мине....

Приятелите, ако наистина са такива, ще те разберат и ще ти подадат ръка.
Запиши се на нещо допълнително - курсове някакви, ще ти помогнат с нови запознанства и разсейване.

ПС: Не се замисляй да се опитваш да си го върнеш. Ще е огромна грешка.

# 16
  • Мнения: 1 004
Добре е да останеш някой и друг месец насаме със себе си- да ти се избистри главата и да видиш картинката по-ясно.

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Момиче,я се стегни.
Връзката ви е била токсична,тормозел те е,а ти ревеш за него?
Защо?Ти мазохистка ли си?
Не смяташ ли,че заслужаваш добро отношение?Мъж,който да те обича,да те уважава,да те глези?
Нямаш ли самочувствие?
Къде е достойнството и себеуважението ти?
Радвай се,че си се отървала толкова лесно от този.
Не го търси,не му звъни.
Не го приемай обратно,даже да ти се моли.
И никога повече не позволявай на никого да се държи зле с теб.

# 18
  • Мнения: 27
Съгласна съм със всичко. Но ме притеснява как ще се съвзема,защото водя много изолиран живот, а всичките ми приятели са в чужбина. Оставам абсолютно сама, а това ме плаши най-много.

# 19
  • Мнения: 1 004
Запиши се на нещо, което ти допада- спорт, танци, език. Там ще се запознаеш с нови хора и ще се занимаваш с неща, които ще насочат мислите ти в по-конструктивна посока. А за приятелите в чужбина- пак можеш да комуникираш с тях, макар и по скайп или ФБ.

# 20
  • Мнения: 3 116
Разбирам съветите ви и съм съгласна с тях. Притеснява ме обаче факта, че май има замесена и друга жена (той не признава това) и това ме кара да се чувствам унизена. Другият проблема е, че покрай него загубих почти всичките си приятели и практически няма с кого да излизам.

Той ли те откъсна или ти сама се отчужди от всичките си приятели? Според мен трябва да си и благодарна на тая жена. А унизена трябва де се почувстваш, че си стояла в токсична връзка, тормозена, че и ревеш за него, и вместо ти да го разкараш сама, чакаш друга жена да я свърши тая работа.

# 21
  • Мнения: 7 932
Съгласна съм със всичко. Но ме притеснява как ще се съвзема,защото водя много изолиран живот, а всичките ми приятели са в чужбина. Оставам абсолютно сама, а това ме плаши най-много.
Чудесно е, че осъзнаваш най-големия си проблем. Поработи върху това, да не те е страх да останеш сама и може да привлечеш нормални хора около теб. Ако човек се чувства отчаян от себе си и присъствието си, как се очаква да  бъде добра компания за различни хора от насилници? Припомни си коя си, какво харесват в теб хората и свикни с мисълта, че човек трябва себе си да обича, за да бъде уважаван и харесван. Wink

# 22
  • Мнения: 27
Аз съм на 36 години, трудно ми  на тази възраст да създавам нови приятлства.И да, той ме откъсна от част от приятелите ми, другите изпозаминаха. Мисля да се запиша на някакво хоби, но още нямам желание и кураж за това

# 23
  • София
  • Мнения: 16 175
Не е трудно, по-истински са, защото имаш база за преценка.

# 24
  • Мнения: X
Аз съм на 36 години, трудно ми  на тази възраст да създавам нови приятлства.И да, той ме откъсна от част от приятелите ми, другите изпозаминаха. Мисля да се запиша на някакво хоби, но още нямам желание и кураж за това
Човек намира себе си, ако се е загубил. Просто трябва малко време и да се слушаш.

# 25
  • Мнения: 27
Да, чувствам се буквално изгубена, без път и посока, той беше целият ми свят

# 26
  • Мнения: 3 114
Разбирам съветите ви и съм съгласна с тях. Притеснява ме обаче факта, че май има замесена и друга жена (той не признава това) и това ме кара да се чувствам унизена. Другият проблема е, че покрай него загубих почти всичките си приятели и практически няма с кого да излизам.
Още причини да се радваш, че си се отървала.

# 27
  • Мнения: X
Да, чувствам се буквално изгубена, без път и посока, той беше целият ми свят
Никой не трябва да е целият ти свят. Донякъде има основание за дете, но и то със сигурност си отива - и тогава оставаш ти. Е не може да си едно нищо, ако го няма...целият ти свят. Все трябва да съществува нещо в теб - нещо, което те интересува, нещо, което ти е приятно. Ако в момента не го намираш, търси го, пробвай различни неща. Трупай собствени спомени.

# 28
  • Мнения: 27
Нямам приятелска поскрепа, това много ме тормози

# 29
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Ще се съвземеш много по-лесно,когато няма кой да те тормози.
Ще усетиш свободата и спокойствието.
Този е типичен насилник.Нарочно те е откъснал от приятелите ти.
Но ти пак можеш да потърсиш някои от тях.Обади им се.
Може би не всички са забравили за теб.
Може да излезеш и с колежки,съседки,роднини някакви...
Хубаво си решила да се запишеш някъде-на курс по някакъв език,на танци....
Колкото по-бързо го направиш,толкова по-добре.
За теб е добре сега да си сред хора и да си заета с нещо.

Общи условия

Активация на акаунт