Медицински център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 3

  • 50 636
  • 770
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 828
Здравейте, има ли промяна в изследванията,които искат от клиниката - конкретно питането ми е за covid?

# 286
  • Мнения: 1 192
Момичета, при ЗЕТ дават ли от клиниката болничен?

# 287
  • Мнения: 1 221
Да, до две седмици

# 288
  • Мнения: 105
Здравей, не не е задължителен теста за ковид.

Здравейте, има ли промяна в изследванията,които искат от клиниката - конкретно питането ми е за covid?

# 289
  • Мнения: 703
Здравейте,някой посещавал ли е болницата в Бургас и извършват ли се процедури там?

# 290
  • Мнения: 94
В неделя имаше отворени врати в Бургас,страшно съм доволна от отношението на всички,а процедурите се правят тук в Бургас само за пункция и трансфер се ходи до Пловдив.

# 291
  • Мнения: 16
Цитат на: Danaya!
link=topic=1097034.msg38450726#msg38450726 date=1553680032
Здравейте, момичета! Имам нужда от мнение и съвет страничен.На кръстопът съм на сменя Селена с Ню Лайф за ЗЕТ, имам замразени ембриони и един неуспешен опит в Селена,но не неуспешния опит ме подтиква към тази мисъл.Споделете мнение и опит за д-р Петрова в Ню Лайф.Благодаря предварително и успех на всички момичета!

Здравейте,
Ние със съпругата ми също имахме дилема къде да правим инвитро прпцедура. Бяхме се насочили към Селена, но съдбата (без да преувеличавам) ни прати при доктор Петрова и Ню Лайф и след 1 -вия замразен трансфер сега сме родители.
Би ли сме и на консултации и  в Селена и от нашия опит с двете клиники, с чиста съвест заявяваме, че Ню Лайф е много по- доброто място.

С пожелания за много бебета!
Поздрави,
Мигел

# 292
  • Мнения: 116
Здравейте, някой знае ли клиниката ще почива ли в периода юли-август 🤔? Особено имайки в предвид и паузата, която направиха "благодарение" на Ковид 19..

# 293
  • Мнения: 956
Здравейте, знаете ли дали правят ли инсеминации в Бургас?
В неделя имаше отворени врати в Бургас,страшно съм доволна от отношението на всички,а процедурите се правят тук в Бургас само за пункция и трансфер се ходи до Пловдив.

# 294
  • Мнения: 1 221
brezeida, клиниката не почива лятото, просто лекарите взимат отпуск и друг им поема пациентите.

# 295
  • Мнения: 94
Здравейте, знаете ли дали правят ли инсеминации в Бургас?
В неделя имаше отворени врати в Бургас,страшно съм доволна от отношението на всички,а процедурите се правят тук в Бургас само за пункция и трансфер се ходи до Пловдив.
Здравейте,за съжаление нямам информация но края на месеца ще ходя на преглед и мога да попитам.

# 296
  • Мнения: 272
Здравейте, знаете ли дали правят ли инсеминации в Бургас?
В неделя имаше отворени врати в Бургас,страшно съм доволна от отношението на всички,а процедурите се правят тук в Бургас само за пункция и трансфер се ходи до Пловдив.
На този етап в Бургас се правят само прегледи, проследяване на фоликули, спермограми. Всички процедури по инвитро ги правят за сега само в Пловдив.

# 297
  • Мнения: 956
Благодаря, Jully75. Пак е добър вариант. Обмислям дали да не се преместим при тях. Ти в Бургас ли ги посещаваш? Ако да, какви са ти впечатленията?

# 298
  • Мнения: 272
Благодаря, Jully75. Пак е добър вариант. Обмислям дали да не се преместим при тях. Ти в Бургас ли ги посещаваш? Ако да, какви са ти впечатленията?
Аз съм от Пловдив и съм пациент на Пловдивския център. Аз правих процедура с ДЯ преди години, резултата е момче и вече ходи наперено. Затова впечатленията са ми прекрасни. Екипа от лекари е чудесен и клиниката като място също. Винаги има доволни и недоволни. За Бургас се допитах по повод една моя близка приятелка, за която Бургас е по близко като локация. Дано успеят да разработят и Бургас, така както Пловдив!

# 299
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета! Подготвяме се за инвитро опит. До 04.07 съм на противозачатъчни. Мислите ли, че топлото време пречи на инвитрото и по-скоро на мъжкия фактор 🤔? Мъжът ми не работи на топло, просто се притеснявам дали няма да се влошат показателите /а, те по принцип не са и прекрасни/.

Общи условия

Активация на акаунт