Filorga - тема 7

  • 68 893
  • 763
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 576
В момента съм с последното количество на лицето от Мезо маската ми,за жалост свърши и изхвърлих бурканчето току що RelaxedАз съм си много доволна от нея,винаги ми е озарявало лицето и е светвало след като я използвам.И другия продук който ми е любим разбира се е Слийп едн Пийл Purple Heart .Тайм филър и Лифт Структур за мен не бяха нищо особено.
Имам в момента само една Филорга ,която ми е наполовина и това е Скраб,маската,доволна съм,заслужава си парите,ефекта е почти като на Месо маската,не съвсем рабира се,но лицето светва,от отделения кислород.

Реших да се включа,виждайки темата,отдавна не съм чела и писала Purple Heart

# 151
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Покрай празниците (коледно-новогодишните, имения и рождения ми ден) се позастъпиха подаръци.
Не намерих тема за размяна, та да попитам тук (ако модератора реши - да ме трие спокойно).

Скрит текст:
Няма да ползвам FILORGA SCRUB & MASK, 55 ml, неотваряна, с опаковката (целофана) е , купувана от Рharmashopdiscount (няма описание на бг) - бих искала да я сменя с някой дневен крем, предпочитам Time filler.

Последна редакция: ср, 29 яну 2020, 22:39 от Радика

# 152
  • Мнения: 74
Привет дами,
никога нищо не съм ползвала на марката, но ней сега се огледах в това:
https://subra.bg/kozmetika/dermokozmetika-za-lice/filorga-essenc … lotion-150ml.html

дали ще кажете някоя блага дума, тъй като напоследък ми е проблем повяхналия вид на кожата и често ми става на червени петна:-(

# 153
  • Мнения: 576
Не съм го ползвала, но както всички продукти на Филорга си съдържа NCEF, тяхната патентована формула и вярвам, че ще има видим ефект.Бих си го взела Innocent Purple Heart

# 154
  • София
  • Мнения: 35 942
Сменят формулата на  Optim Eyes - който много го харесва, да се запаси. Peace

# 155
  • Мнения: 3 260
Привет дами,
никога нищо не съм ползвала на марката, но ней сега се огледах в това:
https://subra.bg/kozmetika/dermokozmetika-za-lice/filorga-essenc … lotion-150ml.html

дали ще кажете някоя блага дума, тъй като напоследък ми е проблем повяхналия вид на кожата и често ми става на червени петна:-(
пише, че се използва преди серум и крем. Няма ли да станат много продукти?
Аз си ги наслоявам и бих добавила и още един.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 12:29 от bubanka

# 156
  • Мнения: 282
Привет дами,
никога нищо не съм ползвала на марката, но ней сега се огледах в това:
https://subra.bg/kozmetika/dermokozmetika-za-lice/filorga-essenc … lotion-150ml.html

дали ще кажете някоя блага дума, тъй като напоследък ми е проблем повяхналия вид на кожата и често ми става на червени петна:-(
Доколкто знам е спрян от производство, внимателно със старите продукти на Filorga (от опит).

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета, мезо терапията на Филорга да сте обсъждали? Добра ли е?

# 158
  • София
  • Мнения: 35 942
Момичета, мезо терапията на Филорга да сте обсъждали? Добра ли е?
Ако въпросът е за C-recover  ( преди беше Мезо С) - трите флакона с вит. С - добра е. Ползвам я 1-2 пъти в годината - много я харесвам. Комбинирай с прием на по-високи дози вит.С пер ос.
Подпомага регенерацията, подхранва, хидратира, освежава и изравнява тена на кожата.
Тя е за 21 дни, но на мен ми стига за 30 дни, като нанасям на лице, шия и дори деколте.
След отваряне на флакона и активиране на вит.С. съхранявам в хладилник - по-бавно се окислява. До 10 дни, дори не ми се окислява, че аз съм "взискателна"  на тема вит. С продукти и като видя жълт цвят/оттенък , дори не искам да го пробвам.

Ако въпросът е за иглените/с ролери терапии на Филорга - хубави са ( NCTF 135 с много малко ХК и  NCTF 135 HA с 5мг или 15мг на флакон ХК - тази е по-хубава).

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 08:08 от denis.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Денис, благодаря! 🥰❤

# 160
  • Мнения: 3 260
Denis, тази мезотерапия на Филорга дали е подходяща за чувствителна кожа?

# 161
  • София
  • Мнения: 35 942
Denis, тази мезотерапия на Филорга дали е подходяща за чувствителна кожа?
Ако понасяш добре продукти с по-висок процент вит. С, не би трябвало да има проблем, според мен.
Зависи и към какво проявяваш тази чувствителност, на какво реагира кожата ти, защото чувствителна кожа е много общо понятие.

# 162
  • Мнения: 556
Привет, Момичета
Знаете ли къде мога да открия и да закупя пробички за тест от Filorga NCTF INTENSIVE Supreme Regenerating Serum? С приятелки търсим от него, но за съжаление сме от провинцията и тук марката не се предлага никъде.... :/

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 18:11 от sweety_kitty

# 163
  • Мнения: 4 734
Преди съм ползвала Слийп енд пийл и ми харесваше. Сега си взех някои неща на Филорга и крема Слийп енд лифт? Това същия крем ли е или някакъв нов крем? Преди не съм го виждала сякаш. Някой да го е ползвал да каже каква е консистенцията и дали въобще върши някаква работа (че не е никак евтин)? Smile

# 164
  • Мнения: 282
Привет, Момичета
Знаете ли къде мога да открия и да закупя пробички за тест от Filorga NCTF INTENSIVE Supreme Regenerating Serum? С приятелки търсим от него, но за съжаление сме от провинцията и тук марката не се предлага никъде.... :/
Звънни на Арлен и ги питай, последно от тях съм взимала мостри на Филорга, ако имат би трябвало да ти дадът..

Общи условия

Активация на акаунт