Filorga - тема 7

  • 68 880
  • 763
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 411
Току-що с получих кремчето с 50% намаление от нотино. Heart Eyes доколкото разбирам е произведен 2020г.
Не съм ползвала продукти на марката досега заради цените, само ви четях тайно. Дано да ми действа добре. Направих си подарък за предстоящия рд. Stuck Out Tongue

# 466
  • Мнения: 3 413
Току-що с получих кремчето с 50% намаление от нотино. Heart Eyes доколкото разбирам е произведен 2020г.
Не съм ползвала продукти на марката досега заради цените, само ви четях тайно. Дано да ми действа добре. Направих си подарък за предстоящия рд. Stuck Out Tongue

Със здраве да си го ползваш! И да споделиш впечатления😍

# 467
  • Мнения: 591
На sleep & peel нали уж края на 2021 ще му пускат новата формула. Така помня, че съм чела тук Simple Smile не е останало много. И аз искам да го опитам.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Тъкмо се навих да си взема NCEF маската и сега с тоя Sleep and peel ме разколебавате...Но аз пък като ползвам age purify серията, която има киселини, oxygen peel лосиона и вечер ползвам и ретиналдехид, дали ще е ок и sleep and peel да намажа...

# 469
  • София
  • Мнения: 4 443
Взех си поръчания от Нотино Time Filler. Произведен е фавруари 2020 г. Имам достатъчно време да го оползотворя. Simple Smile

# 470
  • Мнения: 3 413
CE7B11BFA - кремчето от нотино кода. Май това е производство 2020г??🤔

# 471
  • София
  • Мнения: 4 443
Да, март 2020 г.

# 472
  • Мнения: 197
И аз поръчах от Нотино. Къде може да се провери срокът на годност? Това ли е кодът?
* След като публикувах видях, че 2 мнения по-горе има същия код Simple Smile. Значи март 2020 произведено. Ок.

# 473
  • София
  • Мнения: 4 443
Да, това е. Може да се провери тук - https://filorga.bg/wp-content/uploads/2016/03/FILORGA-Cosmetics_ … atch-number-2.pdf.

# 474
  • Мнения: 781
Здравейте, сдобих се с Time Filler някъде прочетох, че може да се ползва като околоочен. Това вярно ли е и някой пробвал ли е?

Последна редакция: нд, 02 май 2021, 15:09 от krasi78

# 475
  • София
  • Мнения: 35 938
Здравейте, здобих се с Time Filler някъде прочетох, че може да се ползва като околоочен. Това вярно ли е и някой пробвал ли е?
Здравей!
Да, вярно е - питала съм Филорга и отговора беше, че може да се ползва и за зоната около очите.
Когато нямам на моменти крем за околоочите го ползвам и за тази зона... от години, откакто са го пуснали на пазара - нямам забележки, харесва ми, не ми е създавал проблеми.

# 476
  • Мнения: 781
Здравейте, сдобих се с Time Filler някъде прочетох, че може да се ползва като околоочен. Това вярно ли е и някой пробвал ли е?
Здравей!
Да, вярно е - питала съм Филорга и отговора беше, че може да се ползва и за зоната около очите.
Когато нямам на моменти крем за околоочите го ползвам и за тази зона... от години, откакто са го пуснали на пазара - нямам забележки, харесва ми, не ми е създавал проблеми.
Много ти благодаря! Grinning

# 477
  • Мнения: 5 317
Meso. маската става ли за под очите?В Нотино е много намалена,ако някой я иска.

# 478
  • Мнения: 3 413
Вече няколко дни използвам сутрин и вечер Тайм филър. Да си кажа честно, пивече ohygen glow ми харесва- супер сияйна кожа.
По повод да се ползва като околоочен, като че ми излезнаха торбички 🙄

# 479
  • Мнения: 3 260
Руса Мамма и другите, които сте ползвали крема - Ogygen glow има ли ефект заглаждане на фини линии? Тайм филър има такъв ефект. Не върху дълбоки бръчки, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт