Filorga - тема 7

  • 68 777
  • 763
  •   1
Отговори
# 450
  • у нас
  • Мнения: 1 869
От 1 месец я ползвам и определено няма да е последен. Тя е причината да обмислям покупка на серума и крема. Кожата ми е мека,гладка и озарена. Уникална! Ползвам всяка вечер като вечерен крем. Сутрин съм с Таймс филър мат.
И аз съм пред същата дилема. Чудя се на тая NCEF маска, сякаш звучи добре. Ама и малко се чудя дали да не си взема все пак и моя си крем на Biologique дето си го знам, че ми е добре и за през нощта...пусто все искам са опитвам ново.

# 451
  • Мнения: 623
Здравейте, дами! Да попитам, понеже ми попадна оферта, time-filler омазнява ли или е лек бързо попиващ? Ползвам елемис и искам да разнообразя, така и не се навих предния път. Искам да не оставя мазен филм.

# 452
  • Мнения: 786
tobsic, при мен и при мъжа ми не е омазнявал никога.

# 453
  • Мнения: 402
Въобще не оставя мазен филм. Попива напълно, аз лично даже съжалявам, че първоначалната сочност изчезва много бързо след намазване.

# 454
  • Мнения: 231
Здравейте, дами! Да попитам, понеже ми попадна оферта, time-filler омазнява ли или е лек бързо попиващ? Ползвам елемис и искам да разнообразя, така и не се навих предния път. Искам да не оставя мазен филм.
Крема е силно хидратиращ,не омазнява,при мен се усеща лек приятен филм по кожата,ползвам го от близо 10 години и винаги го поддържам наличен.

# 455
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 395
От 1 месец я ползвам и определено няма да е последен. Тя е причината да обмислям покупка на серума и крема. Кожата ми е мека,гладка и озарена. Уникална! Ползвам всяка вечер като вечерен крем. Сутрин съм с Таймс филър мат.
И аз съм пред същата дилема. Чудя се на тая NCEF маска, сякаш звучи добре. Ама и малко се чудя дали да не си взема все пак и моя си крем на Biologique дето си го знам, че ми е добре и за през нощта...пусто все искам са опитвам ново.
Отдавна й се чудя на тази маска. Свърши ми Sleep and Peel и я поръчах. Много години го ползвам нощния крем, опитвам се да от време на време да го сменя и пак се връщам към него. Надявам се, че нощната маска ще ми хареса също като него

# 456
  • Мнения: 623
Много ви благодаря, дами! Ще го взема. Ще пробвам и нощния и околоочния. Хубав празник!

# 457
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Ani_d, аз исках sleep and peel,но вече не се предлага и чека обновяване на формулата. Маската е страхотна, ще ти хареса

# 458
  • София
  • Мнения: 4 433
Случайно видях в Нотино, че Time Filler е на чудесна цена. Поръчах го. Един от любимите ми кремове на марката. Heart Eyes

# 459
  • Мнения: 623
Случайно видях в Нотино, че Time Filler е на чудесна цена. Поръчах го. Един от любимите ми кремове на марката. Heart Eyes

И аз видях, но тези оплаквания с изтекъл или скоро изтичащ срок на продукти от сайта ме разубеди.
Нещо прекалено голямо е намалението, повече от 50% и ми стана съмнително.

# 460
  • София
  • Мнения: 4 433
Ще пиша с какъв срок е, след като го получа. Ако изтича скоро ще го върна.

# 461
  • Мнения: 623
Ще пиша с какъв срок е, след като го получа. Ако изтича скоро ще го върна.

Дано всичко е наред и си го ползвате Simple Smile

# 462
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 395
Ani_d, аз исках sleep and peel,но вече не се предлага и чека обновяване на формулата. Маската е страхотна, ще ти хареса
Наистина ли ще го спират?? Ееее, дано не го развалят с новата формула. Аз си бях взела две опаковки от Ремедиум и сега ми свърши първата. Ще почна маската и ще реша как да продължа по-нататък.
Ето тук го има наличен и се изкушавам да поръчам още един https://apteka-optima.com/search/product-6162.htm

# 463
  • Мнения: 4 409
Може ли да обясните как точно действа на кожата ви sleep and peel? За комбинирана/мазна кожа става ли?

# 464
  • Мнения: 3 413
Ще пиша с какъв срок е, след като го получа. Ако изтича скоро ще го върна.

Дано всичко е наред и си го ползвате Simple Smile
И аз закупих от Нотино тайм филър, дано да е в срок или има поне 4-5 месеца още 🤣🤣🤣 Цената беше страшно изкушение❤️
--------------
Може ли да обясните как точно действа на кожата ви sleep and peel? За комбинирана/мазна кожа става ли?
Нежен пилинг, невероятен за моята склонна към закрити комедони кожа.
На сутринта е плътна, розова, сочна, изгладена кожата. Обожавам го!
Sleep and lift не вярвам да е такова чародейство, а този все по-рядко се намира Sad

Общи условия

Активация на акаунт