Filorga - тема 7

  • 68 980
  • 763
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Да и аз имам проблем с нощните маски, още не съм открила моята
Нахакала съм тия неща в кошницата. Само малко за пудрата се чудя заслужава ли си. Но понеже работя на 3 монитора по цял ден, ми се струва че ще ми е полезна със защитата си. Подходящи са за мен нещата, нали?

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 11:57 от Didi_Bidi

# 436
  • Варна
  • Мнения: 3 251
В крайна сметка поръчах Hydra hyal серума, Oxygen peel и Age purify флуида. Поръчах ги от marvi,bg и са ми сложили много мостри, сред които и oxygen glow и time filler mat. Тествах го oxygen glow, не е бляскав както се опасявах, добре стои. Флуида и той е добър за дневен, но не знам как ще ми е като нощен. Hydra hyal е най-нелепкавия серум с ХК, който съм ползвала досега. Oxygen peel ми се струва по-слаб в сравнение с P50 на Biologique recherche, който ползва по принцип. Или поне изобщо не ми пощипва за разлика от P50.

# 437
  • Мнения: 3 414
В крайна сметка поръчах Hydra hyal серума, Oxygen peel и Age purify флуида. Поръчах ги от marvi,bg и са ми сложили много мостри, сред които и oxygen glow и time filler mat. Тествах го oxygen glow, не е бляскав както се опасявах, добре стои. Флуида и той е добър за дневен, но не знам как ще ми е като нощен. Hydra hyal е най-нелепкавия серум с ХК, който съм ползвала досега. Oxygen peel ми се струва по-слаб в сравнение с P50 на Biologique recherche, който ползва по принцип. Или поне изобщо не ми пощипва за разлика от P50.
Много ми се ще да сравниш ohygen glow и time filer mat ❤️

# 438
  • Мнения: 591
Аз пък искам мнение за флуида.
Ползвам серум age purify под крем hydra filler mat, но се чудя дали после да не ги сменя двете само с флуида.

# 439
  • Мнения: 20
Привет! Може ли да ми кажете срок на годност? Не успях да се ориентирам

# 440
  • София
  • Мнения: 4 451
Произведен е на 15 октомври 2020 г. Срокът на годност е три години от датата на производство.
https://filorga.bg/wp-content/uploads/2018/11/FILORGA-%D1%81%D1% … E%D1%81%D1%82.pdf

# 441
  • Мнения: 20
Благодаря за отговора! Всичко хубаво!

# 442
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Цитат
Много ми се ще да сравниш ohygen glow и time filer mat ❤️
Ами честно казано не намирам голяма разлика между двата, освен че oxygen glow дава и glow. Според мен са за наистна мазни кожи. Моята май започна да е по-скоро нормална отколкото мазна и не ги чувствам достатъчно хидратиращи и двата. Особено за нощен не стават и двата. За дневен под грим по-скоро да. Age purify флуида и той е много лек, може би обаче е една идея по-хидратиращ. Но ми трябва нещо и като нощна грижа над ретиналдехида и нито един от трите не усещам достатъчен за през нощта. От друга страна пък не искам и нещо тежко, което да ми запуши порите и да се събудя лъщяща...

# 443
  • Мнения: 3 414
Цитат
Много ми се ще да сравниш ohygen glow и time filer mat ❤️
Ами честно казано не намирам голяма разлика между двата, освен че oxygen glow дава и glow. Според мен са за наистна мазни кожи. Моята май започна да е по-скоро нормална отколкото мазна и не ги чувствам достатъчно хидратиращи и двата. Особено за нощен не стават и двата. За дневен под грим по-скоро да. Age purify флуида и той е много лек, може би обаче е една идея по-хидратиращ. Но ми трябва нещо и като нощна грижа над ретиналдехида и нито един от трите не усещам достатъчен за през нощта. От друга страна пък не искам и нещо тежко, което да ми запуши порите и да се събудя лъщяща...
Тъъъй, oxygen glow така го усещам и аз, за лято под ФДТ ще е убиец, озарява кожата, супер е. Сега да си намерим подхранващ нощем, който да не запушва порите 😁😁

# 444
  • Варна
  • Мнения: 3 251
И аз съм пред същата дилема. Чудя се на тая NCEF маска, сякаш звучи добре. Ама и малко се чудя дали да не си взема все пак и моя си крем на Biologique дето си го знам, че ми е добре и за през нощта...пусто все искам са опитвам ново.

# 445
  • Мнения: 3 414
И аз съм пред същата дилема. Чудя се на тая NCEF маска, сякаш звучи добре. Ама и малко се чудя дали да не си взема все пак и моя си крем на Biologique дето си го знам, че ми е добре и за през нощта...пусто все искам са опитвам ново.
Може ли линк към крема biologique?

# 446
  • Варна
  • Мнения: 3 251
И аз съм пред същата дилема. Чудя се на тая NCEF маска, сякаш звучи добре. Ама и малко се чудя дали да не си взема все пак и моя си крем на Biologique дето си го знам, че ми е добре и за през нощта...пусто все искам са опитвам ново.
Може ли линк към крема biologique?
Има тема за BR Simple Smile

# 447
  • Мнения: 20
Здравейте отново. Преди дни една дама ми отговори, но взех още 1 крем и макар да гледам таблицата, пак не се ориентирам за срока. Не е от мързел, ще продължа да я разучавам, но ако някой може да ми помогне и този път, ще бъда благодарна. Лек ден!  CNGB04BFG

# 448
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Редакция: Взех го от Subra в Делта Планет на 116лв. Много кофти впечатление ми направиха. Първо бяха седнали персонала на столчета да си лафят точно пред щанда на Филорга и не ми освободиха достъп да разгледам, въпреки че видяха, че съм за там. Питаха ме с какво да помогнат, казах че търся серума. Гледа, гледа - " ми нямаме го". Пък аз го виждам, че е там и казвам. Отговор -  "А да, вярно". Питам колко струва, тя хваща някаква база за лице да я провери. Казвам "това не е серум, а база". И тя " ъъ, да, ами то кое беше.." . Накрая като попитах за мостри, естествено нямаха.
Срещали ли сте някъде Age-Purify серума намален ? Само в arlen го намирам но и там не е много намален сякаш.

Последна редакция: пт, 23 апр 2021, 09:52 от Didi_Bidi

# 449
  • София
  • Мнения: 4 451
babsena, произведен е на 7 юли 2020 г.

Общи условия

Активация на акаунт