Filorga - тема 7

  • 68 967
  • 763
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Тези, които ползват Oxygen-Glow може ли да споделят как се сработва със склонна към омазняване кожа? Омазнява ми се главно в Т-зоната, и се чудя дали да го пробвам.
Много съм доволна от Age-Purify, ползвам го като нощна грижа, на сутринта кожата ми е много свежа. Търся нещо за през деня без фактор.

# 496
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Ами долу горе като усещане върху кожата са ми еднакви и трите - Age purify, Oxygen glow и Time filler mat. Аз вечер усещам нужда от нещо повече от Age purify и слагам нощната маска NCEF. Oxygen glow само от тестери съм го ползвала, но на мен ми хареса ефекта, който дава с това озаряване. Но като състав Age purify най-много отговаря на нуждите на кожата ми.
Вчера си взех Nutri filler lips. След колко време започва да се усеща резултат от ползването му?

# 497
  • Мнения: 663
Denis, Неееее. Защооо, този крем е истинско бижу как ще го спрат. Не е честно. Sad Ако случайно ми изпадне в някоя аптека да не го купувам така ли? Пълно разочарование.
Можеш ли, да ми препоръчаш заместител? Нещо близко до него.

# 498
  • Мнения: 1 575
Ползвате ли Filorga Oxygen-Peel lotion? Има ли някакъв ефект?
Аз не ползвам тоници и лосиони от доста време, този ми е към един комплект и мисля да го ползвам през ден, вечер преди крема.
Вие как го ползвате?
Намален е в Notino в момента

# 499
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Ползвате ли Filorga Oxygen-Peel lotion? Има ли някакъв ефект?
Аз не ползвам тоници и лосиони от доста време, този ми е към един комплект и мисля да го ползвам през ден, вечер преди крема.
Вие как го ползвате?
Намален е в Notino в момента
Ползвам го, хубав е. Не съм сигурна дали е по - добър от P50 на Biologique recherche, понеже досега него ползвах, но подозирам че е по-слаб, защото не ми пощипва. По-скоро усещам някакво охлаждащо действие. Уж за черни точки ги ползвам, черни точки пак си имам, но съм се примирила вече.

# 500
  • Мнения: 3 267
denis ,ти ползваш много продукти на Филорга, може ли да ми кажеш дали си ползвала и UV Bronzе? Предпазва ли наистина от появата на пигментации, ако си предразположена, разбира се.
И разбира се някой друг с опит с тази слънцезащита.
Нещо не мога да нацеля тази година добра защита от слънцето.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 15:05 от marigold_

# 501
  • Мнения: 490
Ползвам тази слънцезащита. И много ми харесва. Лесно се разнася, ухае чудесно, нямам нови петна, а старите-ми избледняха. И не мазнее на кожата.

# 502
  • Мнения: 3 267
galena, много благодаря, ще го поръчам.

# 503
  • Мнения: 663
И аз ползвам uv bronze вече втора година и съм много доволна. Няма мазен филтър, добре попива и според мен пази от петна. Нямам появили си.

# 504
  • Варна
  • Мнения: 3 251
UV bronze ми го дадоха като мостра и много ми хареса. Дебнах о сума време да е наличен като имаше 50% на слънцезащити в Субра и накрая в последния момент реших да взема Estederm Photo Reverse tinted. Объркали са ми номера и са ми дали по-светлия, което забелязах чак след като го отворих и сега почнах пак да се чудя на бронза на Филорга. Не че няма да го ползвам и светлия де, ама...

# 505
  • Мнения: 1 038
А има ли някакъв цвят бронза на Филорга?Аз много му се чудя,но не знам,дали няма да ме прави по-тъмна в лицето

# 506
  • Мнения: 663
Не, няма цвят!

# 507
  • Мнения: 393
Всичко, което съм ползвала на марката за мен е уникално. Чудя се на... NUTRI-MODELING -
ЕФЕКТИВНО РЕШЕНИЕ СРЕЩУ ЦЕЛУЛИТ!
Пише, че е за оформено тяло за плажа без мастни натрупвания.
Знам, че такива кремчета не са чудодейни, но дали все пак някой има отзиви ?
Никъде не намирам ...

# 508
  • Мнения: 490
Здравейте, привършва ми серумът Time Zero и ми се ще да го сменя. Та се чудя с кой друг да разнообразя. Кой серум бихте  бихте препоръчали за суха кожа, 40+ год. Да ми изпъне назолабиалните гънки, да ми стегне кожата Grinning Ех, ще ми се да има и такова чудо Grinning
Гледам, че има и серуми с ретинол, та се зачудих - и те ли само със слънцезащита се ползват. За лятото не ми се ще да ползвам продукти, в чиито състав влиза и ретинол, че нямам навик да подновява слънцезащитта често.

# 509
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Имах крема за тяло на мостра и си го купих онзи ден. Още не мога да кажа как действа на целулит, но като усещане върху кожата е страхотен. Четох доста отзиви, че бил много ефективен срещу целулит. Аз не вярвам много, но пък реших да пробвам. Аз почти цялата си козметика вече смених с Филорга. Само измивното още не съм и си държа две маски на Biologique recherche, които харесвавм и оксигениращия спрей пак на BR.
В момента ползвам Hydra hyal, Age purify intense серума и флуида, Oxygen peel екфолианта, Oxygen glow околоочен, Scrub&Mask, нощната маска NCEF, базата за свиване на пори и Nutri filler за устни. Ами от изброените няма слаб продукт за мен. Кожата ми наистина никога не е била толкова добре, а тя е много трудна - широки пори, лесно замърсяващи се, тук там пъпка и съответно петна от пъпки, защото докато мине петното вече е излязла нова пъпка и в същото време вече не съм първа младост и ми трябва и анти ейдж грижа. Супер съм доволна.
Има само едно нещо, което не харесвам особено и то е някои от опаковките. На серума и флуида Age purify опаковката почна да се лющи и ми оставя отблясъци по лицето. На NCEF маската капачето се прецака и не се захваща вече.

Общи условия

Активация на акаунт