Filorga - тема 7

  • 68 855
  • 763
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 4 443
Вземала съм мостри от аптеки, в които предлагат марката.

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Здравейте, бихте ли ме посъветвали как да поръчам тестери на filorga?
Аз помня, че им писах по мейла, беше преди години.

# 602
  • Варна
  • Мнения: 3 251
А сега де, исках да го пробвам, но двете ми идват скъпо, та сега ме хвърли в размисъл кое от двете да избера...
Взимай серума, тоя флуид според мен е за много мазни кожи. Аз тъкмо поръчах вече трети серум Age purify,

# 603
  • Мнения: 4 460
Взимай серума, тоя флуид според мен е за много мазни кожи. Аз тъкмо поръчах вече трети серум Age purify,
Благодаря и на теб за мнението. Моята кожа си е доста мазна по принцип, но пък и ти, и greenbabybee ми казвате да избера серума и ще ви послушам. Purple Heart

# 604
  • Мнения: 116
Здравейте, бихте ли ме посъветвали как да поръчам тестери на filorga?
Аз съм поръчвала от страничката им във фейсбук. Много са любезни и отзивчиви. Работят с куриерска фирма Европът.

# 605
  • Мнения: 913
Здравейте, бихте ли ме посъветвали как да поръчам тестери на filorga?
Аз съм поръчвала от страничката им във фейсбук. Много са любезни и отзивчиви. Работят с куриерска фирма Европът.
благодаря много, бихте ли ми пратили линк на лични

# 606
  • Мнения: 3 118
Здравейте, бихте ли ме посъветвали как да поръчам тестери на filorga?
Аз съм поръчвала от страничката им във фейсбук. Много са любезни и отзивчиви. Работят с куриерска фирма Европът.
Нещо платихте ли за тестерите или само куриерската услуга?

# 607
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Във Pharmashop discount  в момента има хубави цени на продуктите.
Ако имате възможност да поръчате оттам, имайте го предвид!

# 608
  • Мнения: 913
Здравейте, бихте ли ме посъветвали как да поръчам тестери на filorga?
Аз съм поръчвала от страничката им във фейсбук. Много са любезни и отзивчиви. Работят с куриерска фирма Европът.
много благодаря за съвета, писах им и веднага ми пратиха няколко различни, според както си описах кожата, включително и за около очи, много са мили! Платих само куриерска услуга.

# 609
  • Мнения: 623
Тотално в отбора с Time Filler, Hydra Filler, Time Filler eyes, Time Filler night, Time Zero, Meso-mask, Hydra-Hyal и мицеларна вода 😁 Всичко купувано без тест. Доволна съм много от Time-Filler и Time-Filler eyes. Първото нанасяне обаче на Hydra-fillera ми направи лек кир ефект 🙁 отдолу както винаги слагам на Gallenic Aqua infini, така че не мисля, че е от него. Ще видя следващите пъти. Другите продукти още не съм тествала. С големи очаквания съм за Time-Zero.

# 610
  • София
  • Мнения: 35 931
Тотално в отбора с Time Filler, Hydra Filler, Time Filler eyes, Time Filler night, Time Zero, Meso-mask, Hydra-Hyal и мицеларна вода 😁 Всичко купувано без тест. Доволна съм много от Time-Filler и Time-Filler eyes. Първото нанасяне обаче на Hydra-fillera ми направи лек кир ефект 🙁 отдолу както винаги слагам на Gallenic Aqua infini, така че не мисля, че е от него. Ще видя следващите пъти. Другите продукти още не съм тествала. С големи очаквания съм за Time-Zero.
Нанасяй по-малко кол-во и/или увеличи интервала от Galenic Aqua infini (или каквото там друго ползваш) преди Хидра Филър.
От т.н. кир ефект, според моите наблюдения през годините, се оплакват повече от Time Filler... и след като той ти е  допаднал, причината може да не е в самия крем.

Друга причина, но най-общо за козметиката на Филорга ( различни кремове), която съм забелязала е, че когато има здравословен проблем с кожата ( дерматит, АД и т.н.) кожата не "поема" някои продукти. Когато се оздрави кожата, доколкото е възможно това, тогава този ефект, не се наблюдава. Споменавам го, защото може да е от полза за някой ... така, по-обратния начин, при много мои познати се откриха проблеми с кожата.

# 611
  • Мнения: 623
Много благодаря за подробните разяснения. Нямам проблемна кожа, но като споменахте, нанесох по-голямо количество. Ще пробвам с по-малко следващия път. Time-filler много ми хареса, с друг крем не съм си усещала така кожата, гладка и хидратирана да, но плътна и напомпана не. Доволна съм. Надявам се с времето да видя и ефект върху по-фините линии.

# 612
  • Мнения: 913
Аз бих искала да споделя мнението си за hydra Filler, започнах тестването от него, възхитена съм, няма кир-ефект, имам само две нанасяния от вчера и днес, но забелязах разлика на практика веднага, нямам търпение да пробвам и останалите! И започвам вече сериозно да дебна добри оферти на филорга:) моля, споделяйте, ако видите!

# 613
  • Мнения: 591
Вие обаче ми четете мислите..любимият ми хидра филтър мат от едни десетина дни и на мен ми прави кир. Пробвах с различно количество, с/без серум отдолу и все така. А го ползвам от над година без проблем.

Възможно ли е да е от жегите? Не го държа в хладилника.

# 614
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Аз от Age purify fluid минах на Hydra filler и много ми харесва. Уж съм с акнеична и кожа със склонност към омазняване, обаче не ми приляга нито флуида, нито mat-a. Hydra filler попива веднага, не мазнее изобщо и оставя усещане за влага в кожата - точно това исках. Взех го с мен дори на почивка и под слънчевите лъчи също не тежеше.

Общи условия

Активация на акаунт