Filorga - тема 7

  • 69 026
  • 763
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 225
От днес в Ремедиум имат 15% отстъпка ☺

Да се допитам до по-опитните : на 31 съм ,с нормална кожа с омазняване в Т зоната,склонна към несъваршенства  , ползвам доста продукти на ЕЛ и Clinique ,но ми се иска и Filorga да пробвам . Поръчах си Age purify fluid  и  pigment white крема  (независимо дали пипам или не пъпка- остава петно ) ,дали правилно съм се насочила ? Тъй като звънях в Арлен и ме посъветваха да не се хвърлям на NCEF серията ,тъй като тя е за по-зряла кожа и по-изразени бръчки .

Последна редакция: чт, 01 юли 2021, 20:52 от Надежда Павлова

# 586
  • Мнения: 913
Здравейте, извинете за въпроса, но бихте ли ме посъветвали дали и кой продукт на filorga е най-подходящ за зряла кожа??

# 587
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Global repair предполагам, но пак зависи какви точно проблеми има за решаване.

# 588
  • Мнения: 913
Global repair предполагам, но пак зависи какви точно проблеми има за решаване.
ами кожата ми се изсуши, загуби плътност, мислех като начало да пробвам time filler, има ли откъде да поръчам мостри?

# 589
  • Мнения: 176
Мисля и аз най- накрая да пробвам кремовете на Филорга.
С нормална към комбинирана кожа съм, 42г.. Кой ще е по-подходящ за лятото - хидра филъл или хидра филър мат?

# 590
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Мисля че повече ще ти допадне hydra filler. Hydra filler mat аз не го усещам достатъчно хидратиращ, въпреки че съм с по-млада кожа все още и също нормална към комбинирана. Според мен е за съвсем тийнейджърска кожа или много мазна кожа, която не понася повечето кремове.

# 591
  • Мнения: 225
Може ли мнение за употребата на pigment white - има ли ефект и избледняване на пигметни петна от акне? Набавих age purify и за две седмици употреба съм доволна .

# 592
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мисля и аз най- накрая да пробвам кремовете на Филорга.
С нормална към комбинирана кожа съм, 42г.. Кой ще е по-подходящ за лятото - хидра филъл или хидра филър мат?
Хидра Филър.

# 593
  • Мнения: 4 538
Не е ли по-добре хидра филтър МАТ, след като е с комбинирана кожа?

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз съм с нормална към комбо кожа и Мат не ми харесва.Най- добре да се пробва първо, преди време от Филорга ми изпратиха проби на почти всичките си кремове.

# 595
  • Мнения: 4 538
Тези, които ползватe Age Purify, слагате ли крем след него или само него ползвате? Гледам, че се води серум и пише "Прилагайте върху лицето, шията и деколтето. Продължете със своята любима дневна/нощна грижа."

# 596
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Age purify има и серум, има и флуид (което е лек крем). Аз ползвам флуида след серума. Серума го поднових веднага като свърши, но флуида май ще го изхабя и ще мина на друго. Прекалено ми е лек за дневен крем, въпреки че съм с акнеична кожа склонна към омазняване.

# 597
  • Мнения: 4 538
А сега де, исках да го пробвам, но двете ми идват скъпо, та сега ме хвърли в размисъл кое от двете да избера...

# 598
  • Мнения: 591
Ползвам серума и отгоре хидра филър мат. Идеално се отразява на мазното ми чело Simple Smile даже сега съм на морето и от седмица не съм ползнала серума. Ами има си разлика и то голяма. Само крем не ми е достатъчен.

# 599
  • Мнения: 913
Здравейте, бихте ли ме посъветвали как да поръчам тестери на filorga?

Общи условия

Активация на акаунт