Прозрачни шини- алайнери

  • 59 973
  • 263
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 770
Здравейте !
Някой поставял ли е алайнери при д-р Дилкова ?

# 181
  • Мнения: 350
Благодаря за отговорите! Да не очаквам да ми искат 10к значи😁 само да извадя 1 мъдрец първо😢

# 182
  • Мнения: 2 536
Здравейте !
Някой поставял ли е алайнери при д-р Дилкова ?

Да, аз, мога ли да съм полезна с нещо?

# 183
  • Мнения: 1 770
Доволна ли сте от резултата ?

# 184
  • Мнения: 2 536
Засега да, много съм доволна, аз съм в края на лечението, остават ми около 5 шини, надявам се това да е краят, че още един зъб не иска да се прибере на мястото си и ме дразни.

Можете да прочетете повече в блога в линка в подписа ми Wink

# 185
  • Мнения: 1 770
Благодаря много !
При мен е специфично доста и дано да се получат нещата както ги искам.

# 186
  • Мнения: 2
Здравейте, някой поставял ли си е алайнери при др Воева в гр София?

# 187
  • София
  • Мнения: 562
Здравейте, някой поставял ли си е алайнери при др Воева в гр София?

Здравейте,
Аз съм с алайнери, поставени при д-р Воева, но ги нося от около два месеца и не мога да кажа нищо за резултата на този етап, но моята половинка приключи лечнието си при нея и е доволен. Затова и аз се насочих към нея.

# 188
  • Мнения: 1
Благодаря много !
При мен е специфично доста и дано да се получат нещата както ги искам.

А как ти се струват посещенията при Дилкова и колко често ходиш след като имаш вече самите шини? Аз бях на консултация, която протече по-малко от 5 минути и каза, че много лесно вижда да се подредят зъбите за около 17 месеца, но ми се стори леко претупана самата среща с нея.

# 189
  • Мнения: 1 770
Не съм ходила все още.

# 190
  • Мнения: 2 536
Аз ходя при Дилкова на около 5 седмици, жената е изключително отдадена, постоянно учи нови неща, развива се, ходи по семинари, виждам я, че отделя много мисъл и внимание в случаите си. Доволна съм, няма да съжалявате.

# 191
  • Мнения: 17
Благодаря много !
При мен е специфично доста и дано да се получат нещата както ги искам.

Няма как да не се получат, просто защото разликата от брикетите е огромна и е много по-добре. В дълбочина за разликата намерих тук полезна статия, която ги сравнява https://www.deckoff-dental.com/alayneri/

# 192
  • Мнения: 68
здравейте, бихте ли споделили горе долу колко ви излезнаха алайнерите и кой пакети сте- лек или тежък случай?
На мен ми се появи от скоро леко разстояние между предните два зъба, и се чудя дали алайнерите ще ми свършат работа, или само бондинг (но той ще направи зъбите ми да изглеждат още по-големи, а те са си големички).
Аз ходя при Дилкова на около 5 седмици, жената е изключително отдадена, постоянно учи нови неща, развива се, ходи по семинари, виждам я, че отделя много мисъл и внимание в случаите си. Доволна съм, няма да съжалявате.

# 193
  • Мнения: 2 536
Тежък случай съм аз, над 2 години вече. Този петгодишния пакет с неограничен брой шини е над 7к вече.
За разстояние между предните зъби със сигурност ще помогнат алайнери, сигурно и само с бондинг може.

# 194
  • Мнения: 1 770
Дълбока захапка подлежи ли на корекция с алайнери ?

Общи условия

Активация на акаунт