Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Ядосвам се,и още как ! Все си повтарям да не им обръщам внимание ама не успявам !Най-често получавам забележки,когато Калина падне а аз не хуквам веднага да я вдигам.Ми научила съм я сама да ства бе бабички ! #Cussing out

# 16
  • Мнения: 6 417
На всяка манджа мерудия са те Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 309
Следващия път им кажи
"Бутай,бутай напред..."

# 18
  • Мнения: 755
На всяка манджа мерудия са те Mr. Green
Май това им остава като се замисля ... newsm78 Rolling Eyes Laughing Акъл да дават и може би така си мислят, че участват дейно в  забързаното ежедневие! Вярно досадни са понякога, ама като се замисля може би в това откриват някакво призвание! Rolling Eyes Wink Може би не трябва да ги съдим толкова сурово/ съвестта ме загриза изведнъж/! Wink

# 19
  • Мнения: 6 417
Моята дъщеря има едно гигантско бебе с размер на истинско бебе и всеки път щом излезем с него навън, понеже ми тежи, го мъкна ей така под мишница. Бабите направо подивяват и започват да коментират разни неща от рода на:" Гледай я тая как си е помъкнала детето"...Някой пък така се изцъклят, че може и аритмия да си докарат.

# 20
  • Мнения: 5 622
Не. Рядко се ядосвам на каквото и да било. Още по-малко на невинно подхвърляне, реплика, или забележка на някоя баба  Wink

# 21
  • Мнения: 1 353
Казвам им да си гледат работата! Mr. Green
и аз така Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 299
Ядосвам се,и още как ! Все си повтарям да не им обръщам внимание ама не успявам !Най-често получавам забележки,когато Калина падне а аз не хуквам веднага да я вдигам.Ми научила съм я сама да ства бе бабички ! #Cussing out
Същото и при мен стана днес Confused Един чичка реши, че детето е паднало, а тя просто си беше поседнала, и ми вика: Абе гледайте го това дете бе, ще го прегазят!  Joy

На такива:

# 23
  • Мнения: 2 792
  Не, не се ядосвам, не го намирам и за дразнещо. Приемам, че имат внуци в момента  и въпросът "Как трябва да си гледаш детето?" ги вълнува, но вероятно не е особено добре приет от майката на внуците и те си търсят страничен приемател на идеите  Crazy
   

# 24
  • София
  • Мнения: 15 220
Сещам се за 3 случая, в които бабички са се опитвали да ми дават акъл. Първият път изгледах бабката с празен поглед. Но във втория и третия случай ситуациите бяха такива, че въпросните бабета трЕбва да са съжалили, че са минавали по моя тротоар. Иво ме беше извадил от равновесие и точно те си го отнесоха.

# 25
  • Мнения: 135
Ядосвам се,и още как ! Все си повтарям да не им обръщам внимание ама не успявам !Най-често получавам забележки,когато Калина падне а аз не хуквам веднага да я вдигам.Ми научила съм я сама да ства бе бабички ! #Cussing out
Да и на мен ми се случва,на пясъчника,детето пада, всички охкват,аз спокойна,ама знам че само ще стане бе,няма страшно.Няма да се шашкам я и детето покрай мен.Е сега ако падне лошо,то остава да не стана.Една сутрин ,една лелка изкоментира,че е хладно да срожа на детето чорапки(беше боса в количката).Викам "добре си е така" и нали съм възпитана  Whistling след като отминах,викам ми тя що не си сложи чорапи  а?? Ами и боса  #2gunfire

# 26
  • Мнения: 2 040
Дразня се много не само от непознатите баби навън, ами и на нашите си баби, които все знаят ...  Laughing
Ако не ми е супер гаден ден да кажа нещо по- грубо, обикновенно на въпроса ЗАЩО....?  казвам: Ами, защото така съм решила ...  Peace

# 27
  • Мнения: 2 821
Вчера седим на сянка с количките...аз с дъщеря ми и племенника. А те едни бели бели...снежинки Mr. Green и една лелка минава и казва..."на плаж да ги водите...много са бели"..."така ли" казвам аз..."незнаех...още утре отиваме" Crazy.
Дразня се и аз от подмятания...и си им отвръщам. Mr. Green
На съвети и теория всички са много смели Naughty

# 28
  • Мнения: 4 733
Бабешка работа Laughing Усмихвам се и подминавам

# 29
  • Мнения: 196
Абсолютно всеки ден ми се падат все някакви баби-разбирачки.Даже една миналия месец ми вика,на бебо де:много си хубавичък,много си беличък и русичък,пу-пу ама тия сиви очи ама те ще се оправят баба нема страшно.Детето ми е със страхотно сини очи,толкова са ярки а тя му вика сиви и че ще се оправят.Имам една приятелка която все още няма деца но винаги дава съвети това така а това така така че не само баби дават съвети-непоискани

Общи условия

Активация на акаунт