Момичета, показват ли ви се къщи?

  • 43 087
  • 555
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 768

Ето още една по-завършена стая, детската за игра (която в момента София използва и за спане  Wink)
Държа да отбележа, че повечето аксесоари и мебели са "боклуци" от IKEA. Включително и възглавниците на земята.





А ето така у нас се гледат филми  Mr. Green




Тапетите са лично творчество  Laughing

# 496
  • Мнения: 486
Доколкото знам все още няма ИКЕА в България, но се планира откриване след година-две-три (не се сещам точно колко бяха Sad). Някъде назад има стара тема по въпроса.

# 497
и от къде в софия могат да се купят такива интересни възглавнички и разни неща за декорация?

# 498
  • Мнения: 650
Може да не ви хареса, но само да си кажа моето мнение за Икеа. Понеже в САЩ ИКЕА е най-евтиният магазин-има разни функционални неща много евтини, но като опре до по сериозно като мебел-легло, шкаф-повечето са от фурнир. Ние си накупихме всичко от Икеа преди 6-7 години, но като мине време си личи че са евтини и не са истински и започват да не ти харесват ама хич. Спалнята проскърца, шкафовете малко се изметнаха.. един вид ми се иска да ви посъветвам ако искате за по дългосрочно да си вземете истински хубави качествени дървени мебели. Все си мисля че в БГ би тябвало да се намират и хубави мебели от дърво и качествени. Икеа е добре за дреболии, за детската стая която така или иначе на две -три години айде, но другото.. не знам...Знам че всички гледаме семейния бюджет, но ... това е моето мнение Hug Тук при нас трудно се намират европейски тип мебели и ние затова се нахвърлихме на ИКЕА че всичко друго ни се струваше ужасно пък и не знаехме къде какво има-сега много бих внимавала какво си вземам от ИКЕА.  Иначе имам комплект спалня с два скрина, нощни скафчета, кухненска маса с 8 стола и още куп неща но сега вече не бих отишла към Икеа за тези неща.... Тук има един друг магазин с по качествени подобни и много по-добри от ИКЕА. Първоначално като го видиш си мислиш че е по високата класа на ИКЕА Laughing
-ето вижте
http://www.daniafurniture.com/

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 22:30 от Lana2004

# 499
  • Мнения: 4 390
хе-хе, ета, и ние сме с такива кошове. Grinning

# 500
  • Мнения: 2 013
Май всички сме пазарували едно и също Wink Wink
Аз тези, дето висях от тавана не измислих къде да ги сложа, пък и имаме куп шкафове и гардероби в тези стаи...


# 501
  • Мнения: 2 768
Мдам, кошовете са нъмбър уан! Толкова боклучки побират само!  newsm10

# 502
  • Мнения: 1 403
Много са хубави кошовете, откъде сте ги взели?

# 503
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Подобни кошове има в Практикер за 20лв.

# 504
  • Мнения: 6 039
Много са хубави кошовете, откъде сте ги взели?

Тези са от ИКЕА, вече в няколко теми стана въпрос за тях. В Практикер не знам какви са.

# 505
  • Мнения: 639
Видях много хубави решения и интериор ни идей за което поздравления.Момичета, домовете ви са приказка и мечта за повечето от нас Hug
И на мене домът ми е слабост и обожавам да разглеждам различни къщи и да мечтая но и се опитвам да направя удобно и уютно за живеене с малко средства моят дом.

В момента се захващаме с нов ремонт който ще е частичен.По ради ограничените средства в коридора на апартамента няма да махаме дървената ламперия ,която е стара и много ме дразни.Как да освежа според вас този въпросен коридор,който е и тесен с вградени гардероби?Немога да покажа снимка защото съм "смотана" Embarassed EmbarassedМоля помощ!! newsm17

# 506
  • София
  • Мнения: 7 242
Divana, пък с теб от съвсем едно и също място сме пазарували Laughing. С почти същата детска от НЕОСЕТ сме. За съжаление снимките ми са от преди нанасянето или непосредствено след това, а фотоапаратът ни го откроднаха, та нови няма да има скоро:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6994&AlbumId=25221 - детска
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6994&AlbumId=46071 - хол

# 507
  • Мнения: 2 641
Неви ще ти кажа какво направих докато живях при майка ми  и баща ми  Mr. Green Там имаше вграден гардероб в стената и много ме дразнеше. Апартамента ни там е голям 4 стаи + кухня и килер и мокро. Та за един час с брат ми разковахме ужасния гардероб и го изхварлихме щото не е гардероб а просто сковани летви. Нашите бяха поставени пред свършен факт  Mr. Green Twisted Evil Купихме от най-евтините тапети е не тези дет са като вестник и ги налепихме, а на целия под сложихме бг плочки вместо предишниа балатум. Така с малко срества стана много красиво и просторно  Hug

# 508
  • Мнения: 4 546
Видях много хубави решения и интериор ни идей за което поздравления.Момичета, домовете ви са приказка и мечта за повечето от нас Hug
И на мене домът ми е слабост и обожавам да разглеждам различни къщи и да мечтая но и се опитвам да направя удобно и уютно за живеене с малко средства моят дом.

В момента се захващаме с нов ремонт който ще е частичен.По ради ограничените средства в коридора на апартамента няма да махаме дървената ламперия ,която е стара и много ме дразни.Как да освежа според вас този въпросен коридор,който е и тесен с вградени гардероби?Немога да покажа снимка защото съм "смотана" Embarassed EmbarassedМоля помощ!! newsm17
може да сложиш огледала на целите врати на гардероба, но пък, ако има около него ламперия май няма да стои много добре  Thinking иначе ние имаме ниша в коридора, но тя се пада в една чупка на коридора, все едно малък коридор. там ще слагаме вграден гардероб и си мисля, че ако е с огледални врати някак ще изглежда по-голяма и светла тази част от коридора  newsm78 но нямаме ламперия

# 509
  • Мнения: 639
Много благодаря за бързата реакция по моя въпрос на Анаисе и на Херелина само ще уточня ,че на този етап ще запазя гардеробите поради липса на други и в последствие ще смяня само вратички те им ,но по-големият проблем за мен е как да прикрия или маскирам ламперията ?Коридора е тесен и дълъг и от двете страни ужасно грозна ламперия Mr. Green Mr. Green,ако някой има други идеи или опит моля споделете Hug

Общи условия

Активация на акаунт