Подгответе се за прекрасна пролет с хранителните добавки на „Фитофарма“

  • 11 394
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 482
Усещам умора и отпадналост всяка пролет.

# 16
  • Мнения: 715
 Смяната на сезоните се отразява и на психиката и на организма ми.Чувствам се доста уморена, отпаднала и нямам сила.

# 17
  • Мнения: 854
Усещам умора и отпадналост, ниска работоспособност

# 18
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Засега все още не се чувствам изморена, но обикновено всяка пролет се чувствам малко отпаднала.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
"Как се отразява на здравословното ви състояние смяната на сезоните? Усещате ли негативни последствия след студената зима?"

От всяка смяна на сезоните предпочитам тази от топло към студено - все пак топлото имаме повече възможност за достъп до чист въздух и хапване на свежа храна
Смяната студено към топло обикновенно е вече когато сме изтощени от липсата на свеж въздух и организма ни е претоварен от хапване на не толкова "жива" храна , което неминуемо води до разбалансиране на стомашната флора , замаяност , умора - тук е хубаво да се наваксва с витамини , пробиотици и се радвам , че Вие предлагате  добри пробиотици  https://www.phytopharma.eu/probiotitzi и добре балансирани витамини https://www.phytopharma.eu/vitamini/itemlist/category/14-multivitamini - на добра цена

# 20
  • Мнения: 612
Усещам умора и изтощение на организма. Определено облимислям прием на някакви витамини.

# 21
  • Мнения: 5 250
Не знам дали е точно умора, защото не мога да си позволя да се отпускам. Но има нещо определено, както и при децата ми, които са активни спортисти и се нуждаят от повече витамини и добавки, за да преминат леко през този период.

# 22
  • Мнения: X
Усещам умора и отпадналост всяка пролет.

# 23
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Умора, сънливост, никакво желание за нищо.

# 24
  • Мнения: 596
Основно при смяна на зима с пролет и на лято с есен усещам умора и отпадналост .

# 25
  • София
  • Мнения: 879
Най - силно усещам смяна на сезона зима с пролетта, тогава се появяват признаци на сънливост, умора, отпадналост и загуба на енергия. Другите сезони не ми действат така.

# 26
  • Мнения: 22 867
Само към края на зимата /иначе зимата ми е любим сезон/ умора, липса на енергия, желание за повече сън. При смяната на другите сезони нямам подобни усещания.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Почти винаги съм с болки в гърлото и хрема. Имам страшно главоболие и чувствам умора .

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 266
Пролетната умора ми е стар приятел...

# 29
  • Мнения: 3 915
Усещам предимно умора, липса на енергия и сънливост.

Общи условия

Активация на акаунт