Имам нужда от вашата положителна енергия и подкрепа!

  • 4 438
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 255
Скорошно оздравяване на сладураната, а на теб кураж   bouquet

# 61
  • Мнения: 4 621
Стискам палци за бързо оздравяване и скоро да сте си всички заедно в къщи Praynig

# 62
# 63
  • Мнения: 4 668
С теб съм и те подкрепям  Praynig! Ти си страхотна - ще се справиш , малката принцеса също ще се оправи  Hug
Пожелавам ти скоро всички да сте си в къщи - много здрави и много щастливи !

# 64
  • Мнения: 2 142
Благодаря, на всички ви за подкрепата. Сигурна съм, че ще се оправи бързо, но стискайте палци и утре, защото се налага хирургическа намеса...  Praynig
За съжаление всичко се усложни дотук от три неправилни диагнози и съответно неправилно лечение, а детенцето ми повече от месец страда....

Днес ще мога да я видя...

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Стискам много силно палци малката принцеса бързо да се оправи.  Praynig
На теб ти пожелавам да си много силна и кураж!

# 66
  • Мнения: 437
Милата Емичка... стискам палци и се моля всичко да свършва скоро и да си се прибере вкъщи и да се нагушкате едно хубаво... бъди силна, кураж!!!!

и макар и малко късно - сърдечни поздрави за мъничката принцеска Simple Smile Да ти е жива и здрава и с каката само да те радват!

# 67
  • Мнения: 1 413
Миличка душичка, ще стискам палци и всички мои близки също, да минава всичко много леко  Praynig Hug

# 68
  • Мнения: 3 116
Бързо оздравяване на Емичка  Heart Eyes Praynig Heart Eyes

Утре ще стискаме много палци всичко да мине прекрасно и после бързичко детенце да се прибира вкъщи при мама и беба   bouquet Hug  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 1 105
Ще се моля малката да се оправи бързо  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 70
  • Мнения: 4 371
Желая ви от сърце да се оправи бързо малката госпожица и скоро да е у дома при вас  Praynig Praynig Praynig
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 71
  • Мнения: 3 760
Бързо оздравяване на мабката принцеса!!!  baby_neutral

# 72
  • Мнения: 1 841
Моля се за вас всичко да мине без проблеми и скоро да си бъдете у дома! Дано да не е сериозно! Съчувствам ти от сърце!

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Силно се надявам в най-скоро време да сте забравили за тези неприятни емоции Peace Hug  bouquet

# 74
  • Мнения: 7 186
Бързо оздравяване и скорошно завръщане вкъщи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт