Връзка с мъж Албанец...?!!?!

  • 20 007
  • 258
  •   1
Отговори
# 135
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз съм живяла там някое време. Значи, за местните е гордост и голямата работа да забият европейка, затова и те показва на приятелите. Жените си стоят в къщи и имат по мимум 4 деца, за по- образованите. Другите имат повече. Нормално е 7-8, че дори и повече. Излизане извън дома може само с разрешение на мъжа и в компанията на жени роднини, деца и някой мъж от родата да ги наглежда. Навън жените пият кафе с други себеподобни и го удрят на шопинг. За това нямат ограничения. Иначе жената е стока и няма думата за нищо. Но виж, за любовниците си се грижат перфектно, въпрос на престиж е. Само недей да имаш глупостта да се омъжиш за такъв, иначе всичко е точно. За протокола - всеки от тях си има жена и няколко деца в къщи и любовница навън, често и повече от една, според финансовото му положение. Това съм го видяла лично с очите си.

# 136
  • Мнения: 1 671
Аз съм живяла там някое време. Значи, за местните е гордост и голямата работа да забият европейка, затова и те показва на приятелите. Жените си стоят в къщи и имат по мимум 4 деца, за по- образованите. Другите имат повече. Нормално е 7-8, че дори и повече. Излизане извън дома може само с разрешение на мъжа и в компанията на жени роднини, деца и някой мъж от родата да ги наглежда. Навън жените пият кафе с други себеподобни и го удрят на шопинг. За това нямат ограничения. Иначе жената е стока и няма думата за нищо. Но виж, за любовниците си се грижат перфектно, въпрос на престиж е. Само недей да имаш глупостта да се омъжиш за такъв, иначе всичко е точно. За протокола - всеки от тях си има жена и няколко деца в къщи и любовница навън, често и повече от една, според финансовото му положение. Това съм го видяла лично с очите си.

Напълно вярно🍦

# 137
  • Мнения: 5 268
..но като остана сама или преди да заспя се сещам или рано сутрин
Мисля, че не ти липсва той, а представата и очакванията ти от аферата. Това не е реално, разбираш ли? Всичко е фантазия, копнеж, надежда, които самата ти си проектирала върху него.. Вероятно те привлича физически, харесваш приказките му и това как се отнася към теб, но това не е същото като да обичаш самия човек. Успех!

# 138
  • Мнения: 37
Не мога да повярвам, че е възможно да вляза в такава връзка - етноса и семейното положение са грандиозна пречка за мен - не  бих го обмисляла дори. Страстта не е оправдание за тази чутовна глупост.

# 139
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Аз съм живяла там някое време. Значи, за местните е гордост и голямата работа да забият европейка, затова и те показва на приятелите. Жените си стоят в къщи и ...........

Че те и техните жени с си европейки. На външен вид го докарват и доста от тях могат да минат за северни - русоляви, с плоски, широки лица. Излизат техните жени и още как. Живяла съм в блок в центъра на Лондон, в който живееха албанки. Живееха си сами и при тях денонощно влизаха и излизаха мъже. Едната роди без брак, а другата си замина за Италия. Тая с 5те деца, дето я описваш е по селата в Косово и Македония, може би. Вярвам ти, интересно ми е да те чета.

За протокола - и в Албания, но и в Македония и Косово средностатистическата жена в момента има под 2 деца, като в Албания и Босна, в големите градове имат често по едно, единствено дете, родено извън брак и късно. Мога да намеря данни по въпроса.

Пейпи, запознай се с нови мъже и излизай с тях! Какво ще го мислиш него. Той не мисли за тебе, спри да го мислиш и ти! Не те обича, не го обичаш и ти. Като признаеш на самата себе си, че не го обичаш, всичко ще мине. Но първо трябва да го осъзнаеш.

# 140
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Невена, в Черна гора бях. Много са различни шиптърските квартали от другите. Това тяхна жена да живее сама, че и да посреща разни мъже, категорично не. Първо мъжете в родата ще я набият здраво, а после ще я омъжат за някой набързо, за да не става за резил. Женихът е по тяхна преценка, често е техен бизнес партньор и има пари, нея никой не я пита дали го иска.
Жените им са много хубави преди да се омъжат. После започват да раждат всяка година, спират да се грижат за себе си и много бързо се състаряват.
Там съм виждала най- тъжната сватба. Омъжваха момиченце, на не повече от 15 г. за някакъв 40+ годишен. Играеха нещо като хоро. Момичето беше с лице като маска, неизразяващо никаква емоция. После се затъркаляха сълзи, но лицето пак си беше като неподвижна маска, а очите и гледаха в нищото. Да ти се скъса сърцето. Едва ли я е питал някой дали иска да се омъжва за набор на баща си или на дядо си.

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 02:45 от Unknown_lady

# 141
  • Мнения: 2 050
Unknown_lady- тръпки ме побиха. Много ми е мъчно за такива разбити животи. Мюсюлмани са , предполагам

# 142
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Unknown_lady- тръпки ме побиха. Много ми е мъчно за такива разбити животи. Мюсюлмани са , предполагам
Да, точно така е.

# 143
  • MI
  • Мнения: 11 803
Да сравняваш албанка от Тирана например с косоварка от някое село или град от селски тип в някоя от бившите югославски републики е все едно да сравняваш туркиня от Истанбул с такава от някое кърджалийско село или към границата със Сирия. или българка от Варна с помакиня от Рибново (защото помаците все пак са българи като самосъзнание, само религията им е друга). 

Не сте ли гледали Полицаят от петльово бърдо? Ако помните имаше там една косоварка ако не се лъжа го беше харесала или той нея, та го гонеха братята да го женят защото я е загледал. Joy

# 144
  • Мнения: 69
Не се занимавай с мюсюльмани. Освен ако не си отгледана и възпитана като такава. Не ти трябва да влизаш в тоя филм.

# 145
  • София
  • Мнения: 17 592

Преди е развявал друга любовница, след теб ще показва следващата...
И това не иде от албанския му етнос, а просто от характера.
Религията няма нищо, ама нищо общо с личностните (морални) качества.
У него са, видно е, ... ами, алтернативни.

# 146
  • Мнения: 1 004
 Hug

Религията няма нищо, ама нищо общо с личностните (морални) качества.

Това е вярно, но е вярно и че религията си взаимодейства с личностните/морални качества. Мисля, има разлика между манталитета на човек, израснал с идеята, че прелюбодеянието е грях и такъв, чиято религия го учи, че три законни съпруги, плюс 81637868123 наложници е най-нормалното нещо на света. Със сигурност, разликата в идеята за нормалност на двамата ще е различна.

# 147
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Съгласна съм!

# 148
  • Мнения: 4 383
Първата ми мисъл беше, че темата е пусната с цел закачка и не е сериозна.
Но в случай, че е сериозна, моето мнение е следното:

1. Той е женен и има деца.
2. Съвсем различна култура от българската.
3. Очевидно несериозно отношение към теб и ... ''си прави, каквото иска''.

и да не изброявам нататък. От така описаното от теб ми става ясно, че той само си играе с теб, няма сериозни намерения и ... може би има съвсем различни цели от твоите. Какво искаш от него? Кратка заигравка и кой от къде е? Той е женен и има деца! Ти каква роля виждаш за себе си? Пета цигулка? Сексуална играчка? Дарител на български (европейски) паспорт?

На твое място бих приключила тази връзка веднага.

# 149
  • Мнения: 69

И това не иде от албанския му етнос, а просто от характера.
Религията няма нищо, ама нищо общо с личностните (морални) качества.

Тия убеждения са полезни само ако се опитваш да предскажеш сюжета на некое филме по Холмарк.

В реалността действат други закономерности.

Общи условия

Активация на акаунт