Връзка с мъж Албанец...?!!?!

  • 20 098
  • 258
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 966
Пейпи, ако си знаела, че е женен , нямаше да се поддадеш на ухажването.
Този лъжец заслужава и по-груби думи, просто си пропуснала момента да си ги кажеш, защото те е подвел емоционално.
Не ти е отговорил в момента, защото е усетил, че си афектирана. Бъди сигурна, че ще се пробва пак, то мъж така лесно не се дава.
Другият вариант е да "бройка" ново заблудено момиче някъде.
Дано по-бързо го преодолееш. Не му пиши повече, чу ли. Че както си гневна, кой знае какво ще сътвориш Blush

# 121
  • MI
  • Мнения: 11 867
Не е знаела до един момент, изпуснала е златен шанс като разбере да му удари един шамар (поне словесно) и да си тръгне. Но станалото станало, сега безразличието би било най-добрата линия на поведение, въпреки че е и най-трудната.

# 122
  • Мнения: 1 945


Нищо не ми отговори, не ми писа.
Не ме е напсувал още 🤗
Да, правилно постъпи.
Няма и да го направи , няма да те напсува директно ..
все пак ти си момичето което е било с него ...за на ум говоря .
Пейпи, аз не те критикувам ,Мога да разбера хората които са влюбени .
Но не знам какво очакваш -Имаш две опции - да го преоодолееш , или да продължиш
по същия начин да спиш с този човек . Ти си му писала и сложила край . Значи не търси отмъщение с обиди
и не чакай той да каже напускам семейството и идвам при теб завинаги .

# 123
  • Paris, France
  • Мнения: 14 130
Peypy, аз ти казах нищо да не му казваш, ама ти тръгна да му пишеш дълги писма, които той да показва на родата и аверите като трофей от умираща за него, ревнива к-ва.

Жена му каква е няма значение. Непрекъснато да му го повтаряш с часове не говори добре за самата тебе. Излиза, че ти не можеш да си намериш друго занимание или мъж, който да превъзхожда този и затова ходиш да те .....

Това, Пейпи, е все едно аз да вляза в месарски магазин, да започна да критикувам цените, качеството на месото, декорацията, да ги питам защо не зареждат комплекти за дроб сърма, месо от антилопа и яйца от ему, но накрая да си купя леко позеленели пилешки бутчета и да си ида. И така всеки ден. Какво постигам? Като не ми харесва магазина или не продават стока, която аз търся отивам там, където я продаватн- в арабска месарница за комплект за дроб сърма, като булото го купувам отделно и не мога да им се сърдя, че не го включват в комплекта, защото тяхната клиентела не готви дроб сърма, на африкански пазар за месо от антилопа и в елитен магазин в центъра за яйца от ему. Естествено, плащам цената, не си тровя нервите и не тровя чужди.

Ти, Пейпи, си тровиш нервите, собственоте, а нищо. На много от нас се е случило мъж да ни излъже за нещо, не непременно за жена и деца. Приключваме и край. Аз даже кафе не отивам да пия с такъв. А, веднъж отидох, за да му се похваля, че съм излязла с най-добрия му приятел и колко е атлетичен и супер надарен. Не го направих от злоба, а за да се похваля искрено. Резултат - освен, че повече не ме видя загуби и ценно приятелство.

На този мъж и много други не им пука как изглежда жената. На мъжете, Пейпи, или им става или не им става. Като не им става, не им става. Като им става, им става с почти всяка жена.

Направих си експеримент да покажа конкретната жена на 10 мъже. Никой не каза, че е супер красива, но и никой не я квалифицира като грозна. Даже двама ме питаха има ли мъж, че на снимката го няма. Жена му не е Мерилин Монро, но забрави да е грозна! По-красива и млада е от мене, а аз даже имам ухажори, така че жената си е ОК.

Повтарянето, че жена му е грозна, показва злоба и ревност. За какво да остави кротката майка на децата му за злобно същество, което е непрекъснато негативно и пита през половин час какво е бъдещето и плямпа за брак и деца? А и при броя налични деца други едва ли му трябват.

Хиляда пъти ти написах да не го търсиш повече, но ти, няма и ден след като сте се разделили си му написала дълго, обяснително писмо.......   на което той даже не е отговорил. Поне видя колко милее за тебе и че си му през оная.

Проблемът е в твоята глава. Ти просто нямаш търпение. От подобен бих си тръгнала без да му пиша никога. Бих изчакала да ме потърси и пак не бих отговорила.

Сега, вместо да излизаш да се срещаш с мъже, ти пак въртиш около него. Е, как ще имаш мъж и деца, като си губиш времето с женени, питаш се ще оставят ли жена и две или три деца и питаш и нас.

Това, което в момента правиш е разрушително за самата тебе. За никого друг. На мъжа ми е през оная. Може и да си има няколко резерви, които вече да е омотал и да предпочете да се среща с тях, вместо да прекарва това време в скандали и да слуша колко е грозна и стара жена му. Едва ли е чатил само с тебе.  

Облечи един анцуг и наденица маратонките и иди да тичаш, да плуваш, да правиш нещо, което ти изразходва енергията. Всичко ще си дойде на мястото. Успех и много късмет ти пожелавам.

# 124
  • Мнения: 1 671
Благодаря , като полята с ледена вода се почуствах, но е вярно и правилно.Вече съм навън и отивам на шопинг😊

# 125
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Браво!
Шопинг,излизане с приятелки,някакво хоби или кратко пътуване ще ти се отразят добре.

# 126
  • Мнения: 1 671
Да, като се занимавам с нещо и него  мисля, но като остана сама или преди да заспя се сещам или рано сутрин Sad

# 127
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жената струва толкова, колкото сама се оцени.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 20:38 от SaRaNia

# 128
  • Мнения: X
Е как да го забравиш от днес за утре? Дай си малко време, занимавай се с нещо..Ще ти мине Simple Smile !

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 22:05 от Анонимен

# 129
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Да, като се занимавам с нещо и него  мисля, но като остана сама или преди да заспя се сещам или рано сутрин Sad
Помисли си дали пък не заслужаваш нещо по-добро?

# 130
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, като се занимавам с нещо и него  мисля, но като остана сама или преди да заспя се сещам или рано сутрин
Преди да заспиш си мисли за нещо хубаво, което искаш да ти се случи... представи си, че вече се е случило и изживей емоцията. И никога не мисли за нещо, което не искаш в живота си.

# 131
  • Мнения: 1 259
Да права си, има качества, които ми харесват.Много е мил и грижовен, но това, че е албанец , женен и т.н.  не ме устройва. И ще се опитам да го превъзможна, макар ,че съм влюбена в него.

Естествено, че трябва да се показва мил и грижовен. Всички измамници са такива докато получат желаното.

Жестоката истина - този мъж е измамник. Пуснал е въдицата в нета и се е представил за нещо, което не е - свободен. Можеше да пише, че е женен с две деца и търси тръпка, но тогава шансовете да намери желаеща за безплатни почивки биха клонили към нула. Жените, склонни към еднодневки търсят млад, здрав, безгрижен, с мускули, голяма пишка. Мъж, от когото блика тестостерон. Всички фактори, които свалят тестостерона, като възраст, коремче, живот в моногамна връзка, участие в отглеждане на деца, нисък социален и професионален статус, ниска покупателна способност отблъскват повечето жени, дори дебелите, женени лелки с брадавица до носа и цирей на врата.

Ти си срещнала образа, който той е избрал да представи, клъвнала си и когато си разбрала истината си била вече привързана към бръщолевиците му. Този мухъл не може да ти предложи нищо реално, палпабилно и материално. Само абстрактни преструвки, които твоят мозък възприема като искрена обич, грижа и внимание.

Имаш идеалната емоционалност да ставаш съгласна жертва. Осъзнаваш неговите дефекти и това, че е лъжец, не получаваш издигане в социален, финансов, културен, материален план, или друг, но не можеш да устоиш на обажданията му.

Според мене в живота ти, в момента има някаква празнота, която нищо или никой не запълва. Мъжете около тебе вероятно са заети, нямат време или просто не виждат смисъл да свалят звезди.

Трябва да започнеш да се цениш повече и да намериш с какво да запълваш времето, което иначе прекарваш в чатене с него.

Най-важното е да осъзнаеш, че мъжът е нагъл измамник. Естествено, че ти се радва и е супер доволен. Малко красиви, млади жени ще се замъкнат до Македония в многодетно, албанско семейство. Живея във Франция и албанците и македонците виждат голям зор да намерят тъпа или сенилна европейка, която да се ожени за тях, та да получат право на работа. Французойките се цупят на безпаричие, невъзможност мъжът да ги заведе в Мексико, Тайланд или поне Тунис или Испания, липсата на уредено жилище и подобни. Така, че не е изключено и а брак да заговори.

Като осъзнаеш, че си жертва на мошеник, но топката е в твоето поле ще го разлюбиш много бързо. Всъщност май се поизпарява лИбУФтЪ.

Нетът е пълен с истории като твоята - празни, надути балони. Женен за дебела бабичка, със сюрия сополиви чавета на двора си прави профил. По цели нощи се прави на заинтересован, изслушва, плямпа и младата красавица налапва въдицата, при това безплатно. Как да се не изфука пред родата? И на мене да ми падне младо ще го разкарвам из родното село или град. Жените там нямат време за подобни екземпляри. Те чатят с мъже от Германия, Англия, Америка и не си губят времето на гости у родата на местни, женени албанци.

Той ще те търси до последния си, вмирисан на изгнили зъби, дъх. Не защото много те обича, а защото си достъпна, евтина и с тебе му е спокойно. Ти трябва да скъсаш с него, като му изпокъсаш нервичките женени.

На първо време поразпитай имотен ли е, има ли американско гражданство или друго, децата негови ли са или от съседа, кога смята да закупи мезонет в идеалния център в София, защо е толкова дебела жена му и гените ли им са лоши или са нещо болни! Почваш да си заета непрекъснато, да те няма, да си заспала в гората, да си отишла с леля ти на кино и подобни. Започваш да излизаш с нормални хора и мъже 😍.

Можеш да му разкажеш за изключително интересните американци и гърци, с които в момента чатиш. Ако те пита защо се запознаваш с други мъже казваш, че не знаеш, че е заради чичо ти, от любов към археологията, заради Здравната каса. Колкото е по-глупаво, кифленско и цинично това, което му казваш, толкова по-лесно ще се отървеш от този навлек.

В никакъв случай не казваш, че се държиш зле, защото е женен, с деца, от Македония, албанец или Муслим. Казваш, че не знаеш защо.

Обясняваш, че повече не може да идва в жилището ти. Ако пита защо е от съображение за сигурност, заради пожарната, за кеф.

След това прочиташ статиите за сивия камък. И следваш съветите. Успех

# 132
  • Мнения: 1 259
Точно и ясно написано.

# 133
  • Мнения: 1 671
Точно и ясно написано.

Това ми е любимия коментар😍

# 134
  • София
  • Мнения: 1 762
По същата схема се зарибяват жени за секс- робини. В някои групи участват цялата рода. Че дори и жените им.Дано имаш акъл в главата. И го ползвай, той за това ни е даден. Пиша с най- добри чувства. Не да те засягам или нещо подобно. Просто наистина е страшно.

Общи условия

Активация на акаунт