Връзка с мъж Албанец...?!!?!

  • 19 871
  • 258
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
Имам връзка с етнически албанец, живеещ в МК. Много го харесвам, дори се влюбвам и ми е трудно до се разделя с него.Осъзнавам, че може да си играе с мен.Моля не ме съдете веднага с атаки и заядливи коментари.Само жени, които са го изживели , знаят какво е да имаш люцов, но невъзможна. Той е женен с деца.Не се притеснява пред брат му, роднините ме, племенници на сестрите му да е с мен и ме "показва". Даже аз се притеснявам. НЕ започвайте с това, че е мюсюлманин и може да има по вече жени.Не е така.Имат по един законен брак. Незнам как да подходя .Не мисля, че дори и да бъдем заедно ще му вярвам за в бъдеще.Много е вироглав и си прави, каквото иска.Гледа ме постоянно все едно ме изпитва или ми се радва.Нз какво мисли. Моля, ако има някои опит с тях да сподели.Между другото се опитах да го забравя, от лятото.Спрях да пиша, махнах го от всякъде.И той, каза, че искал да ме забрави и да не ме обърква.Но не издържа и пак почна. Не е само секс и страст.То се усеща, но мисля, че трябва да си изживея това с него и да го оставя.

# 1
  • Мнения: 11 445
Имам връзка с етнически албанец, живеещ в МК. Много го харесвам, дори се влюбвам и ми е трудно до се разделя с него.Осъзнавам, че може да си играе с мен.Моля не ме съдете веднага с атаки и заядливи коментари.Само жени, които са го изживели , знаят какво е да имаш люцов, но невъзможна. Той е женен с деца.Не се притеснява пред брат му, роднините ме, племенници на сестрите му да е с мен и ме "показва". Даже аз се притеснявам. НЕ започвайте с това, че е мюсюлманин и може да има по вече жени.Не е така.Имат по един законен брак. Незнам как да подходя .Не мисля, че дори и да бъдем заедно ще му вярвам за в бъдеще.Много е вироглав и си прави, каквото иска.Гледа ме постоянно все едно ме изпитва или ми се радва.Нз какво мисли. Моля, ако има някои опит с тях да сподели.Между другото се опитах да го забравя, от лятото.Спрях да пиша, махнах го от всякъде.И той, каза, че искал да ме забрави и да не ме обърква.Но не издържа и пак почна. Не е само секс и страст.То се усеща, но мисля, че трябва да си изживея това с него и да го оставя.
Какво значи да те показва?! А жена му?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 18 689
Леле, проблемът бил, че е албанец, а не, че има жена и деца.

# 3
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Имам връзка с етнически албанец, живеещ в МК. Много го харесвам, дори се влюбвам и ми е трудно до се разделя с него.Осъзнавам, че може да си играе с мен.Моля не ме съдете веднага с атаки и заядливи коментари.Само жени, които са го изживели , знаят какво е да имаш люцов, но невъзможна. Той е женен с деца.Не се притеснява пред брат му, роднините ме, племенници на сестрите му да е с мен и ме "показва". Даже аз се притеснявам. НЕ започвайте с това, че е мюсюлманин и може да има по вече жени.Не е така.Имат по един законен брак. Незнам как да подходя .Не мисля, че дори и да бъдем заедно ще му вярвам за в бъдеще.Много е вироглав и си прави, каквото иска.Гледа ме постоянно все едно ме изпитва или ми се радва.Нз какво мисли. Моля, ако има някои опит с тях да сподели.Между другото се опитах да го забравя, от лятото.Спрях да пиша, махнах го от всякъде.И той, каза, че искал да ме забрави и да не ме обърква.Но не издържа и пак почна. Не е само секс и страст.То се усеща, но мисля, че трябва да си изживея това с него и да го оставя.
А ти каква мислиш да го играеш?

# 4
  • Мнения: X
Да те съдим нямаме право, ти трябва сама да се съдиш. Мюсюлманин бил? Ти имаш ли идея какво означава това? Мюсюлманин, който има жена?
Не знам какво искаш ,подкрепали ли търсиш? Първо има жена-ехооо! Какво има да му вярваш, ако държеше на теб отдавна щеше да те е "взел", само секс и страст - това е нищо, просто секс и страст, няколко месеца и айде.
Децата както и да е, ама има жена с която спи най-вероятно, която лъже и цялото му семейство също явно. Не го било страх да те показва и каква си мислиш, че си според тях - тежка кухха, били те приемали.. Да бе! Само в твоята глава ми се струва, че е така. Албанец - до колкото знам не са у ред,ама и ние не сме тъй, че.. но майната му на това има ЖЕНА и хлапета??? Да си била изживяла, докато го изживяваш ще хлътнеш, ще се самозабравиш и някой ден ще пишеш отново тук - "бременна, изоставена, а след това ми взе детето."

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 12:44 от Анонимен

# 5
  • София
  • Мнения: 12 374
Леле, проблемът бил, че е албанец, а не, че има жена и деца.
Тук и аз останах спийчлес.

Авторке, къде те ''показва"? Ти стока ли си, че така се изразяваш за себе си?
Боже, колко мъка и така нататък.

# 6
  • Мнения: X
Това, че те показва означава единствено, че не си първата и последната - човекът е свикнал да се мандахерца с любовницата си. Смятай и приятелите му какви са. Освен всичко друго явно не уважава и жена си, майката на децата му. Иначе съвет не бих могла да давам, голям човек си, щом си ок да си с женен мъж, който има и деца - добре.

# 7
  • Мнения: 18 522
Само хубави неща - албанец, женен  с деца, но пък с голяма рода, която одобрява любовниците му Simple Smile И най-важното - не е само секс и страст!! А какво ли е, хихи

# 8
  • Мнения: 3 732
Разбираемо е донякъде поведението на законната и роднините предвид религията. Тя е безгласна буква, а за тях си е в реда на нещата- друговерка- играчка.

# 9
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
А на жена му показа ли те?

# 10
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Да бе!Това ще е върха на наглостта!

# 11
  • Мнения: X
На жената едва ли, но нищо чудно да я покаже на децата. Познавам такъв индивид. И там е голяма лИбов, голямо чудо.

# 12
  • Мнения: 25 449
Само хубави неща - албанец, женен  с деца, но пък с голяма рода, която одобрява любовниците му Simple Smile И най-важното - не е само секс и страст!! А какво ли е, хихи

Ти пък... Може да е бизнес.  Laughing
Дано само, като се наиграе албанецът, не я шитне по веригата...

# 13
  • Мнения: 15 619
Авторке, не ги слушай, завиждат ти на щастието.

# 14
  • Мнения: X
Имам връзка с етнически албанец,
Скрит текст:
живеещ в МК. Много го харесвам, дори се влюбвам и ми е трудно до се разделя с него.Осъзнавам, че може да си играе с мен.Моля не ме съдете веднага с атаки и заядливи коментари.Само жени, които са го изживели , знаят какво е да имаш люцов, но невъзможна. Той е женен с деца.Не се притеснява пред брат му, роднините ме, племенници на сестрите му да е с мен и ме "показва". Даже аз се притеснявам. НЕ започвайте с това, че е мюсюлманин и може да има по вече жени.Не е така.Имат по един законен брак. Незнам как да подходя .Не мисля, че дори и да бъдем заедно ще му вярвам за в бъдеще.Много е вироглав и си прави, каквото иска.Гледа ме постоянно все едно ме изпитва или ми се радва.Нз какво мисли. Моля, ако има някои опит с тях да сподели.Между другото се опитах да го забравя, от лятото.Спрях да пиша, махнах го от всякъде.И той, каза, че искал да ме забрави и да не ме обърква.Но не издържа и пак почна. Не е само секс и страст.То се усеща, но
мисля, че трябва да си изживея това с него и да го оставя.
Споко, той ще си поиграе с теб и сам ще те остави....
Дори не трябва да го мислиш, нещата са с предопределен край.

Общи условия

Активация на акаунт