За парите и семейството

  • 45 964
  • 1 761
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 192
Един мъж не изкарва ли пари не е мъж. Просто не се чувства такъв и се комплексира.

# 16
  • Мнения: 1 189
Те ниските мъже са като високите жени - не стават за разплод.


Наистина ли високите не ставали за разплод ? 🤔😥😆

# 17
  • София
  • Мнения: 10 337
Само ако са и финансово подплатени - зестра, наследство, туй-онуй.
А съм 178, бедна и размножена. Как тъй се излъга мъжът ми, ме знам.

Последна редакция: ср, 27 фев 2019, 22:53 от бъръльо-бъръльо

# 18
  • Мнения: 1 189
Научих нещо ново днес ...

# 19
  • Мнения: 30 802
Само ако са и финансово подплатени - зестра, наследство, туй-онуй.
А съм 178, бедна и размножена. Как тъй се излъжа мъжът ми, ме знам.

Къде се буташ при високите?

Говорим за женища над 190 см. Предполагаемо с хормонални изменения, щото при висок естроген спира растежът.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 337
А, не, бе, ниска съм. Grinning

# 21
  • Мнения: 6 930
Само ако са и финансово подплатени - зестра, наследство, туй-онуй.
А съм 178, бедна и размножена. Как тъй се излъжа мъжът ми, ме знам.

Къде се буташ при високите?

Говорим за женища над 190 см. Предполагаемо с хормонални изменения, щото при висок естроген спира растежът.

Е та, 178 си е висока жена! Аз на 170 с любимите ми 10 см токчета редовно се чувствам върлина...сред местния мъжки контингент, а по-високите ми приятелки изобщо рядко си позволяват висок ток и съвсем им е неудобно (не че има защо)

# 22
  • София
  • Мнения: 12 374
Никое от гореизброените неща не се купува/компенсира с пари.
Подкрепям. Сори, ама щом Зукърбърг може да се занимава с децата и жена си, значи всеки може. Не прекарва времето си по яхти с високоплатени курви, докато съпругата му чисти у дома. 

# 23
  • Мнения: 30 802
Абе не знам, съмнява ме Зукърбърг, за който се говори, че спи на работа, да е на разположение по дълги часове на ден. Може да се е снимал как е сменил един памперс преди да дойде бавачката, ама айде да не се лъжем, че бута количка по 6 часа събота на някоя площадка в Сан Франциско, докато жена му прахосмуче имението...

# 24
  • Мнения: 18 550
За мен няма толкова пари, които да компенсират описаното.
Всъщност може и да има като се замисля... 100-годишен и два дена преди смъртта милиардер, който ми е завещал цялото си богатство... тогава ще направя компромис за два дена в името на милиардите..
Ами ако те е подсигурил изцяло във всяко отношение, няма ли да го оставиш да отиде да обикаля океаните с яхтата си за няколко месеца?

Simple Smile
Не. Докато детето има двама живи и здрави родители, при това женени, няма да живея като самотна майка. От бащата очаквам да бъде пълноценен родител със здрава връзка с детето, така като гледам и неговите разбирания са такива.

# 25
  • Мнения: 15 614
А защо винаги нещата трябва да са в двете крайности - финансово стабилен и незаинтересован от нищо в дома или с малка заплата и отдаден на семейството? Напълно възможно е един мъж да има достатъчно високи доходи, за да може съпругата му да си стои вкъщи да се грижи за дома и семейството, и пак да намира време да поиграе с децата, да обърне внимание на съпругата си и да помогне с миенето на чиниите. Както е възможно да работи за 800 лв на месец и, като се прибере вкъщи да чака жена му да направи вечеря след, като се е върнала от работа, да сложи ракия и салата, а той да си вдигне краката и да си гледа мача гонейки децата в другата стая, защото му печат

# 26
  • Мнения: 30 802
Виж сега, има огромна разлика дали мъжът ще "помага", ще се включи от време на време, или ще има съзнание на домошар и не само ще помага, ами домът да му е приоритет. Просто е несъвместимо един мъж да търси големи успехи в света и да е тотален домошар, който изпитва 100% емпатия към жената. Да не говорим, че от едни пари нагоре жените позагубват домошарските си умения, щото вече стилът на живот е друг.

В тоя форум имаше пример за мачо-бизнесмен с доходи някъде 4К лева и го играе бей. Ми малко е това, та да го играеш бей. Да бяха 10-15-20, по-може, особено ако за жената има достатъчно, та животът й да е сладък.

# 27
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Нормално е един мъж ,който е създал семейство да е достатъчно кадърен да издържа жена и дете.
Независимо дали жената работи или не.
С неспособен мъж не бих създала семейство.Нито пък с такъв с криминално минало или със зависимости-алкохол,наркотици,хазарт.Без значение колко е богат.

Дебели мъже не харесвам ,без значение колко  високи са.
Въпреки че мъжа ми ходи на работа,той винаги с удоволствие се занимава с детето.
Да не обръща внимание на детето-това няма как да преглътна.
Хоби-да,нормално е всеки да си има някакво хоби,но да не ощетява семейството.




# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
- да не помага с работата вкъщи
- да не занимава с децата
- да прекарва времето си, занимавайки се с хобитата си, вместо с вас
- да кръшка

Не върви да ги откупува тези задължения и така да се отърве от тях. Тогава защо му е семейство на такъв мъж, нека си се занимава с хобитата?
Виж, дебел и нисък са дадености.

# 29
  • Мнения: 2 050
Аз също съм на мнение, че парите не компенсират липсата на внимание. Ако горе изброените са дефицит не виждам къде пък е обичта в семейството и изобщо има ли смисъл да се говори за такова.

Общи условия

Активация на акаунт