Перилни препарати и омекотители – 57

  • 50 523
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 68 658
Зад гумата надникна ли?

# 721
  • Мнения: 817
ДМ-ските прахове имат зеолити. Това са фини  твърди частици, действащи като образив, не само върху дрехите, а и по казана, барабана и маншона.

# 722
  • Мнения: X
Еее,не,ужас.
ОМО имат ли?
Ариел?

# 723
  • Мнения: 68 658
Чак пък ужас. Нищили сме го това....

# 724
  • Мнения: 4 741
Т.е трябва да сменям праха. С какъв? Много харесвах Персил, но с тоя сърбеж не смея отново да ползвам.
Ариел до колкото си спомням нямаше съставката, която щади цветовете.

# 725
  • Мнения: 817
Все едно почистваш с крем Циф абразив. Нямам тиня и кал. Почиствам един път в месеца пак с препарат на ДМ.

# 726
  • Мнения: X
Аз Персил не го харесвам,сега кой не драска дрехите?
Харесвам ОМО и Ариел...

# 727
  • Мнения: 4 741
Все едно почистваш с крем Циф абразив. Нямам тиня и кал. Почиствам един път в месеца пак с препарат на ДМ.
мислех, че почистването на пералнята е желателно да е 2 пъти в годината.

# 728
  • София
  • Мнения: 3 846
Т.е трябва да сменям праха. С какъв? Много харесвах Персил, но с тоя сърбеж не смея отново да ползвам.
Ариел до колкото си спомням нямаше съставката, която щади цветовете.
Пробвай Савекс Платинум. Среден клас е, но изпира добре, с деликатен аромат като Персил и има въпросната цветоотблъскваща съставка.

# 729
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Точно и аз щях да питам за прах Савекс Платинум, тъй като все още не съм го ползвала, а в момента е на промоция.

РРР, според теб за цветно е добър?

# 730
  • София
  • Мнения: 3 846
Ами аз пера с него сега и съм доволна. Нямаме петна и не знам как се справя с тях, но прането изглежда добре изпрано и мирише приятно на чисто. Преди време питах Гес за цветоотблъскващата съставка и тя потвърди, че я има. От този за бяло съм много доволна. Пере петната от кухненска та покривка без предварително третиране.
А къде е на промоция, че имам поръчка да купя?

# 731
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Магазини "Булмаг" на 5,49 лв. В София нямате такава верига магазини. Честно казано не съм следила каква е цената на праха без промоция.
Благодаря за мнението.

# 732
  • БГ
  • Мнения: 1 273
Здравейте,
явно поради неправилно съхранение са се появили петна от мухъл на един барбарон от изкуствена кожа. Предложение с какво да третирам петната? Simple Smile
Скрит текст:

# 733
  • Мнения: X
Кислородна вода като най-безопасно ми е първата идея. Hands V

# 734
  • Мнения: 68 658
С нищо....хвърляй дрехата.

Пероксид да не е слабичко. По-скоро хипохлорид...ама не върху дрехи.

Общи условия

Активация на акаунт