Дали е истина?

  • 2 162
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
Да, права си. Мисля че вече е било изобретявано гориво на непетролна основа, икономично и еколкогично чисто. Но нали се сещаш че това ще срине цялата световна икономика, оргомна част от нея зависи от нефта. Не знам точно как стоят нещата с лекарствата за рак и СПИН, в момента пиша курсова работа за един от проблемите които стоят пред разработването на адекватни лекарства за тях, но не бих могла да знам дали в някоя лаборатория не са ги преодолели и после не са им платили да си траят.

Теорията за естествения подбор важи с голяма сила....като тровиш някакви бактерии с антибиотици, оцеляват само тези, които случайно са резистентни към него, те си се размножават и ето-имаш резистентен щам. Или пък се учат как да изхвърлят антибиотиците. Абе нещата са комплексни, тая дискусия трябва да се води вечер след едно-две големи Mr. Green

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Аз си задавам въпроса "и да има какво мога да направя аз?". Да, гледам да приемам възможно най-малко лекарства и само по лекарско предписание (даже понякога и предписаните не ги пия), НО ДРУГО КАКВО?

# 17
  • Мнения: 1 858
Да в последно време все повече започвам да смятам, че има нещо миризливо в цялата история.

# 18
  • Мнения: 1 462
You can't beat the system.

# 19
  • Мнения: 437
Склонна съм да мисля, че е истина...
Освен това, мой познат, много добър учен твърдеше че е на път да намери лекарство против рак.. колкото и безумно да звучи може би. Само дето проекта му е бил отрязан от всякакво финансиране и общо взето му се е пречело максимално..все пак това си е индустрия за милиарди.. нямат интерес гадовете... #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 413
Мен темата за "световната конспирация" ме човърка в друга насока - защо точно тази зима аз и всички хора около мен напълняхме повече от обичайното колебание в теглото зима-лято? И защо в Германия в първите дни на Световното грееше слънце, при положение, че там обикновено е по-хладно - сякаш облачната система я издуха някой към нашите георграфски ширини...
Та човек може много да задълбае!

# 21
  • Мнения: 1 840
Много съм си мислила по този въпрос и без да чета нечия чужда идея, достигнах до този извод. Ето вземете СПИН-а, например. За мен това е изкуствено създадена болест, насочена към точно определен контингент и, забележете, хора от нулева група, не боледуват, а са само носители, а еврейците предимно са с нулева кръвна група. И към кого е насочена - най-вече черните в Африка (които реално погледнато са най-зле и не подлежат на култивиране, мързеливи са и един вид са "ненужни" на големите), други потърпевши - наркоманите, хомосексуалистите - все отрепките на обществото, които тежат на държавата и от тях нищо не става. А пък за "грип"-овете съм сигурна също, че се създават изкуствено. Първо - по-заможните се стресват и се юрват да купуват ваксини. Като ни хване грипа - тичаме в аптеките, за да купуваме "фервекси", "колдрекси" или в най-лошия случай, ако сме по-бедни - парацетамол и вит.С. Ако се получат усложнение като пневмония и пр. - антибиотици. По-възрастните хора, които ги храни държавата, често умират от усложненията, защото грипа е тясно свързан със хроничните сърдечно-съдови заболявания - състоянието им се влошават и понякога (не винаги, но...), т.е. те не умират от грипа, а от получените усложнения. Има ли нужда да обяснявам повече?!

# 22
  • Мнения: 7 112
Вируси – антивирусни програми.
Едни и същи  интереси ръководят „двете” страни, т.е. две страни няма.  

Преди време четох книга, според авторьт на която СПИН-ът е разработен като биологично оръжие. По време на Втората световна война newsm78. Разработката и тестването е станало в Африка върху население, което е било изолирано от други племена.    Някъде по поречието на р.Заир.

Последна редакция: ср, 28 юни 2006, 11:48 от ронилдиня

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Асолютно съм склонна да повярвам!

Не ми се обяснява защо!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Вируси – антивирусни програми.
Едни и същи  интереси ръководят „двете” страни, т.е. две страни няма.  

Преди време четох книга, според авторьт на която СПИН-ът е разработен като биологично оръжие. По време на Втората световна война newsm78. Разработката и тестването е станало в Африка върху население, което е било изолирано от други племена.    Някъде по поречието на р.Заир.

Странно защо, но вчера се замислих по повод жегите и влиянието им върху емоционалното ни състояние за биологичните и психотронни оръжия. И в тази връзка освен от вируси и бактерии, голяма част от болестите се раждат и от стреса. Кой днес може да каже, че не е подложен на стрес и то какъв. От там до болестите е една крачка.

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Параноята ми още не е стигнала чак до там.

Общи условия

Активация на акаунт