ЮЛСКИТЕ ДЕЦА ги чака ВЕСЕЛБА

  • 12 655
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 334
Днес моя племменик Даниел има 2-ри рожден ден. Той е на мама Vanya, тя може да е писала и тук, но не виждам да е в списъка.

Да ви е жив и здрав малкия сладур Даниел. Hug Heart Eyes Hug[/color
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВИ  bouquet

П.П. ще ги добавя във списака и чакаме снимки!

# 61
  • Мнения: 3 334
Ани, твоята сладурана със сини очи ли е?
Даааа smile3521 като стъкло,който я види направо е изумен от цвета.В родата няма никой с такъв хубав син цвят на очите.Какво ме чака в бъдеще  с гаджетата ooooh! не ми се мисли Wink

# 62
  • Мнения: 3 334
mam@ страхотни сте! Peace
Ако имате възможност да правите РД в детски клуб - не се колебайте  Peace

Да,съгласна съм и съветвам другите да направят така.Даже имаше и този вариант при нас тази година,но както писах се разболяхме и нямаше как да го направя Cry.Затова в къщи с най-близките дечица/братовчеди,кръстници,кръсничета и прочие/ Wink

# 63
  • Мнения: 3 334
Хайде нека и тук да поздравя нашата юлска майка Дуци!Да си жива и  здрава и много щастлива Hug  bouquet Hug

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 552
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДУЦИ И ОТ МЕН!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 65
  • Мнения: 2 596
Честит Рожден Ден на Дуци!!!
   bouquet

# 66
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Здравейте и от мен отново.
Преди няколко часа се завърнах. Crazy Изпитите ми бяха гадни, но уж всичко написах. Ще видим резултата накрая. Blush
Тук да се извиня на Биси, че сигурно ме чака, а аз не й се обадих. Но вчера и днес съм болна и не ме питайте как изкарах изпитите, защото и аз незнам, особенно днешния.
Та Биси, не се обадих, защото веднага след изпита тръгнахме за Благоевград, за да се настаним и да си отпочина, което така и не стана. А Пловдив- Благоевград го взехме за 4 часа през планината. Crazy заради завоите и височината ми стана още по- зле. Дори и сега се наливам с Колдрекс и дано се оправя, че в неделя е партито ни и ме чака доста работа.

Честит рожден ден на Дуци!

# 67
  • Мнения: 1 983
Здравейте и от нас, днес поръчах тортата на Вики за неделя, от "Сто Грама сладки" пък да видим дали ще е хубава, засега Вики ходи на ясла, аз на работа, морето го изкарахме супер, р.д. мисля вкъщи пак да го направя с дечица, че сме пред заплата и след море и Embarassed....не ми се мисли, миналата година беше доста весело, дано и тази е така
мами, давайте акъл за подаръци, всички баби и роднини ме питат какво да й купят, пък аз идея си нямам, свеки й е купила йоника с адаптор и мисля, че съседите ще ни изселят Mr. Green, пък мойте родители искат да й купуват замък с принцове и принцеси и т.н., тия дето са като поли-покет, при тях има и Вики играе с часове с тях, Антонио иска чанта да й купува "за да си събира нещата в нея" Crazy, а пък аз идея нямам какво да й взема, очаквам идеи Hug

П.С.ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДУЦИ И ОТ МЕН, ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ПАРИ, ПЪК ДРУГОТО ЩЕ СИ ГО КУПИШ  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 515
Иренка бързо да се оправяш и стискам палци да си приета.

мама на кикиморка - ми то толкова страхотни подаръци са избрали всички. Много подходящи - браво.

На Дуци вече честитих в друга тема - но да е жива и здрава и нека доброто настроение никога да не я напуска.


Йоана е добре - но все още няма кътници, а аз ги чакам от месеци вече. С апетита сме зле - само шоколад, маслини и нектар и дайте Crazy. Храната от кухнята не я иска, а моите неща ги недолюбва нещо  Confused.

В понеделник бяхме на консултация - тежи 10.200, висока 84 см. - мини-госпожичка, което малко ме притеснява, но гледам да не се впрягам. Щом и GP-то ни казва, че не е ненормално... Дано.

На есен тръгваме на ясли. Дано да свикне без много стрес, че тя все за мен е залепена и й е малко трудно да свикне с други хора. Иска много време 5-10 минути, за да се отпусне с други хора. Това ми е най-голямата мъка засега. Засега всеки ден слизаме да играем с децата от входа. Макар и по-големи, вече не ме страх, че ще я разболеят ако са болни. Повечето не ходят на градина.

# 69
  • Мнения: 2 596
Тук да се извиня на Биси, че сигурно ме чака, а аз не й се обадих. Но вчера и днес съм болна и не ме питайте как изкарах изпитите, защото и аз незнам, особенно днешния.
Та Биси, не се обадих, защото веднага след изпита тръгнахме за Благоевград, за да се настаним и да си отпочина, което така и не стана. А Пловдив- Благоевград го взехме за 4 часа през планината. Crazy заради завоите и височината ми стана още по- зле. Дори и сега се наливам с Колдрекс и дано се оправя, че в неделя е партито ни и ме чака доста работа.

Не се тревожи, аз още преди това като прочетох, че ще тичаш от Пловдив към Благоевград, си помислих, че няма да ти стигне времето и за срещи с мами. Знам какво е, нали и аз съм минала от там  Wink, но преди 11 години (леле, кога мина това време).
Ох, оправяй се бързо и не се тревожи за изпита, какво си направила, това е.

# 70
  • Мнения: 2 596
Йоана е добре - но все още няма кътници, а аз ги чакам от месеци вече. С апетита сме зле - само шоколад, маслини и нектар и дайте Crazy. Храната от кухнята не я иска, а моите неща ги недолюбва нещо  Confused.

В понеделник бяхме на консултация - тежи 10.200, висока 84 см. - мини-госпожичка, което малко ме притеснява, но гледам да не се впрягам. Щом и GP-то ни казва, че не е ненормално... Дано.

На есен тръгваме на ясли. Дано да свикне без много стрес, че тя все за мен е залепена и й е малко трудно да свикне с други хора. Иска много време 5-10 минути, за да се отпусне с други хора. Това ми е най-голямата мъка засега. Засега всеки ден слизаме да играем с децата от входа. Макар и по-големи, вече не ме страх, че ще я разболеят ако са болни. Повечето не ходят на градина.


Искам да ти кажа и дори мислех специално да ви питам тук, за кътниците, че и ние нямаме още другите 4 , последни кътника. Вече 2 месеца застой със зъбоникненето и се притеснявам да е не е затишие пред буря  ooooh!
Не ти е малка госпожицата, защо се тревожиш. Моя малък мъж е 12 кг, но също е 54 см. Но до скоро бяхме все около 10,00 кг. И ние бяхме зле с храненето, но сега успяваме да се излъжем  Crazy
Другото, което е ние сме същите относно други хора, много трудно свиква, само с деца веднага прави връзка, но с възрастни е някакъв кошмар. Само някой де реши да се доближи до него и започва да вика: "Не, няма!!!" Това и за мен е мъка, защото всичко говорят, включително и свекърва ми, че бил много затворено и трудно дете.  Cry Направо ми се плаче понякога като се държи така, още повече като ми го натякват и сравняват с племенника, но стискам зъби и чакам промяна.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Искам да ти кажа и дори мислех специално да ви питам тук, за кътниците, че и ние нямаме още другите 4 , последни кътника. Вече 2 месеца застой със зъбоникненето и се притеснявам да е не е затишие пред буря  ooooh!
Биси, не се притеснявай за последните кътници. И нашите  още ги няма никакви. Нормално е да пробият от 20-ти до 30-ти месец на детето. Ето виж  Hug

# 72
  • Мнения: 2 596
Искам да ти кажа и дори мислех специално да ви питам тук, за кътниците, че и ние нямаме още другите 4 , последни кътника. Вече 2 месеца застой със зъбоникненето и се притеснявам да е не е затишие пред буря  ooooh!
Биси, не се притеснявай за последните кътници. И нашите  още ги няма никакви. Нормално е да пробият от 20-ти до 30-ти месец на детето. Ето виж  Hug

О, така ли, не знаех. Аз не че чак да се тревожа като голям проблем, но ми стана странно, че вече 2-3 месеца нямаме проблем със зъби и детето е по-спокойно. Спи си, яде си. Ти Гери може да го виждаш от време на време с баба си.

# 73
  • Мнения: 5 255
....нямаме още другите 4 , последни кътника....

Спокойно, и ние ги чакаме  Wink
На консултацията ни измериха 11 кг. и 89 см. - незнам как се движим  спрямо останалите newsm78

# 74
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И на Алекса последните 4 кътника никакви ги няма. Все ще изкарат, дано само е по- леко.

А тортите ще ги поръчваме от Неделя, сигурно днес, по- късно.

Общи условия

Активация на акаунт