Важно ли е за вас съдържанието на продуктите? Умеете ли да разчитате опаковката?

  • 8 355
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 54
За мен съдържанието на продуктите е много важно! Чета опаковките внимателно и се опитвам да избирам най-здравословните продукти Simple Smile

# 241
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Винаги чета съдържанието на продукта. Важно е да знам какво консумираме в нашето семейство. Queens са любимите ни сокове.

# 242
  • Мнения: 1 918
Чета и се интересувам подробно от съдържанието, за съжаление още ми е трудно и не съм съвсем наясно с всичко. Затова пък има много информация в интернет. Особено със соковете все не намирам с подходящо съдържание, а купувам доста.

# 243
  • Мнения: 999
За мен е важно съдържанието. Но не всички вредни добавки разпознавам.  В повечето случаи чета етикетите,но вече в къщи.🙂

# 244
  • Варна
  • Мнения: 562
За мен е важно съдържанието на продуктите и чета етикетите. Понякога не всичко успявам да разчета и разбера. Доверявам се на доброто име на производителя.

# 245
  • София
  • Мнения: 1 691
Чета етикетите, съдържанието за мен и моето семейство е много важно.

# 246
  • Мнения: 4
Естествено, че чета етикета. Такива от концентрат купувам само когато са с промоция на чаши и само за възрастните в семейството. Важно ми е какво пием.

# 247
  • Мнения: 2
Да, важно е съдържанието на етикета и го чета ,доверявам се и на доброто име на производителя

# 248
  • Мнения: 625
Разбира се ,че е важно,старая се да прочитам съдържанието на опаковката

# 249
  • София
  • Мнения: 5 623
Ще призная, че преди да имам дете, не четях толкова съсредоточено съдържанието на соковете. Това се промени след като родих разбира се Simple Smile
Сега се взирам може би повече от необходимото. Залагам на добра и доказана марка като Queens.

# 250
  • Мнения: 294
разбира се ,че съдържанието е важно. чета етикета, следя за срока на годност и винаги качеството е на първо място

# 251
  • Мнения: 1 100
Винаги чета етикета на опаковката.Следя срока на годност, състава, калории и други.Старая се да избирам здравословни продукти, без вредни съставки.

# 252
  • Мнения: 1 572
Старая се да чета съдържанието на това което купувам. Но понякога не се доверявам на производителите и тяхната честност.

# 253
  • Мнения: 14 796
Чета етикетите.Тончно затова от години нося лупа в чантата.Често производители и вносители хитреят и текста е с много миниатюрни букви.Не успявам да разгадая всичко,не съм химик,но имам елементарна представа.

# 254
  • София
  • Мнения: 215
Да, важно е! С две деца, едното от които голям консуматор на точно такива продукти, ми е много важно да виждам всички съставки!

Общи условия

Активация на акаунт