Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 109 703
  • 1 755
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 1 162
Как ги перете в пералня тия мръсни подложки...с какви дрехи?
Това ми е чудно. Или за една подложка въртите празна пералня...
С дрехи не бих я пуснала...
Та странно ми е...

А вие миете и хвърляте ли? Както казах, този моп си има кофа. Едва ли изисква повече почистване след приключване работа с него от други мопове. Аз съм ги прала веднъж в пералня. Иначе ги мия под течаща вода като всеки друг вид моп. Намира се с какво да ги пусне човек. Забележката "с какви дрехи ги пускате", отминавам. А като казах, че не разхвърлят боклуци, имам предвид методът при чистене при единия вид, и при другия. Всички знаем при моповете с конци как се движи ръката, мопът и евентуално ако има пропуснати боклуци по земята, и те. А при този е по-прецизно и обира по-добре. Казвам си мнението. Имам опит Wink

# 1 681
  • Мнения: 6 294
Пера ги на ръка.Случвало се е ако имам маратонки за пране с тях или с някоя дреха от градината мръсна на кратката програма да ги пусна.Не ми е проблем и на ръка,със сигурност са по чисти от парцал който седи чист но мокър след миене.

# 1 682
  • Мнения: 10 541
Подложката на мопа я пера на ръка с четка и с доместос. Нямам малки килимчета, с които да комбинирам, та затова ми беше чудно... както и да е, моп с пара получих, не съм имала намерение да вземам, но е по-добър определено от кофите с конците. Казвам от опит.

# 1 683
  • София
  • Мнения: 4 192
Да бяхте си изпрали парцалите на ръка докато обсъждате  Mr. Green

# 1 684
  • Мнения: 10 541
Че то ако трябваше да перем, щяхме ли да се мотаеме тук. Нашите домове светят от чистота 😉

# 1 685
  • Мнения: 829
Оф, голяма дискусия се разви за някакви си парцали.


teta75, разбрахме ти мнението, няма нужда повече от излишни коментари. Кой както иска да пере парцалаците. 100 пъти се възмути, голямата работа. Чисти си както знаеш. Подобни мнения не са полезни. Попитах конкретно за този вид кофи, а не кой с какво и как чисти вкъщи!

# 1 686
  • Мнения: 12 697
Ами, купи си я кофата.

# 1 687
  • Мнения: 9 050
Аз пък намирам за полезни и такива мнения. Може да дадат идеи, за които не ми е хрумвало. За мен пък е странно някой да събира мнения за....кофа. Да е уред, разбирам, но кофата си е кофа. Какво да ѝ е? Но това не значи, че въпросът ти няма място в темата. Просто ти намираш полезност само в мненията за въпросната кофа. За мен пък полезни бяха алтернативите, които се споделиха. Място в темата би трябвало да има за всички. А за бързи въпроси и отговори си има други теми.

# 1 688
  • Мнения: 1 953
Ааа... на мен са ми полезни мненията/ въпросите на Тета! И при мен, а както се видя и при други потребители възникват същите въпроси. Ако ще си купувам нещо, искам да знам как се и поддържа.

# 1 689
  • Мнения: 12 697
Някои търсят само положителни мнения.

# 1 690
  • София
  • Мнения: 4 192
Нека да оплюем всички които си перат парцалите в пералнята и да приключим темата. За да има повече звучност и аз си пера всички парцали и микрофибъри и подложки за банята в пералнята. Айде почвайте ме и ми обяснете колко нехегиенично и вредно за пералнята и за мен и за децата и международното положение е това.

# 1 691
  • Мнения: 1 162
Нека да оплюем всички които си перат парцалите в пералнята и да приключим темата. За да има повече звучност и аз си пера всички парцали и микрофибъри и подложки за банята в пералнята. Айде почвайте ме и ми обяснете колко нехегиенично и вредно за пералнята и за мен и за децата и международното положение е това.

Да не говорим какъв отпечатък дава това на околната среда. Майтапът настрана, но комплектът струва 45 лв. Не е 10 лв да го прежалиш просто. Аз затова обясних, че съм доволна, било то и от кофа.

От полезната информация, която много често дава Тета, аз също съм доволна, но пък от коментари като тези - не. Понякога се явява като последна инстанция. Щом аз го правя така, значи е правилно. Ако аз го правя иначе - и вие така трябва. Това ми идва в повече на моменти, а съм забелязала, че и на други потребители също.

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 12:21 от New B

# 1 692
  • Мнения: 5 165
В комплекта накрайници за прахосмукачка от другата седмица дали има такъв за събиране на мокро от дамаски, преди време купих прахосмукачка за сухо и мокро и се обсъждаше в темата, че за мокрото почистване (събиране на вода от дамаски след изпиране) се купувал такъв накрайник и бил евтин.

# 1 693
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой с отзиви за малката ръчна парочистачка? Основно за прозорци и плочки в банята ми трябва.

# 1 694
  • Мнения: 69 354
За малката парочистачка Панайоту описа назад подробно за какво и как я ползва...

В пералня може да се пере всичко...аз не робувам на предразсъдъци. Например за някои хора е неприемливо да перат там обувки. За мен няма проблем
.
Нека да оплюем всички които си перат парцалите в пералнята и да приключим темата. За да има повече звучност и аз си пера всички парцали и микрофибъри и подложки за банята в пералнята. Айде почвайте ме и ми обяснете колко нехегиенично и вредно за пералнята и за мен и за децата и международното положение е това.

Стига да е пълна пералнята...пери.
Акцентирах на това.-.да не е полупразна, а не на съдържанието вътре...

Оф, голяма дискусия се разви за някакви си парцали.


teta75, разбрахме ти мнението, няма нужда повече от излишни коментари. Кой както иска да пере парцалаците. 100 пъти се възмути, голямата работа. Чисти си както знаеш. Подобни мнения не са полезни. Попитах конкретно за този вид кофи, а не кой с какво и как чисти вкъщи!

Не отговарям персонално на теб. Темата се чете не само от теб и мен все пак. Споко...изразявам си мнението. Нито съм те цитарала...нито съм се обръщала към теб...не ти помня и ника даже...успокой се.

Общи условия

Активация на акаунт