Намаления – Пролет/Лято 2019 г.

  • 98 091
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 19 249
Добре, защо го пишат като изискване? Нормалните хора четем и вярваме на написаното. Преди години имаше еднократни карти, само за 1 пазаруване ги даваха.

Да стигна до касата и да установя, че хората не искат да ми услужат по някакви причини? Не са ми длъжни все пак

Колкото до това дали Метро са за търговци или не - разбирам да се правят на голямата работа, когато бяха първите, имаше навалици и се чакаше дори за количка. Тогава пазаруването беше за минимум 50 хиляди ли или нещо такова...което тогава не беше малко. Но в момента е сравнително празно, дори през уикенда, нито вече има чак такава изгода, т.нар. далавера. Нека презрените крайни клиенти да може да пазаруват и без карта

# 316
  • Мнения: 35 112
Аз лично от по е 2 години пазарувам с еднодневна карта и никога не съм имала проблеми

# 317
  • Мнения: 381
Cuckoo, аз все още не разбирам защо сте толкова крайни. Метро е верига магазини за търговия на едро - нищо, че повечето си го използваме за пазаруване за вкъщи Simple Smile Съвсем нормално е да се пазарува от ЮЛ с фактура. По тази логика трябва да нахулим и всички складове на едро.

Един ако откаже карта, друг ще услужи - нищо не губи. Възползвала съм се доста пъти Simple Smile

# 318
  • София
  • Мнения: 19 249
Да не спамим темата.

# 319
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Аз съм обявила бойкот на Метро! Не стига че не издават КБ, ами и на всичкото отгоре, на края на т.нар им фактура пише "системен бон". Възмутена съм, и от както забелязах вече стъпвам там, само ако нещо е супер, супер намалено/ има само там игра на продукт който купувам.
Извинявам се за оф топика!

# 320
  • Мнения: 47 988
Какъв е проблема със системния бон?

# 321
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Това че не е фискален.

# 322
  • Мнения: 47 988
Наясно ли си с разликата?

# 323
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
]Да Simple Smile и точно затова не ходя вече там Simple Smile

# 324
  • Мнения: 3 157
Системния бон не е проблем,такива издават някои по-големи фирми-примерно Етап,Еконт.Има същата ,,тежест'' като фискалния

# 325
  • Мнения: 47 988
Именно, никакъв проблем няма. И други магазини издават системен бон, има изисквания и регистър.

# 326
  • Мнения: 646
Да питам за намаления на Зара кидс кога се очаква?

# 327
  • София
  • Мнения: 7 673
miss july, в пристъп на умопомрачение, вчера с два клика си поръчах от твоите белите, защото много ми харесаха. Кажи ми, че си отговарят на номерата.  Praynig

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
miss july, в пристъп на умопомрачение, вчера с два клика си поръчах от твоите белите, защото много ми харесаха. Кажи ми, че си отговарят на номерата.  Praynig
Отговарят си Simple Smile Днес ги носих и са много удобни. Само на единия крак ми направиха лека пришка отзад над петата, но като се разтъпчат, мисля, че ще станат още по-удобни

# 329
  • София
  • Мнения: 7 673
Екстра! Започвам да си ги чакам с нетърпение, значи.  Party

Общи условия

Активация на акаунт