Намаления – Пролет/Лято 2019 г.

  • 97 953
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 9 395
Входът в МЕТРО е разрешен само с валидна клиентска карта.   
Да си обслужват клиенти с карти тогава!
Моята изтече отдавна! Има и други магазини! Много са зле! ooooh!
Ако нещо ти изнася като цена, помоли някой да ти услужи с карта. Иначе да, много са зле. Аз и ММ, двамата на държавна работа, откъде да я изкопаем, вземала съм назаем. Наскоро на ММ им изкараха, не зная по какъв ред и причина, та ходихме след Н години пауза

А защо решихте, че са зле? Метро е магазин за търговци, а не за крайни потребители. Всяка фирма може да си вземе карти.
И все пак на касата, който и да помолите да ви услужи с карта, не мисля, че би отказал.
Много са зле, разбира се!
И ако политиката им е насочена основно към търговци, защо моля, пускат рекламите си надлъж и нашир по телевизия и радио, че да примамват крайният потребител?!!!! Thinking
Познавам от близо политиката във фармацевтичните компании и знам каталозите, които се изнасят за търговци и аптеки. Тези каталози НИКОГА не достигат до широката публика, точно защото таргета е стимулиране на търговски продажби чрез самите търговци!!!

Като се замислиш, колко търговски вериги в последните години правят шпагати, челни стойки и всякакви акробатики в цените и маркетинга си, само и само да са номер едно на пазара....
Метро в това отношение силно изостава в надпреварата, дърпайки юздите на крайният потребител с тия измислени карти.
А, да не говоря, че има и крайни потребители, които могат с едно отиване в Метро да направят оборот, равен на този на ЕТ примерно за цяла година!
Смешници! Crossing Arms

# 331
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Съжалявам че и аз ще оспамя хубавата тема, но и въпросът с картите никак не кореспондира с търговци. За да имаш карта ти трябва ЕИК. ЕИК имат редица субекти, които не са търговци и търговски дружества. ЮЛНЦ, самоосигуряващи се лица, различни професии и т.н. Всеки нотариус напр. има ЕИК. Все си мисля и че съдия изпълнител също не пазарува стоки от метро за да търгува с тях.

# 332
# 333
  • Мнения: 2 714
Ще има ли намаления в Комсет за празниците?

# 334
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Сефора - 20%

# 335
  • Мнения: 4 586
Да питам за намаления на Зара кидс кога се очаква?
и аз чакам Зара, но от магазина казаха чак юни

# 336
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
В Зара винаги започват след средата на Юни. След 15ти-20ти обикновено.

# 337
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Уизеър знаете ли кога ще правят намаления?

# 338
  • Мнения: 648
Намаления на бельо?

# 339
  • Мнения: 1 973
Вчера мернах на витрината на Etam -50%

# 340
  • Мнения: 20 087
30% намаление на някои неща на Никс в Пинк панда:

https://www.pinkpanda.bg/nyx-professional-makeup?utm_source=FBF_ … afe1-777105f6b991

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 11:01 от Lemy

# 341
  • Бургас
  • Мнения: 6 840
По случай 23 април, световният ден на книгата, доста книжарници са пуснали намаления.
https://topnamalenia.com/coupon-category/books/

# 342
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Благодаря. Поръчах си чудесна палитра сенки на Revolution и други разни неща. Blush

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 14:23 от Лолита

# 343
  • Мнения: 6 165
В озон има доста намаления от 20 процента и нагоре на всички детски книжки.Поръчах няколко на моят 🤗

# 344
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
В Озон намалението е за всички книги,безплатна доставка над 15лв.

Общи условия

Активация на акаунт