Avon - обсъждане на продукти тема 26

  • 47 448
  • 751
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Здравейте.Чудя се дали да си поръчами парфюма Viva la vita.Траен ли е ? Пише че има и ванилия,  но дали се усеща ?

# 106
  • Мнения: 874
Здравейте.Чудя се дали да си поръчами парфюма Viva la vita.Траен ли е ? Пише че има и ванилия,  но дали се усеща ?
На мен ми харесва и като трайност е добре, леко сладникав, ванилията явно не е натрапчиво да се усеща, аз не се бях зачитала какво съдържа

# 107
  • Мнения: 17 982
На мен  не ми харесва, не усещам ванилията, а много я харесвам и аз.
Най- ваниленият за мен е този
https://fimgs.net/mdimg/perfume/375x500.26783.jpg
Но пък е по- зимен.

# 108
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Здравейте.Чудя се дали да си поръчами парфюма Viva la vita.Траен ли е ? Пише че има и ванилия,  но дали се усеща ?
На мен ми харесва и като трайност е добре, леко сладникав, ванилията явно не е натрапчиво да се усеща, аз не се бях зачитала какво съдържа
Моето мнение за парфюма е същото.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Благодаря.

# 110
  • София
  • Мнения: 18
От новият каталог ще се поръчам body wash с овес,гривна мелани и боди мист perceive.

Здравейте момичета.Може ли малко помощ..на коя страница в каталога е боди миста на Персейв. Предварително се извинявам,но не го видях.

# 111
  • Мнения: 440
Дами, какво е мнението Ви за тези парфюмни део-спрейове? Ароматът различава ли се от парфюмния и как са като трайност?

# 112
  • Мнения: 15 311
Aз ги нaмирaм прилични и относително трaйни, рaзликa в aромaтa не откривaм. Имaм Чериш и Реър пърлс.

Aз си поръчaх хaйверения околоочен зa 2лв. от нaмaлените стрaнички и пaрфюмче Фaр уей от последнaтa стрaничкa - 30мл. зa 8лв. Околоочния ще ми е в зaпaс, че нaскоро нaли си взех цялaтa хaйверенa серия нa добрa офертa, aмa кaк дa пропуснa сегaшнaтa зa 2лв., просто нямaше кaк и ... сегa си чaкaм резервaтa. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 113
  • Мнения: 1 001
Боди миста на Perceive май го няма в българския каталог или поне аз не съм го виждала,затова не сте го намерили.Много неща ги има в България,но не и в UK.Иначе цената му е пропорционална,1.75 паунда.

# 114
  • Мнения: 13 793
Боди миста на Perceive май го няма в българския каталог или поне аз не съм го виждала,затова не сте го намерили.Много неща ги има в България,но не и в UK.Иначе цената му е пропорционална,1.75 паунда.



Видях на снимката на заднен фон  спрея Таишън холидей. Много ги харесвах...

# 115
  • Мнения: 1 001
На мен пък за първи път нищо да не ми хареса онлайн,но там където гледам каталога не е качена миниброшурата с намаленията.Има нов аромат sureal island,ще го помириша в книжния,има и хубави тоалетни води за 6-7 £.
Има и нови sheet mask за 2 £, което за цена е ок.
И аз съм съгласна,че някои от продуктите  на Avon не са хубави и аз спирам да ги купувам.Може би от душ геловете на senses  получих дерматит,понеже само с такива се къпя.Кремове за лице не ползвам,декоративна козметика  не съм ползвам  от месец.Просто не ми остава време за гримиране.

Последна редакция: сб, 23 мар 2019, 16:17 от marga1977

# 116
  • Мнения: 1 947
Може да не сте открила серията крем, която да ви понася, или пък да е нужно да я комбинирате с още нещо за по-добър ефект. Аз харесвам и ползвам някои от парфюмите, моливите за очи, грижа за коса .. баня..

# 117
  • Мнения: 539
Ако е ситен червен обрив, придружен със сърбеж, ми прилича по-скоро на алергична реакция към някоя от съставките.

# 118
  • Мнения: 13
Дами, какво е мнението Ви за тези парфюмни део-спрейове? Ароматът различава ли се от парфюмния и как са като трайност?




Аз разлика от парфюмите и тези лично не усещам. Много исках да ми харесат, но никак не са ми трайни, 20 минути след като изляза от нас няма и помен че съм се пръскала. Та сега само стоят и събират прах общо взето. Neutral Face

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 4 683
В текущата брошура има един пръстен с перо /на 113-та страница/. Някой виждал ли е го е?  Изглежда интересен. Имате ли впечатление?


Общи условия

Активация на акаунт