Avon - обсъждане на продукти тема 26

  • 47 566
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 203
Шампоаните са много зле. Крем за лице съм ползвала преди много време, сега за същите пари си купувам по- качествен.
Харесват ми единствено някои парфюми, като тези от серията Today, Tomorrow...
Преди години си купувах Herve Leger, но го спряха.
Някой да има представа, ако го е ползвал, къде мога да го намеря?

на мен също не ми понесоха - пробвала съм серията с арган и този  Advanced Nutri 5, но много ми става хвърчаща косата и се омазнява.

За Big and False lash - аз я харесвам, прави миглите пухкави, има микро влакна
но бързо изсъхва.

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Здравейте, имате ли отзиви за спиралата mark big&false lash?

Не помня дали съм го публикувала, но тук съм събрала впечатленията си от 4 спирали на марката от Mark:


https://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2019/10/avon-mark-ultra-volume.html?m=1

# 722
  • Мнения: 2 836
Аз попринцип имам дълги мигли, но харесвам драмата. В момента спиралата е 4лв с условие от предния каталог и се чудех дали да и дам шанс...

# 723
  • Мнения: 13 853
Ивче Аню ултимейт сюприм ми харесва макар и да не е от поредицата Аню Клиникал. Обикновено Аню Клиникалите са с малки кремове или серуми от по 30 ми. От обикновените Аню рядко ми харесва нещо. Марги , ползвала съм хиалуроновата маска и също много я харесвам.
Тази година си взех маската със златните гъби от корейската серия когато беше на 16 лева. Първоначално не бях много въодушевена но след месец ползване по два пъти седмично, трябва да кажа че е сполучлив продукт макар и  при първоначално намазване ми се стори като мазен крем без нищо особено.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз от обикновените Аню харесвах един богат крем,но съм му забравила името.В новия каталог има един Аню с омега киселини,той дали е хубав?

# 725
  • Мнения: 13 853
Ако е този на снимката , за него говорихме с Ивчето ( Аню Сюприм). Страхотен в подходящ за суха чувствителна кожа. Но е без фактор което кара хората да не посягат към него.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не е този,но ако е на добра цена,мога да го взема.Аз не обичам кремове с фактор,щипят ми.Повечето ми кремове са нощни.

# 727
  • Мнения: 2 203
Здравейте, имате ли отзиви за спиралата mark big&false lash?

Не помня дали съм го публикувала, но тук съм събрала впечатленията си от 4 спирали на марката от Mark:


https://sapphireyesandrubinlips.blogspot.com/2019/10/avon-mark-ultra-volume.html?m=1


Това доказва колко различни са миглите на хората...
 При мен съвсем обратното : Multiplied и бяха много нагъсто влакната и миглите ми не минаваха добре ежду тях, та не можеше добре да ги "очерни", освен това не държеше извивка ( Миглите ми са дълги и дебели, но много прави)
False много ми допадна
Даринг не мога да я трая, много е течна и само ми ги слепва и прави " паяшки крака"
Последната не съм я тествала

Мога също да кажа че тази зелената , май беше Exreme, нищо не направи за мен, освен да ги оцвети

Сега мисля да пробвам новата, която е в демо - изглежда доста красива опаковката, да видим съдържанието Simple Smile

Аз отново бих препоръчала по-скоро спиралите на Орифлейм
Особено No Compromise, Wide Open, Giordani Gold

# 728
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Спиралите са много индивидуални, така че се иска проба.

Джордани са ми фаворити. Вчера писах за тяхната удължаваща в черна опаковка - страхотна е!

Не е този,но ако е на добра цена,мога да го взема.Аз не обичам кремове с фактор,щипят ми.Повечето ми кремове са нощни.

Сега е малко скъпичък - 30 лв. Аз пролетта го бях хванала на 20-22 лв и тогава взех.
Чакат я дневен и нощен Ultimate, но....

Скрит текст:
Днес поръчах от Apivita Wine Elixir, че идва рожден ден и реших да взема нещо по-така уж. Имаше положителни впечатления. Не устоях на промоцията, дано да се хареса.
https://sopharmacy.bg/promo-apivita-wine-elexir-korigirasht-stqg … r-ustni-15ml.html

# 729
  • Мнения: 2 836
Jenny, всички изброени са ми любими...В момента съм с черната One, която е с блестящи частички...страхотна. Аз съм много доволна от кремчето с авокадо, използвам го като дневен крем.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ами може и аз да го проследя този крем и да го взема на промоция.Сега ще се запася с маска и с този Аню с омега киселини.За 7.99 е,ако направиш поръчка 20 лв.Тъкмо две маски и крем.

# 731
  • Мнения: 2 203
Аз попринцип имам дълги мигли, но харесвам драмата. В момента спиралата е 4лв с условие от предния каталог и се чудех дали да и дам шанс...

Поне при мен ефекта е по - скоро много,  пухкави и извити мигли, но не са много драма чак

Аз обичам да гледам в irecommend.ru за снимки с продуктите, така ще получиш представа какво да очакваш

https://irecommend.ru/category/dekorativnaya-kosmetika?tid=878&tid1=450 ето отзиви за всички Avon  спирали

и за Big& False
https://irecommend.ru/content/tush-dlya-resnits-avon-mark-obem-e … akladnykh-resnits

# 732
  • Мнения: 2 836
Май се отказах, най-вероятно ще взема Супершок... май пак е с някакви блясъци.На страничка с оферти е, към средата на каталога.

# 733
  • Мнения: 13 853
Не е този,но ако е на добра цена,мога да го взема.Аз не обичам кремове с фактор,щипят ми.Повечето ми кремове са нощни.

И на мен. И като се изпаряват ми лютят на очите. Тя съм само с нощни или беЗ фактор.

# 734
  • Мнения: 205


Отдавна не бях писала тук. Понеже гледам,че коментирате спиралите,ето 5in1 Gold какво прави с моите мигли. Дори колежка ме гледаше съмнително,когато казах,че не съм с изкуствени мигли 🤣.

Общи условия

Активация на акаунт