Avon - обсъждане на продукти тема 26

  • 47 605
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 395
"Някой има ли отзиви от този на Лукс който е две в едно основа и фдт?"
 на мен не ми хареса откъм покривност, сякаш ми попиваше в кожата, ползвах го преди 2 години, затова за др. кусури не се сещам
От Лукс серията този с 20 фактор защита ми пасва, но не съм Уау.

# 706
  • Мнения: 2 854
Търся тази чанта, не помня в кой от каталозите беше...Bethen е името.
Скрит текст:
t

# 707
  • Мнения: 4 100
Здравейте!
Някой има ли впечатление от спиралите на Avon, но за кафявите се интересувам.
Иска ми се да си поръчам кафява спирала, но не знам има ли истински кафява от тях или повечето са почти черни.
Ще бъда благодарна ако можете да препоръчате някоя от тях ако сте пробвали.
Благодаря!

# 708
  • Мнения: 2 854
Супершок е с хубаво кафяво.Аз използвам нея.

# 709
  • Мнения: 4 100
За съжаление единствената Супершок която виждам е само в черно.

Да попитам някой ползвал ли е течните червила на Марк?
За матовите се интересувам по-специално. Трайни ли са? Изсушават ли много устните?

# 710
  • Мнения: 440
За съжаление единствената Супершок която виждам е само в черно.

Да попитам някой ползвал ли е течните червила на Марк?
За матовите се интересувам по-специално. Трайни ли са? Изсушават ли много устните?
Имам 2. Цветовете са плътни и наситени. От към трайност... горе-долу са трайни, като изключим, че при ядене се изтриват и пиене от чаша остават отпечатък. Не съм забелязала да изсушават устните.

# 711
  • Мнения: 2 854
Здравейте, имате ли отзиви за спиралата mark big&false lash?

# 712
  • Мнения: 1 463
Шампоаните са много зле. Крем за лице съм ползвала преди много време, сега за същите пари си купувам по- качествен.
Харесват ми единствено някои парфюми, като тези от серията Today, Tomorrow...
Преди години си купувах Herve Leger, но го спряха.
Някой да има представа, ако го е ползвал, къде мога да го намеря?

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Кои шампоани са зле?По никакъв начин не претендирам,че съм еталон,защото имам заболявания и доста сериозни хормонални проблеми,но откакто ползвам шампоаните на Ейвън,ми поспря косопадът.Не казвам,че е от тях,аз ги купувам заради аромата,за мен са най-хубаво миришещите шампоани.Най-любим ми е синият от серията Адванс.

# 714
  • Мнения: 13 900
От кремовете за лице си купувам Аню Клиникал. Не бих мазала на лицето си крем под  цена 15-20 лв , на тази възраст не мога да си позволя компромис. Следя и купувам на промоция. Винаги имам запас. На месец бурканче от по 30 ми не ми стига. Качеството им е абсолютно конкурентно .

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ре-ге,щом харесваш Аню клиникал,мога да ти препоръчам хиалуроновата нощна маска.Много бурканчета съм измазала,а сега видях,че е много намалена и пак ще си я поръчам.При мен е с уау ефект,заглажда,напомпва кожата...
Иначе аз харесвам и по-евтини коренчета,Биотен например,Микса...
От Ейвън обичам много Миракъл глоу,и от него съм измазала няколко бурканчета.

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
И от мен глас за маската. Аз съм споделяла сякаш за нея, но за сухата ми кожа е наистина много добра. Имаше дами, които я пробваха след моя отзив и казаха че не видели ефект. Така че трябва да се тества. А и в 1-ва брошура е на чудесна цена.

Лятото поръчах на майка ми Ultimate Supreme и аз пробвах няколко пъти - страхотен крем! Плътна текстура, луксозен аромат, много добра хидратация и подхранване. Мека и еластична е кожата. Единствените кремове, за които ми е казала "харесаха ми, можеш да ми вземеш пак", са този и двойната система за очи. А е измазала и на няколко други марки. Заедно с тези, пролетта й бях поръчала и златните Ultimate дневен и нощен. Още не ги е отворила обаче. Без да догледам, бях написала и минитата тогава, но си ги оставих на мен за проба. Сега в първа брошура пак ги има, та можете да пробвате спокойно. Черния гледам е на 30 лв, а другите по 22 лв.

# 717
  • Мнения: 5 395
30 лв. за Сюприйм... Не, аз го взимам, когато е на 19,99 с оферта за бройка или покриване на сума. Харесва ми, но тази маска, която коментирате, не се сещам....
ПП:Ползвала съм я, тя е като нощен крем. Не помня как съм я усещала, но бях фен на Аню Аква крем синьо бурканче от преди години, та тази маска/крем/ май е аналог.

Последна редакция: сб, 28 дек 2019, 11:32 от *Камея

# 718
  • Мнения: 14 504
Аз също съм ползвала някои от сериите на Аню и според мен са на ниво висок клас козметика, а цените абсолютно достъпни.

# 719
  • Мнения: 532
Аз да Ви покажа малко лакчета.Доволна съм от новите за 60 секунди.



И пясъчен

Общи условия

Активация на акаунт