Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 455
  • 761
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 280

Кога се очаква новия каталог? Май позакъсня в България.

Има го в немската Икеа: https://onlinecatalogue.ikea.com/DE/de/IKEA_Catalogue/#/ При нас сигурно другата седмица...предполагам. Simple Smile

Същия ли ще е и за Бг?

Аз искам супер изчистено легло, без табла и бордове отстрани, затова май се спрях на основа ESPEVAR , без крачета, а директно на земята мисля да го сложа. И някакъв висок матрак, предстои да избирам. Нямам никакви впечатления от икейските.

# 706
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Би трябвало да е същия...поне с американския е индентичен.

# 707
  • Мнения: 299
True Blue, каталогът на Икеа е еднакъв за целия свят. Понякога за определени региони има леки разлики, но те не са съществени. Цените са различни за всяка страна.
Излезе и българският каталог. Сега го гледах на тяхната страница: https://onlinecatalogue.ikea.com/BG/bg/IKEA_Catalogue/#/

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Момичета, коя серия е най - качествена за коридор? Искам шкафове за обувки, пейка, закачалки.... Всичко за коридора. Гледах, но нямам идея в главата все още. Дайте съвети и препоръки.

# 709
  • Мнения: 2 280
В детското гардеробче GODISHUS може ли да му се слагат допълнителни рафтове и органайзери?

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Вече има от новите каталози, преди малко си взех от бургаския център за поръчки Simple Smile

# 711
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Да питам в центъра за поръчки в Пловдив,дали има изложени матраци ?

# 712
  • Мнения: 5 598
има някакви,може би не всички,но има
Да питам в центъра за поръчки в Пловдив,дали има изложени матраци ?

# 713
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Минавам да помрънкам...Забелязах, че са намалили времето за връщане от 60 на 40 дни.
От много време се чудя на разни настолни лампи...обаче в нашия център за поръчки естестено ги няма. Как да добие представа човек какво си купува в случая? Мислех да си поръчам два модела и ако не ми харесат как стоят да ги върна...обаче се оказа, че влизали в графа "електроуреди", които не приемат за връщане. Чудесно! Значи Икеа не искат да си пазарувам от тях!

# 714
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Мисля да си поръчам тези бурканчета, някой има ли такива?
Гледайки размерите им се чудя дали не са прекалено малки, макар че ги искам точно за подправки. Гледах клипче, в което на пръв поглед са достатъчно големи... Имам намерение да поръчам повечко и не искам да се налага да връщам. Ще се радвам да получа съвет. Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 372
Мисля да си поръчам тези бурканчета, някой има ли такива?
Гледайки размерите им се чудя дали не са прекалено малки, макар че ги искам точно за подправки. Гледах клипче, в което на пръв поглед са достатъчно големи... Имам намерение да поръчам повечко и не искам да се налага да връщам. Ще се радвам да получа съвет. Simple Smile


Точно такива ползвам за подправки. Не са малки според мен.

# 716
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
И на мен са ми супер.

# 717
  • Мнения: 22 867
И аз ги имам, май два комплекта поръчах, отдавна беше, на мен са ми много удобни и съвсем нормални по големина. Наредени са в шкафа "полегнали". Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 3 160
Минавам да помрънкам...Забелязах, че са намалили времето за връщане от 60 на 40 дни.
От много време се чудя на разни настолни лампи...обаче в нашия център за поръчки естестено ги няма. Как да добие представа човек какво си купува в случая? Мислех да си поръчам два модела и ако не ми харесат как стоят да ги върна...обаче се оказа, че влизали в графа "електроуреди", които не приемат за връщане. Чудесно! Значи Икеа не искат да си пазарувам от тях!
Скоро връщах лампа за баня, купена преди повече от 2 месеца. Имаше липсваща част в кашона, ние се замотахме с монтажа и после ми вися в колата поне 2 седмици. Нямаше проблем, дадоха ми ваучер.
Но това в магазина в София.

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Бурканчетата са перфектни. Снимам за да онагледя.
Сивата кутия е Стандартна кутия на кафе.

Общи условия

Активация на акаунт