Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 456
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 299
Rochellka, не знам в кой град живееш, но наскоро си взех същите бурканчета - 4 бр. за 2 лв от Pepco https://pepco.bg/produkti/dom/kuhniaitrapezaria/ . Цената е на половината от Икеа.

# 721
  • София
  • Мнения: 3 160
На мен тези не ми харесват, хем са широки, хем не влиза супена лъжица. Капачките не стават за миялна, изпробвано е.

# 722
  • Мнения: 22 867
На мен тези не ми харесват, хем са широки, хем не влиза супена лъжица. Капачките не стават за миялна, изпробвано е.

Големи са ти лъжиците, затова. И моите, които ползваме, не влизат, но имам едни стари, те стават идеално. Така че от мама, от свекърва, от по-старите може да си вземеш, като тази предната от снимката. Всъщност на мен не ми трябва голяма лъжица, подправки държа в тия бурканчета, за които малки лъжички ми вършат работа.

Скрит текст:

# 723
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
На мен не ми трябва да влиза лъжица, аз обичам направо да ръся от бурканчето. В краен случай - чаена.
Лизи, имаме Pepco, даже не съм се сещала, защото не харесвам качеството на продуктите им особено. Ще проверя какво предлагат, но вече поръчах 4 комплекта икейски. Grinning
Още един въпрос за бурканчетата - тъй като капачето е пластмасово, имате ли наблюдения да се вмирисва от подправката, която е вътре?

# 724
  • Мнения: 22 867
Rochellka, сега ходих да си навирам носа по капачетата Simple Smile, на две не усетих, на кимиона, обаче, си миришеше. Но не съм пробвала когато са измити.

# 725
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Ееей, мерси за усилието! Аз поръчах цели 16, че много неща имам, дето трябва да са ми по бурканчета, а не са... Та, мисля всяко бурканче да си знае подправката и съответно да не смесвам ароматите.
Сега погледнах тези в сайта на Pepco... Ми, те същите. Joy Сега ще дам 8 лева повече... Worried Smiley

# 726
  • Мнения: 5 297
Mikkey , след месец върнах пет лампи за картини. Нямаше проблем.

# 727
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
На мен са ми супер удобни тези бурканчета, ето така съм ги организирала на открит рафт, свалям цялото панерче, ползвам и пак вдигам. Надписала съм си ги.  Имам ги от 2007 г, купувани в Букурещ, периодично съм ги мила в миялна и само 1-2 капачета имат леки следи от изтъркване на сребристото, отстрани. Вътре, пластмасата се оцветява от къри, червен пипер, но и аз не ползвам лъжичка, ръся от бурканчето.


Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 10:09 от Джемма

# 728
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Мерси, момичета, ще покажа как съм ги организирала, когато пристигнат!

# 729
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Mikkey , след месец върнах пет лампи за картини. Нямаше проблем.
Благодаря ти. Възможно е младежът от колцентъра да не е бил много запознат.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 362
Отстъпка от 15 % в Румънската Икеа на легла и разтегателни дивани.
https://www.ikea.com/ms/ro_RO/campaigns/fy19-beds-offer/index.html

# 731
  • Мнения: 6 294
Микки, наскоро питах във Фейсбук Икеа за срока за връщане и ме увериха, че си е 60 дни, ако стоката е закупена с карта икеа фемили.
Крушки не можеш да върнеш, за обикновена лампа или абажур не е проблем.

# 732
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Ами в сайта им е обявено това с 40-те дни за всичко. Преди пишеше за карта Икеа фемили 60 дни...сега няма.
Значи ще рискувам с един лампион все пак..Simple Smile Благодаря!

# 733
  • Мнения: X
Момичета, ще ви върна малко на бурканчетата - стъклени или пластмасови са?

# 734
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Момичета, ще ви върна малко на бурканчетата - стъклени или пластмасови са?

Стъклени са.

И малко оф топик - за сега съм доволна аз от Пепко. Джъмбо стайл са, ама има доста попадения.

Общи условия

Активация на акаунт