Време е за ИКЕА! - Тема 27

  • 60 452
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 106
Момичета, някоя от вас да има този скрин TARVA  с шест чекмеджета, да сподели как е като качество :

https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/chest-of-drawers/ … medzheta/10221421

# 736
  • Мнения: 265
Здравейте!
Може и да не е съвсем за тук въпроса ми, за което се извинявам предварително.
Бях харесала от сайта на ИКЕА лампа за таван KROBY (с двата пендела), но от седмица - две, изчезна от сайта им. Звънях, казаха че вече няма да се предлага. Влюбих се в този модел и го издирвам. Ако някой го е меркал във физическия им магазин(не съм от Сф) или пък е решил да се раздели със съществуваща лампа, моля да ми пише.
Благодаря!

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Имам го от 3 години. От дърво е, стабилен е, практичен и можеш да го декорираш (с масло, боя или др. ) както искаш. Не е нещо уау, но е ок.

# 738
  • Мнения: 7 106
JenniferLopez, много благодаря, точно това ми хареса, че мога аз да си го направя както искам. Дълбочината също ме устройва, повечето са на 50 см., а този ми е идеален на размер. Щом като споделяш и че не е безкрайно паянтов, може и да рискувам, пък колкото издържи.
Благодаря!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Момичета, някоя от вас да има този скрин TARVA  с шест чекмеджета, да сподели как е като качество :

https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/chest-of-drawers/ … medzheta/10221421


Имаме го от около година. Прикрепихме го към стената, защото е в детската стая. С отлични впечатления съм до момента. Не е нещо невиждано, но пасна чудесно и побира доста неща. Достатъчно висок е, за да се почиства лесно под него с робот или обикновена прахосмукачка.
Обработихме го с маслото на ИКЕА.
Дървесината е мека, но въпреки набезите на децата, има само една миниатюрна вдлъбнатина. 

# 740
  • Мнения: 68 654
Момичета, дава ми БД за зона 2 и зона 3 при онлайн поръчка над 20 лева ☺☺
Не го намирам на сайта обявено. В кошницата обаче вместо 90 лв за доставка ми начисли само 20 за качване до вратата.

# 741
  • Мнения: 299
Teta75, при предишната им промоция за безплатна доставка на стоки, пак качването до врата на апартамент беше платено - 20 лв и не зависеше от стойността или обема и килограмите на стоките.
Дано тази промоция е за по-дълго време, защото следващата седмица имам една по-обемна поръчка.

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 14:42 от Lizi

# 742
  • Мнения: 68 654
Да..знам го това.
Описах просто какво ми начисли
 /качване само/, и какво не ми начисли/доставка/...тоест безплатна доставка има в момента. Това исках да ви кажа, не знам защо не е станало ясно.

А 100кг няма начин ние да качваме 4 етажа, за това си пуснах  тази услуга за скромните 20 лева.

# 743
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Момичета, дава ми БД за зона 2 и зона 3 при онлайн поръчка над 20 лева ☺☺
Не го намирам на сайта обявено. В кошницата обаче вместо 90 лв за доставка ми начисли само 20 за качване до вратата.
Току що пробвах...на всяка зона ми слага доставка. За зона 1 беше 4лв, за зона 3 6лв. Това за няколко дребни неща.

По скоро виж тук: https://www.ikea.bg/files/Services/IKEA-Bulgaria-delivery-prices-19-1.pdf
Пише, че до 20кг доставката до врата е безплатна. Може би затова ти е дало така.

Едит: Сега видях, че отдолу в поръчката пише "безплатна доставка за зона 2 и 3 над 20лв"

# 744
  • Мнения: 68 654
Аз вече пуснах поръчка и не ми начисли доставка.
Над 20 лева трябва да е сумата.

В сайта защо не е обявена тази промоция...или аз не я виждам??

Ето при мен:

# 745
  • Мнения: 22 867
До кога е тая безплатна доставка? Не открих на сайта. Някакви дреболии наслагах за към 40 лв, изчисли ми 6 лв доставка, но по-долу изписа безплатна доставка и крайната сума е само стойността на артикулите.

# 746
  • Мнения: 68 654
Не знам.
Изненадах се много...мислех мин.седмица да пускам...добре че изчаках ☺

Просто ви докладвах...може на някого да му е от полза.😊

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
На мен ми не ми "хваща" тази безплатна доставка - нито на компютъра, нито през приложението. Все си ми начислява 4лв доставка на сложените за пробата неща...
Иначе видях промоция - при купуване на неща над 50лв и ползвана карта Фемили, се участва в томбола за обзавеждане на спалня. Ама е валидна от днес, а аз снощи си получих поръчките отговарящи иначе на условието Grinning Късметлийка както винаги Wink

# 748
  • Мнения: 68 654
Виж по-долу в поръчката, че не я прибавя към цената на нещата.
Изписва я горе като стойност. Но ред по надолу я няма прибавена.

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Стигнах до последна стъпка и потвърждаване на плащане - смята ми я и туйто. Не че ми е кой знае какъв проблем - центърът за поръчки на Икеа ми е отсреща, на 2 минути път, ама за спорта пробвах Grinning

Общи условия

Активация на акаунт