На метан в Гърция

  • 4 558
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Здравейте! Планирам риболовен излет за около седмица в района гр.  Игуменица Гърция, автомобила е на фабричен метан и поради тази причина е с много малък резервоар за бензин за около 100 км, та въпроса ми е в района на Игуменица дали някъде има метан станция?

# 1
  • Мнения: 18 876
Това са метан-станции в Гърция: https://cng-stations.net/Griechenland.en.htm

# 2
  • Мнения: 192
Леле, наистина ли са толкова малко и толкова далече от Игуменица, много лошо е така...

# 3
  • Мнения: 18 876
Не знам, може да има и други. Дано някой по-запознат ти отговори.

# 4
  • Мнения: 71
Наистина са много малко! В Гърция почти не се използва метан. Нашата кола е по същия начин и доста съм се интересувала ...

# 5
  • Мнения: 192
Здравейте! В Йоанина вече има метан станция

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 935
голяма мъка ми е било и с моя метанов Туаран.Трябва внимателно планиране и винаги туба бензин в колата щото 2 - 3 пъти съм закъсвал на магистралата в нищото.Полезно е да знаете че вече и в Солун има втора метанстанция удобна на запад от града , а не като първата до летището.Удобна ще ви е и метанстанцията до Лариса.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Ние ще почиваме до Кавала, има ли някаква станция за зареждане наблизо? През Кулата сме и се чудя ще има ли къде да заредим.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 935
не , чак Солун

# 9
  • Мнения: 192
Таурана с фабричен метан ли е?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
Да. Отговарям, защото и ние сме с такъв в фабричен метан.

# 11
  • Мнения: 192
Здравейте отново! Имате ли представа тази година дали има някакви промени при метан станциите в Гърция? Работно време, нови метан станции, закрити метан станции и др.?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 935
Все тая , не е лесно Sad

# 13
  • Мнения: 192
Нещо съвсем не успях да ви разбера?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 935
от 12 г. ходя там с ТУАРАН фабрично на метан.Трудно е , трябва да се планира маршрута въпреки , че аварийния вариант също сме го играли - зареждане на 120 км с бензин и аварийна туба с бензин в колата (тя ни е задължителна в Турция , Гърция , а и другаде по държавите наоколо) . След зареждането в Солун метана ще ви стигне до Игуменица , а обратно до Солун ще сте на бензин.Обмислих и дозареждане в Лариса , но  маршрута се удължава и икономията се изяжда от по дългия път , а и метана пак не стига.Прекалено много се чудите за толкова малко път Simple Smile . Ние сме карали хиляди километри из Европа доста пъти и сме оцелели въпреки неудобствата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт