Добричките мами се събират, срещичка формират

  • 13 457
  • 271
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 392
Здравейте!
В края на краищата реших никъде да не ходим.Прекалено рисковано ми е да си размотавам детето по пътищата,още повече ,че още не знам какво точно му има,дали не е заразно а у нас има още две дечица.както беше натоварен багажа на колата,така и си го разтоварихме.
anuschka,лекарката е Кондова.за съжаление не знам името на рентгеноложката,защото нали се сещаш,че листчето с имената и нейната отметка ни беше взето. Wink А още не съм толкова обиграна ,да гледам всички подробности,бях много притеснена ,а и като гледах малката как се скъсва от рев на всички процедури не бях на себе си вече. ooooh! Мога само да ти я опиша: симпатична жена с черна къдрава (или вълниста) коса Embarassed
На листа мъжът ми видял,че пише,че няма никакви отклонения от нормата или нещо такова (питах го вече 1000 пъти) ,а жената ми направи знак с глава(аз занимавах Симона наблизо) ,че всичко е наред.
кондова ни предписа СЕС и сироп Медоприм.
mimi_kir ,аз уж не съм суеверна ,но има някои неща в които сама се убедих.Когато бягах с питката на Симона,обиколих целия квартал.Още ме бъзикат комшийките.Не виждали такова чудо.Имаше голям ефект! Peace
Да не ти се свидят крачките! Wink  bouquet

# 241
  • Мнения: 3 810
Amarena, Ще взема да бяга мног, как ще я стига после?
Не ми давай такива лоши съвети! Joy
Не ща да я правя лекоатлетка. Още една балерина ще ми е достатъчно Wink. Засега добре се справя със шпагатите.
Ох, все надничам. Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 4 392
Че да не е пък много хубаво да ти се държи само за полата.Да тича детето,няма само моето да тича. LaughingЩе я стигнеш ти,изглеждаш ми доста подвижна.Щом издържаш такива преходи пешачката. Wink

# 243
  • Мнения: 643
Миме спях още, така че ми е простено, но си го оправих на време. Joy

# 244
  • Мнения: 3 810
Е да ама от време на време ме мъчат артрита и ревматизма... dontknow
Свекърва ми преди години имаше колит, обаче си вманиачила че е бременна, защото и мърдало нещо(сигурно има защо Joy) и отишла на гинеколог.
Доктора я прегледал и казал: "Нищо нямаш бабе! Ами ако имаше какво щеше да го правиш?"
А тя:"Е, младите ще го гледат ако трябва!"
Тогава Калина беше на 1-2 г.
ar4ela, простих ти веднага, нали помъдряваш...

# 245
  • Мнения: 4 392
Миме,будалкаш ме нещо май... hahaha JoyРазби ме направо с това твойто свеки.То да не се стяга да гледа внучета,ами на теб" внучета" ще прави. hahaha Laughing

# 246
zdraveite Grinning az sam svetlana na27godini i sam bremena v 4 mesec :love:molia vi posavetvaite me za niakoi dobar lekar ,za6toto sega sam pri mixailova :sick:no ne sam o4arovana

# 247
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Амаренке, Кондова е много добър лекар, да знаеш. Може да е решила да се презастрахова, затова да е предписала АБ. Рентгеноложката явно не е Зинаида Михайлова (тя е руса), аз на нея много й вярвам. Тази сигурно е някаква новичка.
Не знам какво да те посъветвам. Sad Има ли Мони изобщо нещо подобно на Т? Медоприма е хубав сироп, обаче дали не съдържа мед? Дано да не бъркам от името му. Предполагам, че не даваш мед, затова провери!
mimi_kir, естествено ме уби пак!   bouquet
По- късно ще пиша пак, сега ще храня гладниците. Wink

Добре дошла на svet_lana!!! Надявам се да ти е приятно тук.
За лекар, аз съм фен на Михайлова, така че ще мълча Wink. Нека други да ти кажат.

# 248
  • Мнения: 11 607
Виждам,че темата се понапълва! Искам и аз да пусна един ден темичка за града, ама първото - не знам дали ще се справя и второто - не знам как! Не се натискам мами, на това аз да пусна темичка ще ми е хубаво, но два пъти по-хубаво ще ми стане ако се уважат и добричлии  извън Добрич. Емчо май бе дала хубаво предложение за тема! Аз може би утре да имам възможност да пусна тема,но ако някой опитен в това ми даде съвети напр. на лични!

Дайте идеи за име на темата, но нека да е свързана с нас - който сме духом в Дч,но тялом - по света и у нас! А и сега сезона е такъв,че предразполага за връщане по родните места! Напр. ето ние след 15.08. ще сме в Дч,ако искате да се съберем - точно да си бъде пък по сегашното име на темичката!

# 249
  • Мнения: 3 810
За свекито аз като ви казвам че не се трае от глупости и приумици... Tiredне ми вярвате...
Тя тогава дори си беше наумила, че ще мре, защото това дето мърдало в корема й можело да бъде рак Shocked.
То беше пъшкане, охкане, лежане..."Калинче, ела баба да те цунка, че баба ще умира...Оооох
Сигурно ще ме спрат У болницата...
Всичко съм показала на дядоти къде е... "(за умиране демек)
Цирк!   #Crazy  Луд да станеш!!!
Цяла книга мога да напиша hahaha

Медоприм: съдържа мащерка, иглика и мед.

Мама Цоцоланка , не е тайна че слагаме това което трябва да се пусне като първи пост- в текстов файл на нашата поща(има го на първа стр. барабар с паролата).
Аз тъкмо се канех да питам кой ще пуска.

Предложение:
В Добрич сме малцина, но като се върнат от страната и чужбина...

Ар4ела, добавяш ли ги на първа стр., че склерозате ме гони и ги забравям... Hug
 

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 15:17 от mimi_kir

# 250
  • Добрич
  • Мнения: 958
Тук сме, не се притеснявайте за нас  Wink  де да бяхме на почивка ...

Мими, а ти защо не се мяркаш   newsm78

# 251
  • Мнения: 4 392
anuschka ,сигурно си права,но разбираш ли какво ми е в главата... ooooh! Странното навързване на нещата доста ме пообърка.
Симона не е вдигала Т,дори и по време на вируса ,няма и типичните за пнвм симптоми,затова не мога да повярвам на такава диагноза ,поставена толкова вяло.Може да е много добър специалист,но не ми се връзват нещата.Както и да е ,надявам се да не е права.За момента май нищо друго не мога да направя.Лекуваме ушите и носа,наблюдавам зорко и това е .
svet_lana ,добре дошла!Много съм доволна от д-р Милев.За съжаление го открих след като родих.Може да ти води консултации,но не изражда,май newsm78.Бях нова в града и нямаше кой да ме ориентира по-рано.

# 252
  • Мнения: 3 810
Мими, а ти защо не се мяркаш   newsm78

Днес отидох към 1 без 10, но вече се бяхте разотишли.
Правя пюренца в къщи, но май сама си ги ям(замразявам и имам за 3 дни подред).
Дима обаче посяга повече към мойта чиния.
Киселите им и без това повечето не й ги давах.
Убиха ме с кивито и портокала, а черешка веднъж не сложиха.
Все банан, а Дима- запечена за 3-ма...
Айде срещичка на кайсията например. Аз съм с едно ремарке по- малко.
Само тази седмица! Промоция!

Последна редакция: ср, 26 юли 2006, 15:29 от mimi_kir

# 253
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
anuschka ,сигурно си права,но разбираш ли какво ми е в главата... ooooh! Странното навързване на нещата доста ме пообърка.
Симона не е вдигала Т,дори и по време на вируса ,няма и типичните за пнвм симптоми,затова не мога да повярвам на такава диагноза ,поставена толкова вяло.Може да е много добър специалист,но не ми се връзват нещата.Както и да е ,надявам се да не е права.За момента май нищо друго не мога да направя.Лекуваме ушите и носа,наблюдавам зорко и това е .

Разбирам те много добре. Wink И аз съм меко казано изненадана, че така са се "навързали" нещата при вас. Естествено, всеки греши, даже и да е добър (по принцип) лекар Wink
Оставам на мнение, че е решила да се презастрахова (но това не го прави само тя!).
Наблюдавай мъничето, щом няма Т, сигурно е само бронхит, би трябвало да мине без АБ.
Ако снимката е при теб, потърси още едно мнение! Аз така бих направила. Обаче не знам кого да ти препоръчам newsm78

mimi_kir, голяма поетеса, много интересни заглавия измисля. Хайде Цоцоланката да пусне новата темичка  Sad

# 254
  • Мнения: 4 392
anuschka ,сигурно си права,но разбираш ли какво ми е в главата... ooooh! Странното навързване на нещата доста ме пообърка.
Симона не е вдигала Т,дори и по време на вируса ,няма и типичните за пнвм симптоми,затова не мога да повярвам на такава диагноза ,поставена толкова вяло.Може да е много добър специалист,но не ми се връзват нещата.Както и да е ,надявам се да не е права.За момента май нищо друго не мога да направя.Лекуваме ушите и носа,наблюдавам зорко и това е .

Разбирам те много добре. Wink И аз съм меко казано изненадана, че така са се "навързали" нещата при вас. Естествено, всеки греши, даже и да е добър (по принцип) лекар Wink
Оставам на мнение, че е решила да се презастрахова (но това не го прави само тя!).
Наблюдавай мъничето, щом няма Т, сигурно е само бронхит, би трябвало да мине без АБ.
Ако снимката е при теб, потърси още едно мнение! Аз така бих направила. Обаче не знам кого да ти препоръчам newsm78

mimi_kir, голяма поетеса, много интересни заглавия измисля. Хайде Цоцоланката да пусне новата темичка  Sad

Ами това мисля да направя,но си блъскам главата към кого да се обърна.Не всеки е добър в това.Те всички си пазят гърбовете и не знам дали нещо ще ми кажат. Искам просто да се успокоя,не ме интересува друго.

Общи условия

Активация на акаунт