Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 220
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 850
Полезни ли са т.нар. анатомични възглавници и коя страна трябва да се пада под врата - изпъкналата част или ниската?

# 46
  • Мнения: 472
Здравейте, имам дискова херния. На какъв матрак и на каква възглавница бихте препоръчали да спя? Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте, защо е важна възглавницата и как да я комбинирате с матрака?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 098
Преди половин година купихме нашият матрак с мемори пяна, 15 височина. Не сме особено доволни, защото като поеме тежестта през нощта и направо потъваме. В магаизна като го пробвахме беше доста твърд, но не ни удовлетворява. Каква е нормалната височина, с която да не потъваме до потматрачната рамка?

# 49
  • Мнения: 2 024
Аз се интересува от упътване за добър избор на матрак и възглавници срещу хъркане на възрастен и (отделно) срещу начална фаза на сколиоза при тънейджър.

# 50
  • Мнения: 1 406
Здравейте, матрака на бебо е магнифлекс Пиер кардини и сме много доволни. Той сега е на година и два месеца, и искам да ви попитам предлагате ли възглавници за тази възраст?

# 51
  • Мнения: X
Здравейте , аз съм млада, но с доста дегенеративни промени по гръбначния стълб. Освен дискова херния на врата , имам приплеснати прешлени, шипове, 50% сколиоза и дискова херния в лумбалния отдел. Немога сякаш да открия въглавницата си..... Матрака който ползвам от миналата година е с вашата марка и съм много доволна !
На ниска въглавница ми пада кръвното, от висока ужасно ме боли врата. Средните не мога да оцеля по твърдост..... Бихте ли ми дали съвет !

# 52
  • Мнения: 4 572
От 10 години ползвам матрак на Магнифлекс с бамбук. Дълго избирах матрак, уж да не е твърд, да не е и много мек. Е този с бамбук си е твърдичък, но си спя добре на него.
Възглавниците, които ползвам са мемори, но не са Ваш продукт. Откакто спя на мемори и ергономична форма възглавници, сутрин се будя без главоболие. Преди това винаги сутрин ме болеше главата.
Нямам въпрос. Препоръчвам мемори възглавниците на всички потребителки в темата. 

# 53
  • Мнения: 1 988
Здравейте, имам въпрос относно поддръжката на възглавница с мемори - как става почистването, може ли да се пере в пералня, или...?

# 54
  • Мнения: 625
Интересувам се каква трябва да е възглавницата, за да се спи добре? Мека, твърда? Досега сме сменили много и не можем да попаднем на точната, Понякога се събуждам с главоболие Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 840
Интересувам се от това на какъв матрак е добре да се спи при проблеми с гръбнака ?
Аз спя на много ниска възглавница, но често се събуждам с болки във врата, чудя се дали не е от височината на възглавницата

# 56
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Смятам скоро да сменя матрака си.Бихте ли дали съвет как да избера правилният?

# 57
  • Мнения: 2 406
Как да си избера правилната възглавница, има ли значение какъв матрак ползвам? Изпробвах много различни видове възглавниции има сутрини в които като се събудя, освен врата ме боли и долната челюст, и  ужасно схванати рамене, може би защото спя на една страна.

# 58
  • Мнения: 1 002
Здравейте! Каква възглавница бихте препоръчали срещу хъркане?

# 59
  • Мнения: 349
Здравейте. Аз съм в търсене на матрак за моето бебе. Чувствам се объркана от толкова много "трябва" и "не трябва". Ще се радвам да ме насочите в избора и да ми дадете вашите препоръки. Лек ден:)

Здравейте,
най-важното при избора на матрак за най-малките е твърдата основа, за да има бебето добра опора в най-активната фаза на растеж. Матракът трябва да бъде със сърцевина от стабилна високоеластична пяна. Хубаво е текстилът да е третиран с естествени материали, да е антиалергичен, антиакарен и нежен към кожата. Съветваме ви да не използвате възглавница, докато бебето ви не навърши 2 годинки. Можете да разгледате бебешките матраци на Magniflex тук: https://---shoretner923-2XF3qva и тук: https://---shoretner923-2VCdmnc.
За още полезни съвети свързани с бебешките матраци следете нашата тема.

Поздрави,
Юлия

Общи условия

Активация на акаунт