Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 173
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 757
Здравейте!Каква възглавница е подходяща за мен , тъй като много често ме боли врата след сън ?

# 31
  • Мнения: 471
Здравейте! Каква възглавница бихте препоръчали срещу хъркане? Струва ми се че когато мъжът ми спи на по висока възглавница хъркането намалява 😁. Но какво бихте казали като специалисти?

# 32
  • Мнения: 547
Въпросът относно възглавницата ми е свързан с твърдостта/мекотата и височината на възглавницата. ..Кое е решаващото при избора?

# 33
  • софия
  • Мнения: 25 457
Моят въпрос е свързан с това коя възглавница на Магнифлекс е подходяща при спане настрани и по гръб? Има възглавници или за едната, или за другата поза,  анатомичните възглавници би трябвало да бъдат подходящи, но на мен те са ми неудобни.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бих искала да попитам каква възглавница е подходяща за мен? От известно време имам проблеми с врата и гърба си и все не мога да си намеря подходяща възглавница. Спя основно настрани, но понякога и на гръб. Купих си дори такава, която в средата е вдлъбната, а в краищата по-висока - за да мога да съчетавам двата си начина на спане, но тя се оказа доста неудобна и пак я смених. В момента спя на пухена възглавница, но пак не е това, което търся. 

# 35
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Как да изберем детския матрак и на каква възглавница трябва да спят децата.

# 36
  • Мнения: 813
Каква възглавница е подходяща за мен? Много често ме боли врата след сън и сякаш предпочитам да не е много мека или ниска.

# 37
  • Мнения: X
Здравейте, спя на твърд матрак /от друга марка/ и отдавам на него зачестилите болки в гърба. Имам ги само след събуждане и скоро отминават, но този дискомфорт сутрин ме тревожи. Кой ваш продукт бихте препоръчали? Каква височина и пължеж възглавница са също така подходящи, при подобен проблем?

# 38
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте,
Интересувам се от матраците, защото искам да сменя нашия. Кой матрак препоръчвате за бързо и качествено отпочивяне? Въобще това възможно ли е?

# 39
  • Мнения: 615
Моят въпрос е как да избера възглавница от качествени материали , предимства на еко материалите пред естественият пълнеж при  възглавницата  ,матракът или възглавницата е по-важната част за комфорта на съня. Благодаря.

# 40
  • Мнения: 1 200
Какъв матрак ще препоръчате за човек с дискова херния?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Какво е мнението ви относно спора със или без възглавница трябва да спят малките деца? И ако е "със" каква препоръчвате?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 555
Здравейте! Бих попитала каква възглавница е подходяща за по-добър сън при шипове във врата? Благодаря!

# 43
  • Мнения: 556
Разполагате ли с шоурум, където човек може избере най-удобното и подходящото?

# 44
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте! От години спим на матраци Magniflex и за мен това са най-удобните матраци. Където и да отидем не мога да спя така добре, както вкъщи. При нужда от други матраци не бих се поколебала и отново бих взела такива и за мен са най-добрия избор, препоръчвам ги на всички.
Въпроса, който бих задала е за детските възглавници. От каква възраст е удачно да се премине на възглавници за възрастни? В момента децата ни ползват на друга марка, детски, но не са им удобни и в повечето случаи не спят на тях, на мен също не ми харесват и искам да им взема хубави и удобни възглавници...

Общи условия

Активация на акаунт