Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 57 765
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 803
Каква възглавница препоръчвате? По-мека, по-твърда, по-ниска, kакъв да е пълнежа на възглавницата?

# 61
  • Мнения: 22 867
Ако изобщо има открита възглавница срещу хъркане, ще съм щастлива да ми препоръчате от вашите. И също ме интересува колко време може да се използва една анатомична възглавница? Има ли определен срок или според степента на смачкване, т.е. докато е удобна?

# 62
  • София
  • Мнения: 18 791
Какъв матрак препоръчвате за болки в кръста и сколиоза?
За спалня 180 /200 има ли матрак ,който да не пречи ако единият  партньор се върти много?

# 63
  • Мнения: 349
Здравейте! Матракът ми е Magniflex, но възглавниците ми са други и все не мога да улуча тази, на която да спря добре. Дори с гъши пух стана малко неудобна като слегна пухът. Имам въпрос, кой е най-добрият избор за възглавница, най-малко натоварваща врата: Висока, но много пухкава мека възглавница, по-ниска мемори или без възглавница, както съм чувала да препоръчват?

Здравейте,
наистина усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма. Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. Можете ли да ни кажете името на модела на вашия матрак за да се опитаме да ви бъдем максимално полезни? 

Поздрави,
Кристина

# 64
  • Мнения: 349
Здравейте!

Моят въпрос е: Каква възглавница препоръчвате? По-мека, по-твърда, по-ниска, или по-висока? Какъв да е пълнежа на възглавницата, и още: На коя страна е най-добре да се спи?Simple Smile

Здравейте,
най-добре се спи на страната, на която ви е удобно Simple Smile Няма правилна и неправилна позиция. Има продукти, които са създадени за различните пози на сън, разбира се усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.

Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа. За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Кристина

# 65
  • Мнения: 218
Каква възглавница е подходяща за дете на тринайсет години със сколиоза и алергия към прах и кърлежи?

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 600
При хронични проблеми с кръста и гърба какъв матрак е за препоръчване?

# 67
  • Мнения: 349
Здравейте! Дъщеря ми има следният проблем- каквато и възглавница да купим, вечно и в неудобна, или мека или твърда, и винаги спи само на матрака. Следователно постоянно сутрин е със схванах врат. Дали вашата възглавница би била удачен избор в случая?

Здравейте,
на каква възраст е дъщеря ви?

# 68
  • Мнения: 349
Въпросът ми е какъв тип матрак препоръчвате при проблеми с гръбнака, еднолицев или с подматрачна рамка, твърд или мек? Също и каква възглавница ще ми препоръчата? Благодаря предварително 🙂

Здравейте,
какви са вашите проблеми с гръбнака?

# 69
  • Мнения: 349
Интересувам се каква трябва да е възглавницата, за да се спи добре? Мека, твърда? Досега сме сменили много и не можем да попаднем на точната....

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма. Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. На какви възглавници сте спали преди?

Поздрави,
Кристина

# 70
  • Мнения: 1 301
Здравейте, моят въпрос е следния - на каква възглавница е подходящо да спят деца на възраст 3 г. и 8 г.?
Благодаря ви предварително!

# 71
  • Мнения: 928
Имаме проблем с хъркането, има ли значение освен възглавницата и матракът върху който се спи?

# 72
  • Мнения: 349
Здравейте. Какво мислите по въпроса матраците да се подменят през определeн брой години, около 10, дори и да няма видими изменения по тях?

Здравейте,
матраците с дълга и доживотна гаранция са изработени от изключително качествени материали и пени, които предотвратяват деформациите и наличието на акари. Благодарение на това, няма необходимост от периодична смяна на матракът на 10 години. Разбира се, технологиите се развиват бързо и, ако имате желание можете да смените вашият матрак с нов, който да има нещо повече. Simple Smile

Поздрави,
Марио

# 73
  • Мнения: 349
Как да изберем детския матрак и на каква възглавница трябва да спят децата.

Здравейте,
на каква възраст е детето ви?

# 74
  • Мнения: 349
Според вас на каква възраст е най-подходящо детето да премине от детска възглавничка към стандартна възглавница за възрастен ?

Здравейте, на каква възраст е вашето дете?

Общи условия

Активация на акаунт