Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 226
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 349
Здравейте. Интересува ме каква възглавница е най-подходяща за главата, след прекарана операция (зад лявото ухо) ? Минало е доста време след операцията. По принцип спя обърната наляво, но досега не успявам да открия подходящата за мен възглавница. Сменила съм няколко възглавници, но не успявам да открия подходящата за мен. И какви възглавници препоръчвате при проблеми с кръста и гръбнака ?

Здравейте,
възглавниците от мемори пяна са подходящи при проблеми с кръста и гръбнака. Мемори пяната "преценява" индивидуалното тегло на главата, извивката на врата и отделяната по време на сън топлина. Важно е да имате уверението от производителя или търговеца, че възглавницата е наистина от мемори пяна.
Относно прекараната операция ви съветваме да се обърнете към лекар специалист. Може да опитате с възглавница от мемори пяна с релефна (анатомична) форма. Тя ще ви позволи да изберете подходяща за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.
Нашата анатомична възглавница е Classico Wave: https://---shoretner923-2VCRwQv.

Поздрави,
Марио

# 91
  • Мнения: 349
Коя е най подходящата възглавница за сън за подрастващи?

Здравейте,
важно е да съобразите възрастта на детето и дали все още е във възраст на активен растеж на костната система. В ранна детска възраст се препоръчва ниска възглавница, а някои медици препоръчват да не се използва възглавница от раждането до 5-тата година.

Поздрави,
Марио

# 92
  • Мнения: 349
И аз се интересувам кога и каква възглавница да купим за детето?

Здравейте,
важно е да съобразите възрастта на детето и дали то все още е в активен растеж на костната система. В ранна детска възраст се препоръчва ниска възглавница. Някои медици препоръчват да не се използва възглавница от раждането до 5-тата година.

Поздрави,
Марио

# 93
  • Мнения: 349
Въпросът относно възглавницата ми е свързан с твърдостта/мекотата и височината на възглавницата. ..Кое е решаващото при избора?

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ще ви позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.  Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.
Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа. За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Криси

# 94
  • Мнения: 349
Моят въпрос е свързан с това коя възглавница на Магнифлекс е подходяща при спане настрани и по гръб? Има възглавници или за едната, или за другата поза,  анатомичните възглавници би трябвало да бъдат подходящи, но на мен те са ми неудобни.

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално. Ако спите настрани за вас наистина по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ви позволяват да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция. Ако сте изпробвали анатомична възглавница и тя не ви е била удобна, това може да не е свързано с формата, а с мекотата. По-твърда ли беше възглавницата ви?

Поздрави,
Криси

# 95
  • Мнения: 349
Здравейте!Каква възглавница е подходяща за мен , тъй като много често ме боли врата след сън ?

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ще ви позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.  Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.
Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа. За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Криси

# 96
  • Мнения: 349
Бих искала да попитам каква възглавница е подходяща за мен? От известно време имам проблеми с врата и гърба си и все не мога да си намеря подходяща възглавница. Спя основно настрани, но понякога и на гръб. Купих си дори такава, която в средата е вдлъбната, а в краищата по-висока - за да мога да съчетавам двата си начина на спане, но тя се оказа доста неудобна и пак я смених. В момента спя на пухена възглавница, но пак не е това, което търся. 

Здравейте,
усещането за комфорт при възглавниците е много индивидуално. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ще ви позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция. Това, разбира се не изключва възможността да ви е по-удобно да спите на възглавница, която е с класическа форма.
Възглавниците от истинска мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа.

Поздрави,
Криси

# 97
  • Мнения: 349
Каква възглавница е подходяща за мен? Много често ме боли врата след сън и сякаш предпочитам да не е много мека или ниска.

Здравейте,
ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ще ви позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.  Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.
Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа.

Поздрави,
Криси

# 98
  • Мнения: 349
Полезни ли са т.нар. анатомични възглавници и коя страна трябва да се пада под врата - изпъкналата част или ниската?

Здравейте,
анатомичните възглавници са подходящи за хора, които спят настрани. Те позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската (вдлъбантата) част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.  Изпъкналата част е с две различни височини за да изберете вие най-подходящата за вас Simple Smile

Поздрави,
Юлия

# 99
  • Мнения: 349
Здравейте, имам въпрос относно поддръжката на възглавница с мемори - как става почистването, може ли да се пере в пералня, или...?

Здравейте,
вътрешността на възглавниците от мемори пяна не може да се пере. Някои възглавници от мемори пяна имат сваляеми външни и/или вътрешни калъфи, които могат да се почистват в домашни условия според инструкциите на етикета Simple Smile

Поздрави,
Криси

# 100
  • Мнения: 349
Интересувам се каква трябва да е възглавницата, за да се спи добре? Мека, твърда? Досега сме сменили много и не можем да попаднем на точната, Понякога се събуждам с главоболие Simple Smile

Здравейте,
ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ще ви позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.  Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма. Все пак, усещането за удобство и комфорт е много индивидуално.
Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа. За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Криси

# 101
  • Мнения: 349
Как да си избера правилната възглавница, има ли значение какъв матрак ползвам? Изпробвах много различни видове възглавниции има сутрини в които като се събудя, освен врата ме боли и долната челюст, и  ужасно схванати рамене, може би защото спя на една страна.

Здравейте,
комфорта при възглавниците е много индивидуално усещане. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ще ви позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.  Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.
Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа. За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Криси

# 102
  • Мнения: 349
Каква възглавница препоръчвате? По-мека, по-твърда, по-ниска, kакъв да е пълнежа на възглавницата?

Здравейте,
ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Те ще ви позволят да изберете подходящата за вас извивка и ухото да попадне в ниската част на възглавницата за да намери комфортна позиция. Анатомичните възглавници с вълнообразна форма дават възможност при спане настрани да се компенсира разстоянието между ухото и рамото, и главата и врата да са в правилна и удобна позиция.  Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма.
Възглавниците от мемори пяна могат да бъдат меки, твърди, анатомични, високи, ниски, антиалергични, антиакарни и т.н., това позволява широка гама от продукти, които да отговорят на индивидуалните предпочитания на всеки човек. В портфолиото на Magniflex има различни по височина, мекота, дебелина и сърцевина възглавници, можете да ги разгледате тук: https://---shoretner923-2TwpYyW и да ги изпробвате в партньорската ни мрежа. За още полезни съвети свързани със съня следете нашата тема.

Поздрави,
Криси

# 103
  • Мнения: 3 546
Кои са най-добрите материали и текстили за възглавница?

# 104
  • Мнения: 1 270
Интересува ме какъв матрак трябва да избера при болки в кръста по време на сън, предизвикани от неудобен матрак?
Предпочитам да спя настрани и по корем.

Общи условия

Активация на акаунт