Magniflex отговаря на вашите въпроси, свързани със съня. Попитайте ни сега!

  • 56 313
  • 2 248
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 071
Здравейте,
моят въпрос е свързан с избора на матрак за мен и мъжът ми.
Страдам от постоянни болки в гърба. Как да избера подходящ матрак?

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Здравейте, в момента спим на еднолицев матрак с покет пружини. На няма и 3г е, а тия прожини скърцат. Писна ни. Искаме двулицев, по - лек и без пружини матрак. Имам познати, който хвалят Магнифлекс, насочили сме се към такъв, но все още нямаме идея кои модели да гледаме. Моля за малко помощ.

# 107
  • София
  • Мнения: 6 183
Здравейте, спя на анатомична възглавница от мемори пяна (няма по- удобно нещо), която и децата ми много харесват. Въпросът ми е подходящи ли са за деца (над 10г)? Също да питам правите ли топ матраци с нестандартни размери? Благодаря!

# 108
  • Мнения: 13 009
Съпругът ми има дискова херния, няколко пъти сменяме матраците, но все нещо не е както трябва. Чела съм, че при проблеми с кръста се препоръчват твърди матраци, но той казва че не му е удобно. Но ако наистина е вредно да спи на мек? Дали наистина твърдостта на матрака може да допринесе за влошаване или подобрение на състоянието му или няма значение?
И друго- колко често и как основно да се почиства матрака? С вода не става, остават петна.
Възглавници никога не сме пробвали от мемори пяна, все съм мислела, че ще са ни високи, а ние спим на ниски.

# 109
  • Мнения: 1 432
Според вас каква дебелина на матрака е подходящ за малко бебе?

# 110
  • Мнения: 1 761
Обичам да спя по корем.Каква е подходящата възглавница за мен , не обичам прекалено меките или твърди.

# 111
  • Мнения: 2 516
Каква възглавница е подходяща за дете на 3години?

# 112
  • Елхово
  • Мнения: 1 408
Интересувам се как да избера подходящ матрак за юноша и каква въглавница е най-добре, според дебелината и!

# 113
  • Мнения: 350
Здравейте! Кой матрак и възглавница са подходящи при заболяване от астма с алергия към домашен прах и акари? Magniflex има ли подходяща възглавница за намаляване на хъркането през нощта?

# 114
  • София
  • Мнения: 778
Каква трябва да е според вас възглавницата при болки във врата?

# 115
  • Мнения: 121
Интересувам се каква трябва да е възглавницата, за да се спи добре? Според Вас кой е по-добрият за тялото вариант:  да е ниска или висока, по-твърда или по-мека?

# 116
  • Мнения: 1 589
Купихме матрак.Сега е ред на възглавниците.И се чудя какви да бъдат.Има ли някаква зависимост: твърд матрак-мека възглавница;твърд матрак-твърда възглавница или мек матрак с мека възглавница????

# 117
  • Мнения: 998
Периодично пробвам нова възглавница, но все не ми е напълно удобна. Какъв тип трябва да взема, за да не ми се схваща вратът - ортопедична или обикновена. И още един въпрос - доколко е полезна калъфка от коприна?

# 118
  • Мнения: 349
Здравейте, спя на твърд матрак /от друга марка/ и отдавам на него зачестилите болки в гърба. Имам ги само след събуждане и скоро отминават, но този дискомфорт сутрин ме тревожи. Кой ваш продукт бихте препоръчали? Каква височина и пължеж възглавница са също така подходящи, при подобен проблем?

Здравейте,

причина за болките може да бъде и неподходящата възглавница. Важно за избора на възглавницата е в каква поза спите. Ако спите настрани за вас по-подходящи са тези с анатомична форма. Ухото ви ще прилегне към извивката и по този начин главата и врата ще са в правилна позиция по време на сън. Ако спите по гръб или по корем за вас по-подходяща е възглавница с класическа форма. Възглавниците на Magniflex са изработени от висококачествена мемори пяна, която едновременно дава опора на главата и врата и ги обгръща комфортно. Можете да видите моделите тук: http://---shoretner923-2IRwmfV

Главата трябва да застава в правилна позиция, за да не се получават изкривявания и напрежение във врата и целия гръбнак:



Относно матрака, подходящ за болки в гърба е моделът ни Magnistretch. Той е с патентовано ядро от твърда и мека пяна, в която има прорези. Под естествения натиск на тялото ви, пластините се движат в противоположни посоки по време на сън. В течение на времето, това движение нежно разтяга гръбначния стълб и намалява напрежението върху междупрешленните дискове. По този начин кръвообращението се подобрява и дисковете се възстановяват.

Поздрави,
Кристина

# 119
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали възглавница, която да не е твърде корава или мека! Не успявам да открия удобната за мен възглавница!

Общи условия

Активация на акаунт