Препоръчайте ми електрическа четка за зъби

  • 2 653
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 797
Моля препоръчайте ми ел четка за зъби. Имам на Майер, но май е слаба, четката е мека. Днес зъбите ми за пръв път блеснаха. Има 5 различни програми, като пусна на едната се чувствам като на зъболекар. Много силно бръжди, а ефекта е май слаб. Все още имам джоб около венците на горните зъби.

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 19:39 от Blagoslovena

# 1
  • Мнения: 2 170
Тази:
Доволна съм. Върши ми страхотна работа.

# 2
  • Мнения: 3 788
https://www.technomarket.bg/chetki-za-zybi/philips-hx6732-37-09164580
Нашите са тези, ползваме ги от 5 месеца и сме много доволни и двамата. Препоръчани от зъболекаря ни, аз ползвам и зъбния душ на Филипс, но дори и без него зъбите ми се почистват идеално.

# 3
  • Мнения: 574
Sonicare на Филипс. Много съм доволна, ползвам я вече 4 години.

# 4
  • Мнения: 797
Мерси. Разбрах че на орал б не са хубави.

# 5
  • Мнения: 2 170
И на oral b не са лоши. Преди да си вземем тези на филипс използвахме на орал би и бяхме доволни.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 138
Ползвам Oral B и съм доволна. Все пак обмислям смяна със свръхзвуковите на Philips.
Аз обаче имам ужасно проблемни венци (като чета двете ти теми, май и ти) и ако ще и 10000 лева да дам за четка - нищо не може да предотврати почистването при зъболекар поне два пъти годишно.

# 7
  • Мнения: 797
Ползвам Oral B и съм доволна. Все пак обмислям смяна със свръхзвуковите на Philips.
Аз обаче имам ужасно проблемни венци (като чета двете ти теми, май и ти) и ако ще и 10000 лева да дам за четка - нищо не може да предотврати почистването при зъболекар поне два пъти годишно.
Права си.
Сега мих зъбките първо на стандартна програма, после на полиране и накрая като я измия слагам малко тоник за венците и пак пуснах. Значи звуковия ефект ако случайно зъб докосне пластмасовата част на главата  е точно както когато ти пробиват зъб. Ужас. Всичко чисти, но покрай венеца все си проверявам после с нокът, остава плака. И тези флу там какви бяха, душове. Надали ще вършат работата на конците. Най-добре с конец след чистене да се минава. Аз имам жълти зъби по природа, имам и едно петно, което всички зъболекари казват че не е кариес отпред, да видим дали ше се махне.Wink

Изобщо не съм доволна от твърдостта на четката. А знаете с мека четка почти нищо не се обира. Досега нямам пусната кръв по зъбите. Но пък ми светнаха, след полирането. И другото, което е че не съм свикнала как да я държа, може би с четка под ъгъл е по-добре, но мокря тялото. Няма и калъф. Другите на филипс ми се сториха много скъпи. Да дадеш 220 лв за четка....малко ме притеснява
Сега ще видим има ли файда ако посещението при стоматолога намалее за годината, значи действа.

# 8
  • Мнения: 3 788
Плаката по ръбовете успешно се изчиства с 2-3 пулсации на зъбния ми душ. Дори след измиване с четката на по-дълга програма, след като мина с душа продължават да изпадат парченца храна. Накрая не остава нищичко, дори и по ръбовете. За мен чистенето с него е страхотно и заменя конеца, който аз не успявам да ползвам, тъй като са ми много на гъсто наредени зъбите..

# 9
  • Мнения: 797
Плаката по ръбовете успешно се изчиства с 2-3 пулсации на зъбния ми душ. Дори след измиване с четката на по-дълга програма, след като мина с душа продължават да изпадат парченца храна. Накрая не остава нищичко, дори и по ръбовете. За мен чистенето с него е страхотно и заменя конеца, който аз не успявам да ползвам, тъй като са ми много на гъсто наредени зъбите..
Коя четка ползваш?

Общи условия

Активация на акаунт