Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 150
А имате ли болки, конкретно на мястото, при мен не могат да преценят дали е капсулована киста или е фиброаденом. Гаврилов преди години каза киста и на 2 пъти е взимал биопсия. В МБАЛ Надежда казаха фиброаденом, та в общи линии не зная какво е...

# 151
А имате ли болки, конкретно на мястото, при мен не могат да преценят дали е капсулована киста или е фиброаденом. Гаврилов преди години каза киста и на 2 пъти е взимал биопсия. В МБАЛ Надежда казаха фиброаденом, та в общи линии не зная какво е...
Ако не е тайна при кой лекар ходиш в МБАЛ Надежда?

# 152
# 153
Благодаря.И аз ходих при нея.

# 154
  • Orihuela Costa,Spain
Здравейте, резултатите след операцията потвърдиха същото, като биопсията-фиброаденом.Лекаря ми много се смя, като му казах, че умрях от страх,когато разбрах за имунохистохимичния тест за хормонални рецептори. Каза ми ,че  след операция се правят задължителни изследвания и тестове, а също и, че те са бъдещето на медицината. Много ми олекна и съм много щастлива и благодарна. Незнам защо отлагах толкова дълго време при положение, че зъб ме е болял повече,а биопсията е 100 пъти по-гадна GrinСлед шест месеца ще ходя на преглед, а дотогава ще се радвам на живота и няма да се ядосвам за нищо Heart EyesБъдете здрави и щастливи, поздрави

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 20:42 от danylony

# 155
  • Букурещ
, а дотогава ще се радвам на живота и няма да се ядосвам за нищо Heart EyesБъдете здрави и щастливи, поздрави

Мдааа... откога го пиша това ....

Общи условия

Активация на акаунт