Мебели "Виденов" – 4

  • 86 182
  • 668
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 450
Спалня Фиорела. Ами, металните планки, които са в комплекта, на които ляга рамката са много къси... Изобщо не стигат до рамката, ако ги наместим от единия край да допрат, то от някъде от другите страни остава дупка. Поклаща се рамката с матрака така..и е много неприятно.
Леко съм разочарована. Въпреки, че ММ искаше спалня на друга марка, аз настоях за тази...и сега се чувствам тъпо.
Иначе на външен вид спалнята е много хубава.
Разбрахме се с Виденов, пуснахме заявка за връщане, 80% от цената ни връщат, защото вече е била монтирана. Като тези 20% , които удържат трябва да се платят на шофьора, който ще я вземе + 30 лева доставка.
Това може да е необходимо инфо за някой друг, затова го пиша.

# 511
  • Мнения: 13
Доставиха ми спалния комплект Филаделфия обаче матрака се поставя на 4 планки,които се държат на три малки винчета решихме да го преправяме като сложим надлъжни и напречни дъски стигащи до земята.

# 512
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Не разбирам нищо от сглобяване на мебели. Не исках да натоварвам и ММ с това. Поради тази причина, когато поръчахме мебелите от Виденов, си платихме и техни работници ни сглобиха спалня, гардероб, скрин и портманто.
До момента - тази година стават 10 години, нямам забележки.
Това го пиша, тъй като чета вече втори пост с притеснения относно здравината на сглобяване (цитирам _Khaleesi_ и gosheto7).

# 513
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
И според мен, е силно препоръчително да се ползва монтажният екип на "Виденов". Все пак, мебелите се сглобяват веднъж в повечето случаи и е важно работата да е свършена кадърно.

Последна редакция: чт, 17 фев 2022, 12:54 от AnMary

# 514
  • Мнения: 13
Предлагате да ми монтират кадърните монтажници металните планки които ще се изкъртят на втория ден?

# 515
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Вие си решавате.

# 516
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Предлагате да ми монтират кадърните монтажници металните планки които ще се изкъртят на втория ден?

Нищо не предлагаме. Ползвайте собствените си ръчички за сглобяване на мебелите, вместо професионалните монтажисти, щом смятате, че е по-целесъобразно.
На мен, каквото са ми сглобили, нито се е потрошило, нито изкъртило, нито увредило вече n на брой години.

# 517
  • Мнения: 6 298
Предлагате да ми монтират кадърните монтажници металните планки които ще се изкъртят на втория ден?
Възмоgно е планките да са от друг модел спалня и затова да не може да си монтират. Ние също само два скрина сглобихме сами и като видяхме каква е врътня за всичко останало/цялото ни обзавеждане с изключение на кухнята в две нови къщи е от Виденов/ си поръчахме монтаж. Страхотни млади момчета, които сглобиха мебелите за за 1 ден. Нямам проблеми досега.

Последна редакция: пн, 17 яну 2022, 10:51 от fatalina

# 518
  • Мнения: 13
Ние всичко сглобихме ,но не е надеждно на тези планки в комплекта да се държи матрака.

# 519
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Защо не купите едни по-подходящи, ако ви харесва спалнята, вместо да я връщате?

# 520
  • Мнения: 13
Добре че укрепихме спалнята иначе на втория ден с тези планки матрака щеше да е на земята както и механизма за повдигане.

# 521
  • Мнения: 9
Здравейте!
Интересувам се от диван “Терано” на Виденов. Ако някой го има, може ли дс сподели мнение?

# 522
  • Мнения: 781
Здравейте, някой копувал ли е от модолите за дневна Армес. Доволен ли е? Чудя се от Виденов или от Икеа да купувам.

# 523
  • Мнения: 138
Здравейте, търся мнения за този диван/реклайнер Дрийм. Притеснява ме дали релакс механизмът няма да се повреди много бързо. Като цяло доволни ли сте от кожената облицовка на диваните от Виденов?

# 524
  • Мнения: 10
Привет! Някой дали има отзиви за обзавеждане Елмо за детска стая?
Корпуса пише, че е от 22мм ПДЧ, което за Виденов ми се струва невероятно. Тя и цената е доста по-висока в сравнени с другите им продукти. Нямаше изложено нищо от тази серия в шоурума им във Варна.

Общи условия

Активация на акаунт